Autor Tema: polaganje  (Pročitano 67788 puta)

totti4

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #15 poslato: Januar 19, 2013, 03:58:15 pre podne »
da li neko moze da mi kaze da li se sve uci na sajtu,Osnove bezbednosti saobracaja,Vozaci,Posebne mere i ovlascenja,Posledice nepostovanja propisa,Vozila,Saobracajna signalizacija,Pravila saobracaja,ili ima neki red,pa se zna sta je za B ,za C,za D..ako moze neko da mi kaze..hvala

totti4

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #16 poslato: Januar 19, 2013, 03:59:26 pre podne »
da li neko moze da mi kaze da li se sve uci na sajtu,Osnove bezbednosti saobracaja,Vozaci,Posebne mere i ovlascenja,Posledice nepostovanja propisa,Vozila,Saobracajna signalizacija,Pravila saobracaja,ili ima neki red,pa se zna sta je za B ,za C,za D..ako moze neko da mi kaze..hvala

Lolita

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #17 poslato: Januar 19, 2013, 12:15:05 posle podne »
da li neko moze da mi kaze da li se sve uci na sajtu,Osnove bezbednosti saobracaja,Vozaci,Posebne mere i ovlascenja,Posledice nepostovanja propisa,Vozila,Saobracajna signalizacija,Pravila saobracaja,ili ima neki red,pa se zna sta je za B ,za C,za D..ako moze neko da mi kaze..hvala

Moras da ucis sve oblasti :-\. Ako pored pitanja ne stoji oznaka kategorije, to znaci da pitanje vazi za sve kategorije, a ako pored pitanja npr stoji A, B,D to znaci da pitanje vazi samo za ove tri kategorije. Tako da obrati paznju na to jer ima pitanja koja se uce samo za C I D kategoriju ( to znaci da ih ti preskaces ako ucis pitanja za B kategoriju). :) ;)

duki

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #18 poslato: Januar 19, 2013, 04:16:46 posle podne »

  Lolita,vozacka dozvola nije obavezna i ako nemas para za polaganje,nemoj da polazes.

totti4

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2013, 03:15:41 pre podne »
da li si vec polagala teorijski ispit i kako je proslo?


ivana17

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #20 poslato: April 12, 2013, 09:55:05 posle podne »
Da li neko može da mi odgovori da li možemo da polažemo vozački ispit na svojim kolima? Koja je procedura?

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #21 poslato: April 12, 2013, 10:30:38 posle podne »
teoretski moze.vrlo jednostavno.
malo su nas bombardovali..maloo

ivana17

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #22 poslato: April 13, 2013, 08:03:55 posle podne »
Mene interesuje koliko je to praktično izvodljivo. Da li auto treba da ima pojaseve na zadnjem sedištu, nalepnicu, da li treba da se urade neki specijalni pregledi itd.  Prošlo polaganje su nam otkazali jer auto koji smo vozili na obuci nije ispunjavao sve uslove.

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #23 poslato: April 14, 2013, 12:01:19 pre podne »
Mene interesuje koliko je to praktično izvodljivo. Da li auto treba da ima pojaseve na zadnjem sedištu, nalepnicu, da li treba da se urade neki specijalni pregledi itd.  Prošlo polaganje su nam otkazali jer auto koji smo vozili na obuci nije ispunjavao sve uslove.


Treba da ima naslone za glavu na zadnjim sedištima ako fabrički ima pojaseve nazad (bez toga više ne može da prođe tehnički pregled ni da se registruje), mora biti registrovan i tehnički ispravan, ne može biti s automatskim menjačem, mora imati atestirane duple komande i potvrdu o tehničkom pregledu ne stariju od 6 meseci (ovo samo ako je od datuma registracije prošlo više od 6 meseci). Auto škola mora napraviti ugovor s vlasnikom o zakupu vozila, zatim da postavi oznake na njega i onda može da se obavi polaganje na njemu. Ovo može da prođe do 25.10.2013. Posle tog datuma vozila moraju biti registrovana na auto školu.

Mislim da se ovo ne isplati obzirom da je potrebna ugradnja duplih komandi i atest za njih.

ivana17

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #24 poslato: April 14, 2013, 06:32:20 posle podne »
Definitivno se ne isplati... Hvala na odgovoru.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #25 poslato: April 14, 2013, 09:15:05 posle podne »
ove duple nisu bile obavezne?sad vec jesu??

malo su nas bombardovali..maloo

Bobi

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #26 poslato: April 18, 2013, 06:31:25 posle podne »
Kako zameniti ispitivaca iz autoskole ako ispitivac na spisku nije u mogucnosti da radi u komisiji

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #27 poslato: April 18, 2013, 07:47:46 posle podne »
Po jednom od zadnjih uputstava iz MUP-a to je dozvoljeno uraditi, i nema ograničavajućih odredbi za to.



Kako zameniti ispitivaca iz autoskole ako ispitivac na spisku nije u mogucnosti da radi u komisiji


moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #28 poslato: April 18, 2013, 10:54:36 posle podne »
Jednostavno,otšampaš spisak sa novim članom komisije.I nikome ništa,komisija se pravi pre početka ispita.



Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #29 poslato: April 23, 2013, 01:01:05 pre podne »
kako mogu nastaviti da vezbam nove testove za B kategoriju da ne ucim one silne testove za sve kategorije jer je neizvodljivo nauciti ih sve?
Da li igde imaju i kada ce biti objavljeni testovi za B KATEGORIJU?

www.autoskolavir.com    ovde su razdelili testove za vežbanje po kategorijama. I dobro je što mogu da se skinu i snime pa ne moraš biti na internetu da bi vežbao.