Autor Tema: polaganje  (Pročitano 67146 puta)

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #75 poslato: Jun 24, 2013, 06:03:52 posle podne »
Cetvrto izdanje ima 200str..Sve zavisi od vaseg interesovanja,svaka literatura koja ce vam pomoci,u bilo kom smislu,korisna je, nemojte meriti na "strane",slazem se sa rasetomm,softver ce pomoci da lakse polozite teorijski ispit,jer iz ovih pomenutih oblasti pitanja su najvise bodovana,..ali sugerisem Vam da promenite pristup,znaci,svaka oblast je vazna zato sto se medjusobno preplicu,i samo ako imate kompletnu sliku steci cete dovoljno funkionalnog znanja,koje sa iskustvom daju kvalitet kompletnog vozaca,a i smatram da ce vam na ovaj nacin biti lakse da ucite.
Pozdrav

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #76 poslato: Jun 24, 2013, 06:42:36 posle podne »
sugestija odlicna.ali..bojim se da ..je to sve suvisno.kod nas ovde..,pa vidite prijemni test..,karikatura od drzave..,i?niko odgovoran..,najvise i najgrdje pogresi instruktor kad upise pogresan datum  uknjigu rada.nasi mladi ljudi su shvatili poruku... ,test je ponisten tako su izjednacili marljive i one koji se trude i one lenje, lopove i prevarante.nazalost.
malo su nas bombardovali..maloo

sasa69

  • Gost
Odg: polaganje
« Odgovor #77 poslato: Jun 24, 2013, 08:05:29 posle podne »
davno sam se javljao, toliko i od Rasete, da ce svako vece pogledati i odgovoriti.....  :'(
 ali samo iz prakse, retko koga zanimaju sve ove zavrzlame... te koliko kome i zasto.... sto rece kolega, koleginica iz sluzbenog glasnika iznela u grudnjaku resenja, pa se prodavalo.... jer bilo u novinama da se kolege koje su zaduzene za kontrolu autoskola u zatvoru zbog korupcije... nikom nista, pojela maca.... samo smo naderali..... sto bi reko Raseta, nemojte reci da vam nisam reka.... pa onda kazete da se mi tu glupiramo sa jeftinim stosevima i kukamo.... ako uzmu i onu odgovornost, ko je koga i kako obucavao, onda ce mnogi u bajbok zbog srpskog ruleta na drumovima.... jer ce i to da dokazu da su ih instruktori ucili i niko drugi....
izvinjavam se ako sam nekog uvredio.............  ???

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #78 poslato: Jun 24, 2013, 09:27:47 posle podne »
 :),.. Dobro je i ako se oko neceg slozimo,dobro smo krenuli,...idemo dalje...moje misljenje je da iako se ne slazemo s tim,ne treba relativizovati stvari,,..inace u tom smeru smo isli pa nismo bas negde stigli,...ako i ovaj nacin ne da zeljene rezultate,menjacemo... (ne bih da budem Kalimero  :))

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #79 poslato: Jun 24, 2013, 11:30:07 posle podne »
danas na sudu.63000 kazna.neupisan pocetak dopunskog casa u karton,znaci knjiga rada upisano,datum u kartonu upisan,samo pocetak ne.znaci ja kriminalac uhvacena na delu..,ugrozio bezbednosta,proneverio ostetio.i eto..tako mi itreba.a kriminalci??e oni ne placaju kazne.
malo su nas bombardovali..maloo

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #80 poslato: Jun 25, 2013, 09:04:50 pre podne »
 :(,zalite se,..ne znam sad tacno,ali negde sam procitao da ako je moguce ispraviti nepravilnost da sud prvo treba da izda resenje o uklanjanju nepravilnosti ako je to moguce,i u tom slucaju treba da se izrekne opomena,ako niste imali ranije prekrsaje... sta kaze strucni tim zajednice?...

sasa69

  • Gost
Odg: polaganje
« Odgovor #81 poslato: Jun 26, 2013, 09:23:39 posle podne »
Danas sam zvao agenciju, povodom price o TNG reatestu, i pitao ih za izjavu direktora.... a oni, MUP nije povukao pravilnik, dok MUP... Stojadin nije povukao pravilnik nego je provalio uforu u blicu, pravilnik ce biti povucen do 31.5.2013.... pojela maca....

