Autor Tema: ljudi vreme prolazi, ajmo vise u strajk  (Pročitano 4168 puta)

instruktor.instruktor

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
ljudi vreme prolazi, ajmo vise u strajk
« poslato: Oktobar 31, 2013, 10:01:55 posle podne »
Nema vise sta da se ceka, gledaju nas kao indijance koji trebaju da se istrebe. Necemo vise ovo tolerisati, izacicemo na ulice i recicemo ko smo i cime se bavimo. Nismo mi ovim poslom poceli da se bavimo juce, nismo ovaj posao dobili partijski pa izmišljamo toplu vodu kako bi neko mislio da znamo posao. Mi smo instruktori koji zasluzujemo mesto u ovom društvu, imamo valjda i mi svoj ponos, nemoj da nas više vređaju i ponižavaju. Ajde da mi njima pokažemo ko smo i koliko vredimo!

Ajmo u štrajk!!!!!!!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: ljudi vreme prolazi, ajmo vise u strajk
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2013, 10:23:12 posle podne »
Ako i necete u strajk nemojte primati i upisivati kandidate neka bude zastoj u komplet Drzavi pa cemo videti ko ce vise izdrzati!!!

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: ljudi vreme prolazi, ajmo vise u strajk
« Odgovor #2 poslato: Novembar 01, 2013, 08:28:57 pre podne »
Pozdrav ljudi,

Moram da vas sve komplet pitam,dal ste svi normalni? Sta se ceka vise? Ako taksisti mogu da strajkuju sto semafor u gradu drzi 15 sekundi zasto ne mozemo da se udruzimo i da u ponedeljak otpocnemo strajk? Dal neko zna sta je bilo juce na tom sastanku u  komori? Petre,niko tebe nece ovde da razapne,ali pomozi nam da prebrodimo sve ovo.3000 ljudi sedi kuci i gleda tv i lista novine.A niko ne sme da povede ljude u strajk! Dajte ljudi ja cu da vas vodim pa nek mene hapse,ali znacu da sam svima va pomogao.Ajmo da se organizujemo,ne mozemo i ne smemo da dozvolimo da nas gaze! Pa zar niko od vas nema trunku ponosa u sebi da podigne glavu i da krenemo protiv ovakvih uslova? Dal je moguce da niko nije slozan? Evo recite mi sta treba da uradim da bih vodio protest i vodicu ga!

Ne radimo vec 7 dana....hocete da dozvolite ovo? Ili ste bre svi jajare i picke da se bojite senke ili ste glupi? Ovaj jedan kolega lupeta...samo ga slusam...kaze popisuju nas sve ko je dosao na strajk! Brate,ne bojim se boga,ni lisica oko ruku,hocu samo da radim! Kaze Vucic " drzavu ne sme niko da ucenjuje"  majke ti? A ista ta drzava moze da mi zabrani pravo na rad! STRAJK BRE LJUDI...TRGNITE SE! Ako necete sa se borite onda u trafiku pa uzivajte!

sasa69

  • Gost
Odg: ljudi vreme prolazi, ajmo vise u strajk
« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2013, 09:33:30 pre podne »
Evo neki kupili kantu dve farbe, mere, premeravaju, farbaju....

A mi kuckamo...
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2013, 06:36:23 posle podne sasa69 »