Autor Tema: Pozdrav!  (Pročitano 8701 puta)

DejanBP

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Pozdrav!
« poslato: Novembar 08, 2011, 04:17:41 posle podne »
Pozdrav dragim kolegama!

Zovem se Dejan Blanusa, imam 30 godina, zivim i radim u Backoj Palanci.
Zavrsio sam Saobracajni fakultet u Novom Sadu (drumski smer).
Nadam se ugodnom druzenju sa kolegama iz struke, a i sire.

Ako nije problem, postavio bih pitanje u vezi zavrsnog, specijalistickog rada za instruktora B kategorije (srednja saobracajno-tehnicka skola Zemun).
Naime, polozio sam ispite za V stepen - instruktor (da, sa VII na V:)) i ostao mi je jos specijalisticki rad.
Na temama koje sam dobio da obradim u okviru rada, trebao bih napraviti neki vid didakticko-metodickog nastavnog casa u trajanju od 45 min. Medjutim, problem je sto imam toliko tema, da naslov teme ne moze da stane na naslovnu stranu:), a teme su takve da ne mogu da se sastave u cas od 45 min. Naravno, mogu, ali kakav je to onda cas i ko normalan moze bilo sta od toga da upamti, a kamoli razume i primeni.
Interesuje me, da li ima kolega koji trenutno rade takav rad ili imaju sacuvan rad u e-formi da bih se sa njima konsultovao i eventualno video kako to sve treba da izgleda?
Takodje, zanima me da li se pored odbrane specijalistickog rada, polaze jos nesto? Koliko ja znam ne, ali cisto da pitam.

Hvala unapred svima!

milos.sb

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2011, 10:19:12 posle podne »
Kolega i ja sam prošle godine polagao taj specijalistički ( sa VII na V :D)... Pored odbrane specijalističkog rada imali smo i polaganje testova za one kategori za koje želimo da budemo instruktori i gradsku vožnju za te kategorije + uloga instruktora... Ja sam to polagao u Aleksincu, možda je u Zemunu drugačije...