Rece neko iz MUP a da ni Beograd nije dobio, nece dobiti odobrenje za obuku i ispite..... Navdno u Novom PAzaru vec digli dzevu.... A cemu mi da se nadamo ???  :'(

Sandra

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #82 poslato: Jun 26, 2013, 10:57:57 posle podne »
Nama su zamerili sto smo pisali tri spojena teoretska casa,navodno je trebalo svaki da pisemo odvojeno.Mi pisali sva tri sa sve pauzama ali u jednoj rubrici.Nigde u pravilnicima nepise da mora svaki cas posebno ,cak je dat i primer gde su upisana dva zajedno a drugi posto je pauza veca od 30 min je upisan kao drugi termin....svako tumaci te pravilnike kako im padne napamet

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #83 poslato: Jun 27, 2013, 12:31:00 pre podne »
dobro da vam nisu napisali prijavu.ipak smo mi banditi i kriminalci i moraju nas drzati na oku.ovakav pritisak nema ni u osnovnom i srednjem obrazovanju,niti na fakultetima..,u retko kojoj sferi zivota je toliko strogo i toliko se gleda svaki detalj isitnica.
malo su nas bombardovali..maloo

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #84 poslato: Jun 27, 2013, 08:32:21 pre podne »
Onaj sto je pisao nastavni plan i program i primere koje je stavio,da svaki cas treba da se pise u drugu rubriiku napravio je zabunu...tako da ne vidim nikakav problem,sto se pisu tri casa u jednoj rubrici ako je u jednom terminu...

sasa69

  • Gost
Odg: polaganje
« Odgovor #85 poslato: Jun 27, 2013, 12:09:08 posle podne »
Vi o svemu, ali niko ne rece nista za ispite, to jest da li ce naseljena mesta dobiti da rade po pravilniku, ili ce MUP striktno po uputstvu, pa niko nece dobiti nista cak ni BGD???

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #86 poslato: Jun 27, 2013, 09:51:37 posle podne »
Vi o svemu, ali niko ne rece nista za ispite, to jest da li ce naseljena mesta dobiti da rade po pravilniku, ili ce MUP striktno po uputstvu, pa niko nece dobiti nista cak ni BGD???

Možeš li malo da pojasniš šta je tačno problem tu?

vozac

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #87 poslato: Jun 27, 2013, 10:18:39 posle podne »
I o tome ce PK ZASS razgovarati sa estradnim menadzerom kada stigne, verovatno posle 25.10.2013.

sasa69

  • Gost
Odg: polaganje
« Odgovor #88 poslato: Jun 28, 2013, 12:00:56 posle podne »
Pitajte za Novi PAzar, navodno su dole vec digli dzevu, jer nisu dobili, a ljudi iz MUP a spominju da nece dobiti ni Beograd, jer ce se pridrzavati pravilnika, pa da vide sveznalice sta su napisali, to jest da nije izvodljivo to sto su trzili u njima, pa ce svima striktno zabraniti, citaj nece odobriti uslove....

Neco

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: polaganje
« Odgovor #89 poslato: Jun 28, 2013, 09:18:31 posle podne »
Kolega NOVI PAZAR  nema polaganje samo prakticnog dela ispita jer tu su polagali i AUTO SKOLE  SJENICE i TUTINA  obuka i polaganje teorijskog ispita se i dalje odrzava u NOVI PAZAR  ONI SAD PRAKTICAN ISPIT ODRZAVAJU U RASKI  I KORISTE POLIGON AUTO SKOLE ''NECO -SIGNAL'' NJima je samo privremeno obustavljeno polaganje u NOVI PAZAR zbok nepostojece horizontalne i vertikalne signalizacije kad budu ovo otklonili normalno da ce im odobriti polaganje tako im je Gos  PEJOVIC obecao on im je kad je dolazio dao rok mesec dana u martu da to otklone nisu otklonili on im jerekao da biraju po SRBIJI