Autor Tema: novi testovi  (Pročitano 22536 puta)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: novi testovi
« Odgovor #15 poslato: Novembar 11, 2012, 09:44:02 pre podne »
E kolega MT pre 30 godina kolike su bile plate pa 1000 maraka koliko je bilo nezaposlenih duplo manje jel tako slazem se ja sa nekim stvarima da se manemo filozofije nekada je instruktor bio gospodin covek u kravati sve si to lepo rekao ali mozda ti drugacije zamisljas sve ovo na papiru sad sve lepo zvuci i super je i slazem se sa tim ali videcemo za godinu dana pa cemo pricati o ovim stvarima ako i bude neko uopste na ovom forumu  ;)

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: novi testovi
« Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2012, 11:51:47 posle podne »
Nisam baš razumeo komantar,samo sam komentarisao prošle postove,socijalnu politiku zna se ko vodi,mi sigurno ne,žao mi je svih nezaposlenih,a radno sposobnih i svih koji nemaju pristojnu platu,izvinite mislim da ni nama nije lako,i siguran sam da nikog to baš i ne tangira posebno,ipak mislim da nikad nije bilo lako polagati vozački ispit,pa zašto bi danas bio izuzetak,u svakom smislu,i to je razlog više da kandidati,a i mi shvatimo da smo upućeni jedni na druge i da obe strane moraju biti zadovoljne,mi sa zaradom (ne naknadom),a oni sa pruženom uslugom,...tako jednostavno :),e sad ko se igrao sa poverenjem kandidata?!,imaće problem,...

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: novi testovi
« Odgovor #17 poslato: Novembar 12, 2012, 08:06:58 posle podne »
ima li novih prirucnika negde da se kupe?