Autor Tema: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?  (Pročitano 8043 puta)

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« poslato: Januar 20, 2011, 06:36:33 posle podne »
da li pisati u skladu sa novim starosnim i uslovima staza ili?
pisemo recimo c1?i onda on sa 21 godinom ode sam i upise c u supu..?

kandidat za A AM se neupisuje u registar psp,nego u vozace i ond au registar polaganja..?
to sve tako pis u uputstvima..li ipak..
malo su nas bombardovali..maloo

cakani

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2011, 12:40:59 pre podne »
Po onome sto sam ja shvatio, upisujes kandidate po novom (AM,A,F,C1,C,C1E,CE....) (mada cemo ih mi u registru kandidata za svaki slucaj upisivati obicnom olovkom). A ako ih vec tako upisujes, onda bi trebalo na isti nacin i da izdajes uverenja, npr kandidatu ces izdati uverenje 1/11/AM ako se upisao za moped i polozio.... ili ti pratices ona uputstva koja smo svi dobili ....ako ima voz.doz. b kategorije i polaze za c a nema 21 godinu, onda ce on  biti c1 i tako bi trebalo i uverenje da glasi... itd. A kasnije ce upisivati one kategorije koje bi mu inace sledovale da je pre nove godine overavao te kategorije...tako ja to vidim, sto ne znaci da sam u pravu!

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2011, 09:11:22 pre podne »
i ja sam upravo tako shvatio.
malo su nas bombardovali..maloo

Bezar

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2011, 11:08:13 pre podne »
Ni jedna auto škola nije dobila uputsvo što se tiče evidencije kandidata, ako ostaje stari način obuke i polaganja samim tim i evidencija ostaje po starom.

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #4 poslato: Januar 21, 2011, 07:19:56 posle podne »
Упутство МУП број 2 говори о евиденцијама, говори о уверењима која треба да пишете. Погледајте у вестима.
Свака ауто школа је до данас морала да добије то упутство. Данас сам сазнао да цео Београд није добио.
Е, зато имате овај САЈТ и Заједницу ауто школа.
Само што неки неће да се учлане, али користе ове информације, као Апатинус 2 на пример.

Упутили смо протест против дела упутства који каже да онима који су се уписали до 14 јануара на уверењу пишете по старом, а онима после 14 по новом, а кандидати полажу истри дан, на истим тестовима, на истим возилима и по истим захтевима. Тако они до 14 јануара имају предност јер им једно те исто уверење важи сукцесивно по испуњавању услова, аонима после 14 јануара само за категорију за коју на дан плагањ испуњавају услов. Ово је срамна дискриминација. Борићемо се и против тога. Све је то због њиховог незнања, јер сам убеђен да ни не схаватају шта су написали.
Рашета.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2011, 08:06:03 posle podne »
o peter :) prvo cu biti pridruzeni clan  ::)   ;D

kako sam shvatio  na uverenja cemo pisati isto i ovima pre i posle 14 janura,svi polazu polazu posle 14 januara.
kapiram ,upisacemo na uverenje c1 ,zato sto kandidat od 18 godin jedino to moze i dobiti.. itd.a c ce mu upisati u dozvolu kad napuni godine starost..,upisace mu c samo na zahtev bez ikakvih uverenja..
« Poslednja izmena: Januar 21, 2011, 08:39:33 posle podne apatinus2 »
malo su nas bombardovali..maloo

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #6 poslato: Januar 21, 2011, 09:09:02 posle podne »
Богами ниси добро разумео. Врати се назад на мој коментар и прочитај га пажљиво. Можда једно десетак пута да га прочиташ.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: popunjavanje uverenja o polozenom vozackom ispitu u prelaznom periodu?
« Odgovor #7 poslato: Januar 21, 2011, 09:17:09 posle podne »
eto kako je meni nejasno ,mozda j ei drugima,nisma ja strucnjak..,zato i pitam..:)
aha upisani do 14 dobice kad poloze uverenje za c,a upisace im c1,oni koji su upisani u registar obuke posle 14 ,pisemo im uverenje za c1, (ako nemaju godine) a   c   ce im biti upisano kad budu imali godine..


btw petar ,ides ti kad kuci?stalno si ovde ili u televiziji..
malo su nas bombardovali..maloo