Autor Tema: Zasto nestizu kompleti dokumentacije ? !  (Pročitano 3959 puta)

Renata

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Zasto nestizu kompleti dokumentacije ? !
« poslato: Oktobar 20, 2012, 09:12:34 pre podne »
Vi "molili " - citiram Vas "Zato molimo sve članice da udruže sredstva najkasnije do 10 oktobra i za te članice možemo garantovati da će kompleti biti isporučeni do 22 oktobra." mi uplatili 9tog a od tih kompleta ni traga ni glasa ! 22.10 je u ponedeljek ! Nadam se da Vasa rec nesto vredi i da ce te ispostovati Vasu "garanciju" !

Isto je i sa ovom Vasom izjavom -citiram " NAPOMINJEM  da ćete Plan teorijske obuke, Plan dodatne teorijske obuke, Plan praktične obuke i plan dodatne praktične obuke dobiti na CDu u periodu između 15 i 20 oktobra. "
  EVO GA DANAS JE 20ti ! Gde su mi planovi za koje sam uplatila !!!!!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto nestizu kompleti dokumentacije ? !
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:51:01 posle podne »
Nazovite licno gospodina Rasetu sve je spremno i izstampano niste uplatili sigurno pa zato ne stize prvo pare pa onda materijal.......

Renata

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto nestizu kompleti dokumentacije ? !
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 21, 2012, 12:52:59 posle podne »
Uplaceno je pre 10tog ! Nebih pitala da nije ! Zvali mi njega ...on sve nesto hoce ,bice itd al od toga nista !!! Sutra je 22.10 a 20.10 do kad je garantovao CD sa planovima i prodje !

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto nestizu kompleti dokumentacije ? !
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 21, 2012, 09:27:04 posle podne »
Obecanje ludom radovanje,niko se ne oglasava iz zajednice mudro cute i samo nas posmatraju pare uzeli unapred pa sad ko vas sisa,a novi zakon za dva dana nastupa a kazu sve je spremno,e pa nije spremno nego delimicno juce su saopstili u Mupu tako da nadaj te se nadaj........ :-[