Autor Tema: tesovi  (Pročitano 23453 puta)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
tesovi
« poslato: Novembar 14, 2012, 08:01:25 posle podne »
Profesor Saobracajnog fakulteta Vujanic kaze da su neka pitanja NEPOTREBNA,DVOSMISLENA a imapitanja koja su i nejasna i trazi se da se odklone nedostaci..... :'(

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1210724/Budu%C4%87i+voza%C4%8Di+zatrpani+pitanjima.html

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2012, 08:24:57 posle podne »
Dobro da se neko oglasio po tom pitanju..

wintera

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2012, 08:31:08 posle podne »
 Sa kim je Okanovic u dilu
WinterA

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2012, 08:36:02 posle podne »
"U MUP-u priznaju da nije sve savršeno, ali kažu da su oni i pre upozoravali na to."- ovo mi je najjače  ;D Tri godine im je trebalo da naprave testove i onda to uradiše traljavo..

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2012, 07:40:21 pre podne »
Opet bacanje prasine u oci,..jedino nema predstavnika auto skola i mup-a,u ovom prilogu,...

sasa69

  • Gost
Odg: tesovi
« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2012, 03:51:07 posle podne »
ako slucajno niste citali komentare.....

naslov

moja zena u americi imala 50 pitanja da nauci, 21 na testu, nema casova voznje samo izadjes na road test posle pitanja...sve skupa 40 dolara...a u bg polagala 7 puta...da se istrazi auto-skola

e...

ljudi ovo je ludnica,sad mi kao nesto izmisljamo toplu vodu i mi smo sad nesto kao posebni,pa nigde u Evropi nema ovakvih tekstova i pitanja,zamisli 3500 pitanja,pa taj koji je to izmislio i predlozio taj zakon ja garantujem da on neza ni 20 pitanja da odgovori...dosta vise pljackanja naroda,kako vas nije sramota vise mi nije jasno...

Test za bahate vozace

Ovaj nacin polaganja bi mozda bio dobar za one kojima je vec oduzeta dozvola, pa da bi ponovo dobili dozvolu da im se daju ovi tekstovi. Mozda bi se na taj nacin malo smirili bahati vozaci. Smatram da nebi trebali svi da ispastaju zbog tih bahatih vozaca.

Mucenje kandidata

Po zanimanju sam dip. inzenjer saobracaja i smatram da je ovo vise od mucenja kandidata. Mislim da nebi bilo lose poboljsati kvalitet prakticne nastave, ali 3500 pitanja nemaju ni studenti na ispitu. Posto se uglavnom kod nas u mnogim situacijama kopira zapad zasto onda to ne rade i kada je u pitanju vozacki ispit. Npr. u Americi je to vrlo jednostavno i prosto i sto je posebno interesantrno vecina su dobri vozaci. Kod nas kandidati imaju psiholoski strah u samom startu jer je vozacki ispit postao veliko opterecenje za vozace. Bezbednost bi se mogla povecati preduzimanjem odredjenih mera za vozace koji cesce prave prekrsaje.

sami mi nije jasno, neko je imao informaciju da nijedan ili bar njih 99% nije polozilo testove u vrnjackoj banji, ni bajni predavaci, inspektori, a kamoli oni sto ce doci na ispite....
jadno bedno i zalosno

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2012, 07:16:02 posle podne »
Tako je u pravu si Sasa e sad nek ovi iz MUPa zasucu rukave nek otvore auto skole pa nek rade i obucavaju kandidate a ne ruke u dzepove pa kajmak da kupe nek drze predavanja pa nek zarade i jedu ovaj kolac a ne mi da radimo za njih da rintacimo ceo dan a oni ce pokupiti veci deo kolaca jaoooo bicemo jos jadniji i bedniji.......

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2012, 09:27:36 posle podne »
zaista ovo sve sporo i kilavo ide vecina skola nama ispit vec mesec i vise  DAL JE NEKO PRIJAVIO ISPIT BILO GDE POSTO VERUIEM DA NA FORUMU IMA LJUDI IZ SVIH OKRUGA U SRBIJIhttp://www.autoskolesrbije.org/forum/Smileys/default/kiss.gif
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2012, 09:35:36 posle podne saban »

Cvrck

  • Gost
Odg: tesovi
« Odgovor #8 poslato: Novembar 17, 2012, 12:37:21 pre podne »
Da li iko planira da objavi odgovore na pitanja za polaganje?  >:(

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #9 poslato: Novembar 17, 2012, 08:56:15 pre podne »
Odgovori za testovi stizu u sredinom decembra molimo da se strpite saopstenje iz Mupa.

Cvrck

  • Gost
Odg: tesovi
« Odgovor #10 poslato: Novembar 17, 2012, 10:22:29 pre podne »
Auh.. A sta da radim dotle? Ima dosta dvosmislenih pitanja, plasim se da necu stici sve da naucim kada stignu odgovori a ne postoji ni prirucnik po novom zakonu vec mora da se kopa po pravilnicima. U svakom slucaju hvala na odgovoru.  :'(

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #11 poslato: Novembar 18, 2012, 09:06:28 posle podne »
RADIMO NA SAČINJAVANJU PITANJA SA ODGOVORIMA I KOMENTARIMA ZA SVAKO PITANJE. TO ĆE BITI U OKVIRU SAJTA AUTO SKOLE ONLINE. NE PANIČITE. AUTO ŠKOLE MORAJU DA URADE MNOGO POSLA PRE TOGA. STRPITE SE MALO.

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #12 poslato: Novembar 18, 2012, 09:23:42 posle podne »
hvala Petre...

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #13 poslato: Novembar 19, 2012, 12:17:56 pre podne »
RADIMO NA SAČINJAVANJU PITANJA SA ODGOVORIMA I KOMENTARIMA ZA SVAKO PITANJE. TO ĆE BITI U OKVIRU SAJTA AUTO SKOLE ONLINE. NE PANIČITE. AUTO ŠKOLE MORAJU DA URADE MNOGO POSLA PRE TOGA. STRPITE SE MALO.

Mozemo mi da budemo strpljivi koliko hocemo, ali nisu strpljivi kandidati koji cekaju, zovu, pitaju.. ali dobro, reci cemo im da budu strpljivi, i da ne panice.

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: tesovi
« Odgovor #14 poslato: Novembar 19, 2012, 07:18:31 pre podne »
Kandidatima prvi test besplatan zato sto cekaju i imaju strplenja ;D