Autor Tema: Da,sta se ovde dogadja!?!?  (Pročitano 9457 puta)

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Da,sta se ovde dogadja!?!?
« poslato: Januar 11, 2011, 09:06:10 posle podne »
Nasa agonija traje,neizvesnost je jedino izvesna,i nama nemocnima ostaje jedino da glumimo strpljene i na taj nacin lazemo sebe da nas neko ipak slusa i smatra ravnopravnim i normalnim ljudima jer se eto mi trudimo da se ponasamo normalno u ovim nenonrmalnim uslovima koje nam diktira vlast koja prvo donosi zakone pa ih onda ne primenjuje ili ih izblokira nekakvim uredbama,privremenim uputsvima,ili jednostavno nedonosenjem podzakonskih akata koji omogucavaju potpunu i jasnu primenu novog zakona napravi trange-frange sistem u kom je ona u pravu i kad nije u pravu i nije odgovorna sto se u tom na takav nacin s namerom nacinjenom pravnom vakuumu do potpune primene novog zakona dogadja to sto nam se dogadja i sto nas neki mangupi vodaju oko stola.Zakon je morao biti donet po hitnom postupku jer bilo je jako puno nesreca u saobracaju pa je hitnost dobila bitnost....Tamo u onoj sfrj 80-tih jedan knjizevni stvaralac napisao je delo sa naslovom"DALI JE MOGUCE DRUGOVI DA SMO SVI MI VOLOVI?!",ovo se zasigurno nemoze povezati sa nama jer mi smo gospoda.Postovani kolega Raseta osetio sam potrebu da ovako odreagujem na vas tekst pod naslovom "STA SE OVDE DOGADJA..." i na vas poziv na strpljenje.      U ZR 14.januara registri upisanih kandidata se nose u mup na zakljucivanje, sta to moze biti?

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Da,sta se ovde dogadja!?!?
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2011, 09:52:57 posle podne »
beleska o upisanim kandidatima do 14 jnura,zato sto..od 14 janura bice promena,da nebi retroaktivno upisao recimo kndidata za psp ,koji od 14. januara mora imati 16 godina recimo,ili c kandidat 21god. il a kategorija 21 ,itd.itd..
malo su nas bombardovali..maloo