Autor Tema: TEORETSKI ISPIT  (Pročitano 29059 puta)

totti4

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2013, 03:55:51 pre podne »
da li neko moze da mi kaze da li se sve uci na sajtu,Osnove bezbednosti saobracaja,Vozaci,Posebne mere i ovlascenja,Posledice nepostovanja propisa,Vozila,Saobracajna signalizacija,Pravila saobracaja,ili ima neki red,pa se zna sta je za B ,za C,za D..ako moze neko da mi kaze..hvala
 
 

Lolita

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #16 poslato: Januar 19, 2013, 12:09:54 posle podne »
Koliko ste platili polaganje teorije? Da li je u tu cenu ukljucenja i nadoknada MUP-u? U mojoj auto skoli traze da uplatim 792 dinara na ziro racun MUP-a i jos njima 4000 hiljade.  To znaci da moram da uplatim 4792 dinara da bih izasla na polaganje teorije, sto je cista kradja novca.  Zato me zanima kako je u drugim skolama da bih mogla da idem da se zalim.  :-\

lolita,proguglaj ,ima na netu najniza cena ,zakonom propisana.znaci odluka u sl. glasniku :) ,i znaci najniza cena.
mogu da ti naplate i 10000. o tom treba da se informises ,ranije.
verujem da si mlada :)  ,zato ti i dajem savet..znaci posle prijave nema promene.ali vec sledeci ispit ,mozes da izaberes novu skolu. ;)

Proguglala sam i nasla sam minimalne cene za polaganje. Znam da ne postoji ogranicenje o maksimalnoj ceni za polaganje, raspitala sam se sve ;). Nego me je zanimalo  samo da li u drugim skolama u te 4000 hiljade spada i uplata MUP-u, ili i ostale skola traze 4000 njima i jos dodatno 792 din na racun MUP-a. Ako ja uplatim tih 792 dinara, zasto ovi lopovi u  auto skoli hoce 4000 hiljade njima da dam. Koji su to troskovi koji njih kostaju 4000 hiljade. Nas 10. da izadje da polaze oni sebi stave u dzep 40000 hiljada, a trosak im je maksimalno 2000 hiljade.   Nisam jos nista uplatila dok se dobro ne raspitam :) Znaci da ja mogu teoriju da polazem i u nekoj drugoj skoli, gde je polaganje jefitnije? Nisam bas toliko mlada ;) 

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2013, 01:04:29 posle podne »
 lolita,ipak..mislim da ne treba da osudjujes i racunas koliko ko zaradjuje ,naplacuje ili kakve troskove ima.svako dobro i mir s'tobom:)
malo su nas bombardovali..maloo

Lolita

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2013, 01:31:24 posle podne »
lolita,ipak..mislim da ne treba da osudjujes i racunas koliko ko zaradjuje ,naplacuje ili kakve troskove ima.svako dobro i mir s'tobom:)

Ne osudjujem nikoga, ali necu dozvoliti nekog da me pljacka na "fin" nacin. Pare ne rastu na drvecu da bih ih tek tako davala. Cena u poslednjih 5 meseci se menjala nekoliko puta i moje pravo je da znam koliko treba nesto da platim. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ako im dajem pare onda zelim sve crno na belo. Nazalost zivimo u takvom okrizenju da svako gleda da te opljacka. :-[  Svako dobro i pozdrav :)

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2013, 01:38:27 posle podne »
ako je cena od 4792 dozvoljena,onda to nije prevara.ili ces ili neces.:) svako ima pravo izbora,i oni u toj skoli i ti kao kandidat.i ok si ti ,a ok su i oni.., ako smo vec ustanovili da postoji takva mogucnost.
 8)
malo su nas bombardovali..maloo

