Autor Tema: Zatvaranje auto skola  (Pročitano 12113 puta)

sasa69

  • Gost
Zatvaranje auto skola
« poslato: Maj 05, 2012, 10:32:51 posle podne »
Prosli praznici, a vesti koje cujem, zatvoraju auto skole u Kikindi, Subotici...............
Ovde smo se udremali, ili radimo, a posla niotkud............. Sta ce biti gospodo kada nam udari ova silna dobrota, koju obecavaju? Da li ce biti posla ili cemo pojedinci na biro rada? Mozda u soferaj, kako kaze pesma tuga pregolema

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2012, 10:09:37 posle podne »
za Auto skole je zavrsena karijera ko je pokupio mast pokupio je u Apatinu od 6 auto skola 3 rade jos realno jedna auto skola je dovoljna sa dva instruktora sto se tice obima posla pozdrav! ;)

sasa69

  • Gost
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2012, 05:15:55 posle podne »
hvala, znaci oni koji opstanu cekaju vece cene i mozda uspeju da ostvere +- 0, a mi ostali koji mili moji....

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2012, 12:31:50 pre podne »
ma samo spustiti cenu..obuke..
malo su nas bombardovali..maloo

sasa69

  • Gost
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2012, 01:34:22 posle podne »
kolega je ispisao... cena obuke 8200,00 i nista, nazalost.

sasa69

  • Gost
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #5 poslato: Maj 11, 2012, 02:14:22 posle podne »
izvini kolega apatinus2, a sta ce biti kada ne budemo socijalna ustanova, pa odrapimo cenu na 50.000 do 70.000,00? Jad i beda. Odmah posle glasanja pausalcima su digli poreze i doprinose unazad do januara za 50%, a ovamo ja znam kako vam je tesko i tu sam da vam pomognem, napred u bolji zivot.  hofi geza je na jednom svom nastupu recitovao (probam da prevedem, da ima smisla), mi mladi pioniri pozdravljamo narod, da u bolju i svetliju buducnost napravimo jedan veliki korak.... bum tras, tamo je zid.... eto nesto slicno je i kod nas, napred u bolji zivot, cene gore, a narod bez posla i plate............ a kada nema plate, iako posla mozda ima, nema ni nama kandidata, jer isti ako ne dobiju novaca, ne mogu ni nama da plate.....

sasa69

  • Gost
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #6 poslato: Maj 12, 2012, 08:07:48 posle podne »
izvinite ponovo.... mislim da je tema interesantna..... ali, da li ce neko ostati neko da komentarise, ako 25.10.2012 stupi na snagu pravilnik za mesta, u kojima ce se vrsiti obuka? danas sam cuo da severno banatskom okrugu tesko...........
spavamo, spavamo, o boljojoj i svetlijoj budnucnosti sanjamo..................??????????????????

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zatvaranje auto skola
« Odgovor #7 poslato: Jun 17, 2012, 03:22:14 posle podne »
Nece posle 25.11.2012 niko vise da komentarise niti ce neko postavljati temu jer ce se do tada mnoge auto skole zatvoriti pogotovo one sa 1 instruktorom kao sto je do sada praksa,po manjim gradovima bice dovoljna jedna auto skola sa tri instruktora.Znam da ce nekima tesko pasti da menjaju profesiju i da krenu u druge vode ali ovo nam je surova realnost........