Autor Tema: Cena obuke  (Pročitano 3398 puta)

Milkica38

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Cena obuke
« poslato: Januar 24, 2013, 05:40:09 posle podne »
Pozdrav! Imam jedno pitanje, u vezi cene obuke...

Zapocela sam obuku po starom sistemu, kada mi je receno da obuka u mojoj skoli kosta 30000din.
Zatim mi je skoro mesec dana kasnije receno da je cena povecana na 40000 (kao skuplje gorivo i odrzavanje ovo-ono).
Inace, tada je vec bio istekao rok za upis kandidata u druge skole, otpr. 3.11., pa nism mogla da odustanem.
Jos uvek nisam uplatila ceo iznos.
Da li je to u redu, mislim da li sme po zakonu da se povecava cena opste obuke u toku njenog odrzavanja...

Izvozila sam sve casove do pre neki dan, ali mi NI JEDNOM nije receno da cu placati prvu pomoc i dodatne casove, cak sam sve vreme uveravana da cu polagati po starom sistemu!

I tako sad vidim da to stvarno mora i da je to obaveza koja se zna jos od maja meseca.
i zasto onda auto skole to skrivaju, vec cekaju da se dodje na svrseno pa onda mora da se plati...?!

Molim vas da mi odgovorite, zanima me da li je jos neko imao slicne probleme...hvala...



sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: Cena obuke
« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2013, 06:03:13 posle podne »
aj bas i mene zanima...

u auto skoli u kojoj ja radim, sam se uverio, da su se pravila menjala iz nedelje u nedelju, i da ni vlasnik u nekom periodu nije znao sta ce i kako biti, tako da su neki kandidati bili obavesteni a neki nisu...

a verujem da su neki isli na kvarnjaka i uzimali pare....

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Cena obuke
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2013, 07:40:06 posle podne »
Sto se tice cene same obuke ovo nije mesto za davanje bilo kakvih komentara,to morate resiti u vasoj skoli,vi znate sta ste dogovarali i to treba da ispostujete,takodje i druga strana,na vama je da ako niste zadovoljni sa vasom skolom,mozete da predjete u drugu...,moj stav je ako niste isplatili obuku ili sve sto treba do dogovorenog roka ,razliku platite po uslovima koji su vazeci na dan uplate....