Lolita

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2013, 01:55:05 posle podne »
Kada smo se vec upustili u ovu avanturu polaganja voznje, moramo prihvatiti i sve izazove koje polaganje nosi. Na nama se prelomilo da se vrse promene i izmene, ali sta je tu je, svi smo u istom sosu. ;D Za godinu dana ce se sve resiti i znace se tacno sta i koliko, a do tada moramo da prihvatimo sve promene (poligona, marsuta, pravila, cena,..) :)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2013, 02:14:33 posle podne »
Prebaci se u drugu auto kolu bar je sad to lako :P

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2013, 08:15:40 posle podne »
Niko vas ne pljacka sigurno,ali izbor je vas,mozete da birate gde ce te da polazete,...

sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #23 poslato: Januar 21, 2013, 07:24:20 posle podne »
Mislim da je clan Goca More najbolje dao odgovor na neka pitanja i smernice za neke neupucene.  + za to.  bilo bi dobro da i ostali tako rade. npr. ja ne savetujem kandidatima da citaju zakon, jer im je tako zbuban tekst jako tesko stivo. Nego, ja sam ga procitao, uokvirio sta je njima bitno i dao im informativno da procitaju uokvirene stvari, a na njima je koliko puta ce procitati

ivana17

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #24 poslato: Februar 03, 2013, 05:13:52 posle podne »
Izašao je novi broj Sat Plus-a sa ispravljenim odgovorima. Nešto su ispravili, a nešto nisu... >:(

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #25 poslato: Februar 03, 2013, 06:18:07 posle podne »
To je taktika jel kontate pre mesec dana su izbacili isto brosuru pa pre neki dan sa ispravljenim pitanjima i videcete opet za mesec dana ce izbaciti opet brosuru sa konacnim ispravkama zivi bili pa videli sve je to Biznis i da se kupuje sto vise nije Alvirovic od juce stara je to njuska ;D

Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #26 poslato: Februar 03, 2013, 08:05:59 posle podne »
On izjavljuje da su tu dodata još 86 novih pitanja ?
Da li je stvarno dodato još pitanja ? Da li su ta dodata pitanja objavljena na sajtu MUP-a ?
Da li su rešena kod nas i pridodata ostalim rešenim pitanjima ili je Alvirović brži i upućeniji u nova dešavanja nego Zajednica ?

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #27 poslato: Februar 03, 2013, 08:56:22 posle podne »
Izgleda je brzi Alvirovic Predstavnici Zajednice su se uspavali a i nema ih na forumu nesto u zadnje vreme zauzeti su sa obukom kandidata non stop su u autu  ;D

ivana17

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #28 poslato: Februar 03, 2013, 10:15:44 posle podne »
Instruktor Pera,
Na staroj brošuri piše Rešenja 2306 zadataka, a na ovoj novoj Rešenja 2308 zadataka.
Na sajtu MUP-a nisu objvljena dodatna pitanja. http://prezentacije.mup.gov.rs/usp/Vozacki%20ispit/Vozacki%20ispit.html
Izmene u novoj brošuri u odnosu na staru se odnose na:
1. Jedan deo pitanja iz oblasti Osnove bezbednosti saobraćaja je prebačen u oblast Pravila saobraćaja, to su pitanja od 171 do 182 i sada nose brojeve od 782 do 793. Ovo će uskoro važiti kad MUP promeni pitanja. Sad treba da čekamo da MUP objavi nove testove.... ::)
2. Ispravke:
Pravila saobraćaja:
598. (a) od 3 do 5m,
647. (a) dužan je da propusti pešake koji su već stupili na kolovoz,
726. (a) 1,
Sao.sig.:
278.(b),
334 (b) (S-69-6,8)
Trenutno upoređujem ove 2 brošure, ako naiđem na nešto novo napisaću ovde... U međuvremenu, vam ostavljam jedan zanimljiv tekst :)

http://www.njuz.net/zbog-previse-komplikovanog-sistema-obuke-vozaca-ukida-se-polaganje-voznje/



apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: TEORETSKI ISPIT
« Odgovor #29 poslato: Februar 03, 2013, 10:35:10 posle podne »
u ovoj drzavi,jedina sigurna stvar je da politicki vrh nema nista sa saricevim klanom.
malo su nas bombardovali..maloo