Autor Tema: Netacni odgovori na pitanja za polaganje teorije  (Pročitano 68404 puta)

dragče

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Odg: Netacni odgovori na pitanja za polaganje teorije
« Odgovor #105 poslato: Februar 20, 2013, 03:43:36 posle podne »
Gde mogu da se "skinu", tj. da li uopšte postoje, odgovori na ova nova pitanja? Ili bar na "stara"?? Hvala  :)


Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Netacni odgovori na pitanja za polaganje teorije
« Odgovor #107 poslato: Februar 21, 2013, 12:09:04 pre podne »
Ја заиста незнам шта је сада проблем.
Ко има проблем нека ми се јави на Е маил:
office@raseta.co.rs. спреман сам да дам одговор.
Чак ћу дати одговор и на то како је ''песник'' размишљао када је састављао ''дивна'' питања за тестове.
Већина тога је одговорено и објашњено  на www.autoskoleonline али сада на део питања за тестове можете да одете само преко неке ауто школе која је члан Заједнице.
Покушавао сам да стигнем да одговарам на питања и на овом форуму, али се бојим да некада не могу неке од вас да ''пратим''. Бојим се да су неки много неозбиљни и да су на форуму само да дижу ''фрку''. Фрка је добра ако је озбиљна и коректна. Нећу напустити ни овај форум, али све озбиљне проблеме детаљно и опширно објашњавам у вестима на овој страници или путем Е маила.
Да, формирана је радна група за измену Закона и Правилника. До које ће се ''дубине и ширине'' ићи још се незна. Заједница је први пут ''легално'' убацила своје чланове у део групе која се бави предлозима за измену у обуци кандидата. Радимо на сачињавању тих предлога. Ако видим да је и ово само маска и шарена лажа изаћи ћу из тога и све обелоданити бар на овом сајту.
Заиста и ја мислим, а то сам на Главном одбору и истакао, да је део одредби Закона и Правилника везан за обуку један од најлошијих који сам икада видео. Нисам ни сањао да неко може да смисли такве ''глупости''. А тек какве се глупости чине по ''терену'' у ауто школама да би им се отећао рад. У ово време и по овим Правилницима је заиста тешко бити добар иснтруктор, а још теже ауто школа која није до сада начинила неку грешку у вожењу силне евиденције.
Веома ми је тешко читати и слушати људе са терена, али морам. ПОмажем колико могу.
Само наставите, али се мало и уозбиљите.
Рашета.