Autor Tema: Plata referenta u auto-školi  (Pročitano 11038 puta)

aleex

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Plata referenta u auto-školi
« poslato: Novembar 26, 2012, 12:52:48 posle podne »
Zdravo svima,
ima li ovde na forumu službenika -referenta?
Znam da plata referenta zavisi od mnogo faktora u samoj auto-skoli,i da je na zalost postalo pravilo "ćuti i radi ima i gore plate(zamisli da radiš u maxiju)" i td,da ne spominjem poredjenja sa poslovima kasirke u marketima,bez ikakvog vredjanja bilo koga i bilo kakvog posla.
Posao referenta u auto-školi je prilično odgovoran posao,uvek bio,ali sada,sa svim ovim izmenama, još više.Lepo je kad ispekcija završi posao kontrole pa pohvali referenta.
Ja ovaj posao radim 10.godina i imam platu 18.000 din.+markicaaa! :(,naravno već duze vreme...
Rešila sam da se pobunim ,nego bih volela da i drugi referenti prokomentarišu ovu temu,prosto jer ne znam da li sam u pravu u svojoj nameri.
Hvala,pozz.



GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2012, 04:39:59 posle podne »
Pa plate instruktora ce biti sada 56000 din od nove godine cena jedne obuke je uvek bila tako da i referent bi trebo vise imati konacno smo se izborili za vece plate nadam se da se slazu i VLASNICI auto skola bilo bi fer

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2012, 09:27:41 posle podne »
ne cujem vlasnike auto skola da li se slazu da plate instruktora idu gore???

Malena6

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2012, 10:30:06 posle podne »
Kolega,slazem se.ja sam vlasnica auto skolei kod mene je obuka dugo  bila 35000-40000,i plate kolega su  oko 40000,naravno da sve zazivi da ce i plate biti vece...moji koriste sluzbeni auto i privatno....vec 10.godina imam iste instruktore i za sad smo mali tim a referentkinja ima platu 250 eura,dobija bonus za praznike i kada je povecan obim posla...radi od 9 do 16 i svaku druhu subotu,dobro se slazemo i dogovaramo...ja radim one subote kada nje nema ali sam naravno tu,Cilj mi je da imam poverenja i ja u njih i oni u mene...i u ovoj guzvi nisam zaposljavala nove instruktore,osim ako bi imala jos jedno svoje vozilo....
Nismo idealni,ljudi smo..ali se postujemo..i ja ucim od njih ....Za sada se ne zale sto je zena vlasnik i rukovodilac..i dipl,ing.saob. :)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2012, 06:57:19 pre podne »
 super koleginice znaci zadovoljni su instruktori kad ne menjaju auto skolu i dobro vodite firmu.....

Malena6

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #5 poslato: Novembar 27, 2012, 08:48:02 pre podne »
Dragi kolega ispada tako...imala sam problema dok nisam nasla tim...tj.uvek jedan je iskakao...ali sa aneksima ugovora da duze vozilo po jedan,da imaju slobodu kretanja uz putni nalog...ali i da su odgovorni za vecinu stvari...guramo...moje je da im obezbedim  kandidate...da sipam gorivo,da odrzavam auto...ne prijavljivanje napr.izlizanih guma,slucajno  me odvedu na vanredni teh.oni snose sankcije.....Imam klince,ne zelim da se zameram nikom..i imam svoju viziju....
Bilo je i ljutnje i svadja i pametovanja ali smo valjda odrasli...inace skola postoji 19 god........
zaista verujem u boljitak...mada mi moji kazu daj boze...da sam blesavo optimisticna....ali kad poludim ....zelim vam sve najbolje :) :D

duki

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2012, 10:25:59 pre podne »
   
У мојој ауто школи инструктори раде са својим возилима обуку,плата им је 80% од цене обуке. Да ли мислите да је то ,мала плата ?

aleex

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #7 poslato: Novembar 27, 2012, 01:17:59 posle podne »
Pa plate instruktora ce biti sada 56000 din od nove godine cena jedne obuke je uvek bila tako da i referent bi trebo vise imati konacno smo se izborili za vece plate nadam se da se slazu i VLASNICI auto skola bilo bi fer


 :) da..

nobel

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #8 poslato: Novembar 28, 2012, 11:51:35 pre podne »
Plate instruktora 56000 , super to je dobro. Samo treba naci djake koji ce da se upisu i da daju tolike pare za obuku i ispite. A koji ce moci da plazu voznju tek za godinu dana dok se ne rascisti guzva od starih. A sto se tice plate referenata to je zaista malo 18000. A zar nije propisani minimalac 20.200? Da,  kazu , pa uvek ce biti djaka koji ce zeleti da polazu ali cinjenica je da ljudi tesko prezivljavaju  a tek ove lepe cene? A sto se tice prezivljavanja tesko je i auto skolama koje posteno rade, a za nepostene se ne brinem one ce preziveti

nobel

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #9 poslato: Novembar 28, 2012, 01:54:00 posle podne »
Drugovi i drugarice Direktori auto skola  8) bez brige za plate radnika i naravno vasih  ;D bolje bi bilo da razmisljate o promeni delatnosti ovo trenutno vodi u veliki BUNAR...
mislite o tome ...

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Plata referenta u auto-školi
« Odgovor #10 poslato: Novembar 28, 2012, 06:33:29 posle podne »
E ovo je pravi odgovor svi idemo u bunar......

jerseyssales

  • Gost
Juicy Couture Outlet
« Odgovor #11 poslato: Decembar 07, 2012, 02:18:38 posle podne »
Enjoy your shopping time at Juicy Couture Outlet. Warm type Juicy Couture bags store online. Most ladies will love it to death. Juicy Couture items with its unique sweet style especially desiger ladies. Juicy Couture Outlet Online offer high quality Juicy Couture Tracksuits, Juicy Couture Handbags and charms for worldwide. Juicy Couture Outlet promise the best service and fast delivery for you.
http://www.juicycoutureoutletshoponlines.com/