Autor Tema: sta se desva sa poligonima .I.  (Pročitano 38156 puta)

Cvrck

  • Gost
Odg: sta se desva sa poligonima .I.
« Odgovor #60 poslato: Decembar 25, 2012, 01:20:01 posle podne »
Izvinjavam se sto vam upadam u raspravu ali imam jedno pitanje u vezi poligona za B kategoriju.
Spominje se nekakva voznja unazad sa promenom saobracajne trake, o cemu se tu radi?
Vozila sam na novom poligonu i to nisam radila, unazad se vracam svojom trakom.
Uostalom zar zakon ne kaze da je dozvoljeno kretanje unazad iskljucivo trakom kojom sam se do tada kretala?

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: sta se desva sa poligonima .I.
« Odgovor #61 poslato: Decembar 25, 2012, 04:47:16 posle podne »
ta radnaj ,kao sto si procitala vec,nije u "upotrebi " prvu godinu.
malo su nas bombardovali..maloo

sasa69

  • Gost
Odg: sta se desva sa poligonima .I.
« Odgovor #62 poslato: Decembar 25, 2012, 07:53:47 posle podne »


http://www.kurir-info.rs/pripiti-klinac-ubio-zenu-na-pesackom-prelazu-clanak-575495

Pripiti klinac ubio ženu na pešačkom prelazu

Crna Hronika,
23:12, 24.12.2012.

Autor: Slađana Stojanović,Foto: Nikola Miličević
13 komentara

Jedno vozilo se zaustavilo pre pešačkog prelaza da propusti ženu, kada je na nju naleteo mladić u renou i oborio je. Žena je preminula na licu mesta, a reno se zaustavio se desetak metara dalje

Još jedna nevina žrtva poginula na pešačkom prelazu

NOVI SAD – Slavica B. (57) iz Novog Sada izgubila je život u saobraćajnoj  nesreći u ponedeljak oko 21 sata u Novom Sadu. Na nju je  na raskrsnici Somborskog bulevara i Ulice Senteleki Kornelija,  naleteo „reno megan kupe“ novosadskih regina pešačkom prelazu stracija koji je vozio 18-godišnji mladić, čiji identitet nije saopšten.

- Po dosadašnjim saznanjima, jedno vozilo se zaustavilo pre pešačkog prelaza da propusti ženu, kada je na nju naleteo mladić u renou i oborio je. Žena je preminula na licu mesta, a reno se zaustavio se desetak metara dalje.

Alkotestom na licu mesta je utvrđeno da je imao 0,7 promila alkohola u krvi – rekao je dežurni istražni sudija Višeg suda



Evo ocemu pricamo, i sada kada obucavas, ili imas ispit, desi se cudo, kada ono tamo puna linija, kao na one prve dve slike, samo su one bez pesackog.....