Autor Tema: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!  (Pročitano 14954 puta)

Malena

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 28, 2013, 10:37:46 posle podne »
izasli su tajni pravilnici, ne moramo da priznamo kosovo (ovo je najjaca izjava) ali propadosmo sigurno bar mi sto se ne upisasmo na famozne  spiskove za opstanak. ::)
 Od strajka nema nista ako ne budemo jedinstveni, a nismo nazalost. mnogi se plase

deki00

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 28, 2013, 10:59:50 posle podne »
Aj reci da ti i dalje ocekujes da te on vodi ?

timkg

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 29, 2013, 06:17:13 pre podne »
Strajk je preko neophodan , jer MUP pravi takve rezove po pitanju uslova za dobijanje dozvole za rad...Zalosno je sto se mnogo malo ljudi javlja na formu da iznese svoje misljenje a jos manje da kaze sta su mu zamerili na utvrdjivanju uslova...Dobijajuci informacije sa terena sokiran sam pojedinim izjavama od toga da skuter za AM kategoriju koji ima 49cm3 provereravaju koliku brzinu razvija i da ukoliko je veca od 50km na sat automatski otpada...do toga da na pojedinim krovnim oznakama nema 2 cm izmedju dve reci OBUKA2cmVOZACA i sl....Dokle vise trpimo ovakvu torturu drzave ili pojedinca ....DOKLE ???
LJudi budimo bar jednom slozni okupimo se svi zajedno i samo pred vladu Srbije blokirajmo im skupstinu napravimo protest nebi li nas neko cuo , jer na reagovanja Petra Rasete silnim ministrima i zvanicnicima niko mu nedaje odgovor , izgleda da ni predsednika vlade ne interesuju svoji gradjani...Nas se samo sete kada su izbori , zato predlazem da se ujedinimo sada kad nam je najteze i da krenemo u blokadu skupstine u BGu

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 29, 2013, 10:43:28 posle podne »
valja strajkovati,ali se za strajk treba pripremati  ranije.da je pameti bilo bi dva strajkcka odbora jedan vlasnika autoskolaa drugi instruktora voznje.petar je tu i tamo ali nije ovamo.mislim da je on svoj deo posla u razbijanju autoskola  odradio, svesno ili ne on je svojim cinjenjem ili ne cinjenjem opstruirao ZASS.a BEZ jake  SINDIKALNE  ORGANIZACIJE instruktora  NEMA NI STRAJKA.Mi instruktori smo sami sebe marginalizvali.sindikat instruktora je nepozeljan za  nase poslodavce i njihove organizacije(zajednica i komora)nepostojanje naseg sindikalnog povezivanja odgovara i mup-u i abs i alvirovicima. ps a zasto jos nije pocelo licenciranje vozaca proesionalaca i transpotnih preduzeca.     na delu je princip zavadi pa vladaj.

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 30, 2013, 07:59:28 pre podne »
Nema Petra vise nigde a pogotovo na forumu sakrio se u MISJU rupu i samo nas posmatra cita on sta mi pisemo ovde i vidi sta TISTI skole samo sto rece kolega odradio je POSAO i bole ga krompir za nas bez prave orgaizacije i sindikata nista e NEKA bude jos dva puta gore i nek se sve zatvori pa nece niko imati......
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2013, 08:04:29 pre podne monstrum »

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 30, 2013, 10:12:26 posle podne »
Ту сам ја. Не секирајте се.
Но, немам више снаге да читам трабуњања многих од Вас. Сви сте ви јаки само на језику, или на тастатури. Да поновим, такве сам увек називао критизерима. Ја немам снаге, али дозвољавам да други читају. Демократија је ваљда.
Само напред.

danilo13

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 31, 2013, 07:04:47 pre podne »
pozdrav svima!
moram da napišem šta sam juče, 30 og oktobra video.
ja sam iz vojvodine, postao sam tehnološki višak zahvaljujući novom zakonu i našoj državi.
imao sam priliku da odem do Kragujevca, Kraljeva, Čačka i uprolazu kroz neka sela.
Kretajući se propisno po ulicama spomenutih gradova, vidim da nam dolazi u susret vozilo auo škole. Propisno obeleženo sa slovom L,kako smo se navilkli.
Znači vrši se obuka:kandidat za volanom, instruktor na svom mestu.
Ovo se dogodilo još 3 puta u toku jučerašnjeg dana, čak sam imao prilike da vidim i poligon na kojem se obučavalo.
Molim komentare ili ako ima korisnih informacija.
Zar se zakon ne odnosi na celu našu bednu, nesposobnu državu?
hvala

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 31, 2013, 07:22:23 pre podne »
I ja sam juce video obuku vozaca ali bez oznaka i i reklama ali nije bitno gde!!!Nek rade ljudi i neka se snalaze...

sasa69

  • Gost
Odg: Petre povedi sad kolege u generalni strajk i dokazi se, setio si se na kraju!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 31, 2013, 08:41:43 pre podne »
Tacno Petre, dok mi kuckamo, ostajemo bez posla, kada ostanemo bez posla nema ni sindikata....

Eto i ja bez posla. Ostalo mi da kuckam... ili po tebi da kritiziram... a dok kuckam usput trazim posao, kojeg je sada na zimu tesko naci.... Eventulano nekom da se skockaju drva,ili ugalj, a i to je vec proslo vreme...

A gde god se okrenes, moze da se radi, ali novaca nema nigde...

Jutros listam kanale, a oni listaju novine... glavna vest je trovanje hranom,okej deca su u pitanju... a, onda prikazuju vecernje novosti, FAP veliki naslov, a negde sa desne strane u sredini, 60.000 ceka da polaze....

Ajde spomenuce nas.... ni a od auto skola, ili i od instruktora... Pocece ljudi da muljaju, kako vec kolege pisu, voze sa kandidatima, a polse ce biti milionska kazna.... jadni mi...