Autor Tema: Teoretska nastava  (Pročitano 13197 puta)

milos.sb

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Odg: Teoretska nastava
« Odgovor #15 poslato: Februar 01, 2013, 10:24:10 pre podne »
Ja sam do sada takođe pisao svaki čas pojedinačno, i nisam zaključivao dnevnik teoretske nastave. Ako dnevno imam dve grupe po tri časa, ja sam na narednoj stranici za drugu grupu nastavljao redni broj od broja gde sam završio sa prethodnom tog dana. Naravno sledećeg dana krećem od 1. Takođe pravim pauzu po 15 minuta.

Bobi

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Teoretska nastava
« Odgovor #16 poslato: Mart 16, 2013, 09:32:13 posle podne »
Postovane kolege,
imam jedno pitanje
koliko casova prakticne obuke treba da ima kandidat za kategoriju A2 ako ima B i C kategoriju?

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Teoretska nastava
« Odgovor #17 poslato: Mart 16, 2013, 09:52:43 posle podne »
Potrebno je 30 casova prakticne obuke, tj. to sto ima B i C mu ne znaci nista u smislu broja casova prakticne obuke.

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Teoretska nastava
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2013, 11:13:52 pre podne »
Postovane kolege,
imam jedno pitanje
koliko casova prakticne obuke treba da ima kandidat za kategoriju A2 ako ima B i C kategoriju?


Ako ima kategorije B i C odavno, tj. ako još ima stari obrazac vozačke dozvole, neka napravi novi i u njemu će dobiti overenu i AM kategoriju. U tom slučaju nema teorijsku nastavu, a praktična mu traje 14 časova.

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Teoretska nastava
« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2013, 04:14:06 posle podne »
Postovane kolege,
imam jedno pitanje
koliko casova prakticne obuke treba da ima kandidat za kategoriju A2 ako ima B i C kategoriju?


Ako ima kategorije B i C odavno, tj. ako još ima stari obrazac vozačke dozvole, neka napravi novi i u njemu će dobiti overenu i AM kategoriju. U tom slučaju nema teorijsku nastavu, a praktična mu traje 14 časova.

Naravno, i ovo je moguce, i predstavlja veliku povoljnost.