Autor Tema: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)  (Pročitano 19240 puta)

hajro

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:10:01 pre podne »
E moj Saša.Ti,izgleda još živiš u 18, vijeku, jer ti neka imena smetaju.Morao bi Musa Kesedžija ili Marko Kraljević da te udare buzdovanom u glavu da bi došao pameti.
Poštovani Petre!Ne želim bezpotrebne polemike preko sajta.Ali treba da znaš da si ti predsednik ZAŠS i njen legitimni predstavnik a time i "general".Ja, kao "običan" vojnik, bitku ne mogu dobiti, makar i poginuo u toj borbi.Još jedna stvar treba da ti je jasna:"Niko se u ZAŠS neće učlaniti ako nema nekog interesa.Ti profesori i drugi stručnjaci koje si anagažovao ne rade džabe.Zbog čega bi ja pravio programa ako ZAŠS ima takve stručnjake.Uostalom ništa ne radite besplatno.Sve se plaća.A Ti i svi mi treba da se duboko zamislimo, zbog čega ne možemo da platimo kotizaciju , ili ručak, već nosimo sendviče".
Moram priznati da si mnogo učinio za afirmaciju ZAŠS i u tome te podržavam.Tačna je i konstatacija da smo nezainteresovani a mnogi i zalutali u ovu branžu.
Nastavi i dalje da se boriš za naše interese ali ne moj da se ljutiš na dobronamjerne primjedbe.

sasa69

  • Gost
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2012, 12:47:51 posle podne »
izvini Hajro. Trebao sam da redjam ovako : Janosa, Peru, Paju, Janka, Marka i ostalu kompaniju....-
, Ja sam ti, bar tako kazu, najgora vrsta, pola madjar, po bose binjak.  Ali nas vec zavlace, svati kako hoces. Te bice ovako, te onako. Nas brica sisa za 200,00 dinara 10 minuta. E,
 a nja se stim bricom mucim sat i po za malo vise para. I onda spominju sverc...E a ko je krivi? Kazu da je ovo sve izmislio neko ko nije radio u struci.... a nece da prihvti nase sugestije. ..

sasa69

  • Gost
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 19, 2012, 07:07:22 posle podne »
Sledi ispravka,

Janka, Marka... Toth Gyulu i Andrase, pa onda i one koje nabrojah gore, da me ne bi buzdovanom po glavi.....

i posle toga ne bose binjak, nego bosnjak, to ti je po novom, po starom j**o medjed bukvu, to jest bosanac.....

Onda sve one radnje na poligonu, svaka im cast, da ih stavimo u te skupe audije, pa da oni sednu i onda da im kidamo ledja na 50 koliko li vec metara.......

A ako su oni odlucili, a to sam video vec na skupu u novome sadu, Petar cita li cita, svaka mu cast, a onise samo smeskaju.... Citaj ti Petre bice po nasem..... To sam napisao vec par puta..... Nesmemo da dajemo primedbe zamerka, sta li vec, samo pogni glavu i napred, ko konji kad im stave ular i povodac.......

Znate ovde svi spominju zapad, ali niko ne prica o tom zapadu gde je kila mesa 2 - 5 evrica a plata 1500 evrica....
Bilo da je EPS, Vozacki, brasno, ulje, benzin, hleb.... Kilo hleba u slovackoj 50 euro centi...... Molim ??? A ovde brate toliko kosta kada je vruc 400 - 500 grama, a kada se osusi... 200 - 250 grama.... A nase ???? evo od subote do danas gas ode sa 80.90 na 86.90..... a ovamo navodno sve pojeftinilo za dva dinara..... itd, itd,

Hajro izvini jos jedanput..............

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 19, 2012, 07:52:44 posle podne »
evo jos par dana i dolazi dan D jeste vi spremni da to proslavimo i zalijemo sampanjcem jel ko zna kad cemo se ponovo videti i cuti pssssss(valjda nas nece vise bombardovati) >:( >:( >:( >:( >:( :P...

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 20, 2012, 07:51:17 posle podne »
Svaka čast momci,lepo je čuti da ste raspoloženi za šalu,ali mislim da vam neće  biti do nje posle 25.10....

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 20, 2012, 09:24:37 posle podne »
Kako se nece biti do sale bice bolje sada ce plate instruktora sa 25 000 din konacno na 50 000 din da bude i to je pristojna plata jel se slazete vi pa konacno smo docekali i taj dan bice zadovoljni i vlasnici auto skola i instruktori pa nije tako sve crno kao sto izgleda,kolege razvedrite se malo i opustite.......


Shomiman

  • Gost
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 27, 2012, 01:32:20 pre podne »
 Ističe li nam to "VRIJEME"..? :D
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2012, 12:01:04 pre podne Shomiman »

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 27, 2012, 09:16:39 pre podne »
Slažem se,sad pričate da se razumemo,instruktori i vlasnici treba da budu kao "jedno",i da se radi na tom interesu i unapređuje ta saradnja....i onda kao rezultat će biti i zadovoljni kandidati,a onda će biti i šta da se podeli...autoškole bez (dobrog)instruktora kao ...instruktor bez (dobre)škole....
nađite poređenje koje vam odgovara,....

Shomiman

  • Gost
Odg: Bruka i sramota na seminaru u Nisu (10.septembar)
« Odgovor #23 poslato: Novembar 12, 2012, 05:37:43 posle podne »
"Sanjao sam fini party
 mnogo ljudi, nigdje zandara
 sanjao sam sretna lica
 dugo nisam takva gledao
 znam za smijeh
 zbog cega da se smijem
 znam za ples, nikom se ne plese
 znam za noc
 vidim tu je oko mene
 kao nesreca na putu
 kao zivot ili smrt"