Autor Tema: ugasili smo ga kolege  (Pročitano 20318 puta)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
ugasili smo ga kolege
« poslato: Januar 14, 2013, 08:10:30 posle podne »

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil

sasa69

  • Gost
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2013, 08:29:42 posle podne »
On dodaje da je u oktobru rok za novu registraciju auto-škola, ali da će MUP-u biti teško da u kratkom roku da dozvole svima koji apliciraju.

- Kao zajenica trudićemo se da pomognemo svima tako što ćemo sugerisati kolegama da već od aprila počnu sa prijavama, kako bi na vreme dobii odgovor – poručio je on.

Mislim da sam u cetvrtak postavio pitanje, pa nisam dobio odgovor, a trebalo bi uskoro, ni ovde niko ne moze da mi kaze...ajde sutra zovem agenciju... pa cu da vam napisem..........

sasa69

  • Gost
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2013, 09:20:24 pre podne »
Znači, licence za profesionalnog vozača i nstruktora vožnje nemaju veze jedno sa drugim, što znači mi obučavamo njih, ali za nas ne važi ta licenca.....
Podzakonska akta još nisu doneta za vozača profesionalca, a od zakonodavca zavisi da li će da se priznaju u evropi ili ne....
Jadno bedno i žalosno.....

Što znači plaćaš, ali neznaš šta, i šta dobijaš sa time, kanda veliko ništa.... parče plastike...

nobel

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2013, 09:28:49 pre podne »
Drage kolege dosao je kraj auto skolama to je neminovno. Drzava je lepo odredila cene ali za koga ne valja ni za skole a ni za kandidade. Ljudi nemaju para! A i prijava ispita kad sve sracunaju koliko treba da plate, odmah ih muka hvata. Neki ce da polazu u martu aprilu zbog novca ali pitanje gde, u kojim skolama?
STO  JE BILO BILO JE !!
SAD SLEDI KATANAC!

mimitic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #5 poslato: Januar 15, 2013, 10:52:43 pre podne »
Tako nam i treba...zadnjih par meseci ozbiljni ljudi bi iskoristili da se pripreme,ipak vecina ih je iskoristila da brzo zaradi i da onda stavi katanac.Srpske gazde nikad nece biti pravi privrednici zato sto su lakomi i razmisljaju od danas do sutra .A odgovornost prema sopstvenim radnicima gotovo i da ne postoji,mi smo portosna roba,ima nas koliko hoces i kakvih hoces pa se uvek nadje neko da radi za manje novca i u gorim uslovima... bar ce posle svega,nadam se ,ostati da rade samo oni koji to zavredjuju svojim znanjem i umecem.A za koga ce raditi,to cemo jos videti...

Renata

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #6 poslato: Januar 15, 2013, 12:24:40 posle podne »
Dali znate ako je neko prijavljen u drugoj firmi dali moze u auto skoli ostati da radi na osnovu ugovora o delu ? Ili na koji nacin moze insturktor da radi u as kao dopunski rad ....jos ovo malo ....

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2013, 07:35:22 posle podne »
B O G A  M I  U G A S I L I  S M O  G A    KOD MENE SAMO PITAJU KAD CE ISPIT JA OBJASNJAVAM KAD PRIJAVITE I UPLATITE I TU SE PRICA ZAVRSAVA

sasa69

  • Gost
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2013, 03:48:12 posle podne »
Dali znate ako je neko prijavljen u drugoj firmi dali moze u auto skoli ostati da radi na osnovu ugovora o delu ? Ili na koji nacin moze insturktor da radi u as kao dopunski rad ....jos ovo malo ....

da, evo kloega prodaje vozila.... POCELO JE PRE NEGO SE ZAKON PROMDENIO ILI STRUKA LUPILA DOKUMENTIMA O STO, ILI PRE SVEGA STO SMO IZASLI NA ULICE....

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2013, 05:24:35 posle podne »
Znaci pocela je rasprodaja auta i otpustanje instruktora nesto pre vremena pocelo :'(

Milosavljevic Miso

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 31
  • Neco
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2013, 07:34:27 posle podne »
Nismo ga ugasili jos nego ga gasimo sigurno ali polako mnogi ce od nas zapamtiti taj mnogo puta pomenut dan  D 25.01.2013 po mnogo cemu bice upisan kao jedan od bitni datuma za AUTO SKOLE  -instruktore kao iza one koi nam sve ovo priredise
« Poslednja izmena: Februar 06, 2013, 07:38:58 posle podne Milosavljevic Miso »
Neco

Ferara

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #11 poslato: Februar 26, 2013, 05:50:42 posle podne »
da ne otvaram novu temu

Evo malo novosti i za kandidate s podrucja Novog Sada, izgleda ce konacno doci do realizacije vozackih ispita

http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad/poligon-za-voznju-ometa-voznju_372093.html

http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/novi-sad/novi-poligon-za-obuku-vozaca-na-limanu_373711.html

Svaka cast svim predstavnicima auto skola na ulozenom trudu pri uredjenju/osposobljavanju poligona na Klisi i Limanu, uprkos svim problemima na koje su naisli

sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #12 poslato: Februar 27, 2013, 09:49:51 pre podne »
Svaki dan osvane neka tema sa recju KATANAC, UGASILI, BIRO RADA, BEZ POSLA,.... ajao ovo, ajao ono.... kako svima tako i vama i gotovo. i meni posao visi o koncu ali ne kukam i ne pokrecem teme, vi ste deo populacije koja siri nesigurnost i strah a cisto sumnjam da ne pravite planove kako cete opstati jer sigurno ne sedite skrstenih ruku i kukate.

sve posecujem forum da bih video nesto novo sto moze svima nama pomoci ali ne.... sve od reda pesimsticne teme...  Ja bih sve teme tog tipa gasio.

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #13 poslato: Februar 27, 2013, 10:33:13 pre podne »
BRAVO SIBEK, :D :D :D :D :D,ALIshvati to kao deo folklora...ne bojim se ja za njih,...samo za sebe :D

sasa69

  • Gost
Odg: ugasili smo ga kolege
« Odgovor #14 poslato: Februar 27, 2013, 02:15:16 posle podne »
Okej, evo jedna vest sa radija, od 8 auto skola u okrugu, tgri su se ugasile, ostale razmatraju tu mogucnost.....

E izmedju ostalih, jedna je i moja.....

A koliko vidim kolege u Novom sadu, nece moci da organizuju ispit,jer imaju falinku u dopunskoj tabli, fali i za vozila nadzora.