1
Obuka vozača / Odg: Prodaja vozla - ja odustajem nemam vise zivaca
« poslato: Avgust 19, 2015, 12:48:27 pre podne »
ako je lcd tv.. ne bacaj
Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.
jel ovo tema iz 2011 ? ili sad aktuleno..? nesto mi se pricinjava..
,pa odlicno..,izgleda ce agencija najbolje proci.