Autor Tema: Specijalisticki ispit za instruktora  (Pročitano 5080 puta)

Zvoncica

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Specijalisticki ispit za instruktora
« poslato: Februar 05, 2013, 11:48:39 pre podne »
Drage kolege, molim za jednu malu pomoc. Uskoro imam polaganje specijalistickog ispita, i uzela sam temu. Naime, imam da opisem tematske jedinice koje se upisuju u knjigu rada, tipa T1/4, T2/13, T3/1 i td.... ali po netu ne mogu da nadjem opsirnije sta obuhvataju te jedinice, imam samo nesto kratko o njima...  Ako neko ima neki pravilnik ili neku literaturu koja bi mogla da mi pomogne, molim neka okaci na forumu, bilo bi mi od pomoci.. unapred hvala :D

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Specijalisticki ispit za instruktora
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2013, 01:33:20 posle podne »
izadjes van iz kuce,prosetas..par minuta..,ilibicikl pa krug dva,kada sretnes vozilo neke od autoskola,osmehom i pokretima ruku das im  do znanja da zelis nesto,zatim ljubazno zamolis instrutora da ti da stari nastavni plan i program(kopiju) koju ima u vozilu verovatno,a njemu vise ne treba. i eto..reeesenjaa :)
malo su nas bombardovali..maloo

Zvoncica

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Specijalisticki ispit za instruktora
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2013, 02:29:17 posle podne »
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa, dobra ideja :D  samo sto ja taj plan i program iz auto skole vec imam, ali je za svaku tematsku jedinicu napisana samo po jedna recenica  :-\   jedino da upecam jednog instruktora da sedi pored mene i da mi ''drzi cas'' ali ne u vozilu, nego dok pisem :D   

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Specijalisticki ispit za instruktora
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2013, 02:37:33 posle podne »
 ::) zvoncice,domisljatosti ti ne nedostaje,sto je za buduceg instrutora vrlo pozeljno..
malo su nas bombardovali..maloo

micha56

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Specijalisticki ispit za instruktora
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2013, 08:44:45 posle podne »
Ja mislim da za ovo ima vrlo lako resenje:
Trazi konsultacije od skole u kojoj polazes specijalisticki ispit. Oni su u obavezi da ti pomognu ...

Pozdrav!