Anketa

Postovanje!zanima me sta me ceka za 2 meseca,posto mi istice instruktorska dozvola B kategorije...nisam siguran da li je dovoljno lekarsko uverenje i stara inst. dozvola kao i pre tri godine.nigde nisam nasao temu vezano za ovo pitanje...znaci istice mi d

da
1 (50%)
ne
1 (50%)

Ukupno glasova: 2

Autor Tema: kako produziti instruktorsku dozvolu?  (Pročitano 5908 puta)

ediboy

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
kako produziti instruktorsku dozvolu?
« poslato: Maj 09, 2012, 11:58:15 posle podne »
Postovanje!zanima me sta me ceka za 2 meseca,posto mi istice instruktorska dozvola B kategorije...nisam siguran da li je dovoljno lekarsko uverenje i stara inst. dozvola kao i pre tri godine.nigde nisam nasao temu vezano za ovo pitanje...znaci istice mi dozvola 08.07.2012...hvala unapred

wintera

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: kako produziti instruktorsku dozvolu?
« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2012, 11:47:05 posle podne »
  Za produzenje ti je potrebna stara in. dozvola ( pod uslovom da ima mesta za produzenje ), vazece lekarsko uverenje i uplate . Ja sam pre mesec dana produzio in. dozvolu i upisao novu kategoriju . Bilo mi je potrebno sve to s tim sto kod mene nije bilo mesta za produzenje pa sam nosio i dve slike za novu dozvolu . Izdali su mi novu in. dozvolu na starom obrascu kao i ranije sa svim kategorijama i overenu na tri godina . Nista se nije promenilo jer agencija jos uvek nije spremna za nas i za nove in. dozvole . Nista se ne brini , nece to jos dugo . Pozdrav .
WinterA

ediboy

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: kako produziti instruktorsku dozvolu?
« Odgovor #2 poslato: Maj 11, 2012, 01:59:09 pre podne »
Hvala kolega,drago mi je,lakse cu spavati sigurno :)  Pozdrav!