Autor Tema: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass  (Pročitano 4965 puta)

mare

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« poslato: Februar 19, 2013, 01:21:55 pre podne »
Dobro vece svima..

Pregledao sam prezentaciju gospodina Rasete i mogu da zakljucim da je ovo jedan ozbiljan sastanak bio gde su se dogodile vrlo dobre i korisne ideje za nastavak obrazovanja vozaca u Srbiji.
Dosadasnji utisak koji imam je da je MUP shvatio da su napravili puno propusta i da to treba iskoristiti..
Licno se zalazem za svaciju odgovornost u ovom pa i svakom drugom ozbiljnom poslu. To znaci da kaznjavanje od strane MUPa ne treba da se svede na gresku u slovima i brojkama vec na nesto drugo. Meni licno kada dodje kandidat, ne trudim se u istoj meti kao i ranije da ga naucim vec da ne pogresim oko neke brojke pa zbog toga da odgovaram i ja i moja firma...
Takodje, danas sam imao teoretski deo ispita i gospoda policajci dolaze kao prava gospoda, sve im se dostavlja na tacnu i ako oni nesto pogrese odgovarace pravno lice.  Primer je uplatnica koju kandadat deset dana ranije uplacuje gospodama iz MUPa a auto skola je duzna istu da sacuva godinu dana, ej godinu dana auto skola da cuva nesto sto nema veze sa njima..... Ovo pod hitno treba promeniti i treba jednostavno da to izgleda tako sto kandidat kada dodje na ispit direktno urucuje uplatnicu predstavniku mupa i u tom slucaju kandidat pristupa ispitu.
Potpuno podrzavam kao i moja auto skola formiranje privredne komore, jer u skorijoj buducnosti to ce puno znaciti u daljem usavrsavanju obuke u nasoj jos uvek nezreloj zemlji..
Nisam prisustvovao seminaru jer nisam imao jos zainteresovanih kolega, ali vidim da je bilo puno korisnih pitanja i informacija, pa se nadam da ce kolege podeliti sa nama jos odgovora sa glavnog odbora
Zamolio bih Vas da postavljene nedoumice u izvestaju sa glavnog odbora i objasnite, jer dobar deo tih pitanja i danas nije jasan vecini nas koji se bavimo ovim poslom.. Pitanja su sjajna ali probajte ih rastumaciti i nama..
Takodje, mislim da bi trebalo insistirati da predstavnici MUPa budu iskljucivi kontrolori, a nikako i predlagac i ucesnik i kontrolor......
I ne odustajati od sustinskih stvari za obuku vozaca, jer zakon ne treba biti  represivan vec preventivan....
Pozdrav

Neco

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2013, 12:38:23 posle podne »
Bravo za glavni odbor i Sekretara  ZAJEDNICE AUTO SKOLA SRBIJE  RASETU malo ste nas usmerili na pravi put tako i treba da radi zajednica auto skola sa vama na celu da bih vas podrzavale sve  auto skole jer na taj nacin se stice poverenje jednog sekretara zajednice auto skola  i sve ce vas auto skole podrzati da bi istrajali u tom smeru u kom imate cilj unapredjenja obuke  svih auto skola srbije  mi smo uz vas samo napred i srecno  RASKI OKRUG

sasa69

  • Gost
Odg: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« Odgovor #2 poslato: April 17, 2013, 07:19:22 posle podne »
i sta bi???

Strajk ili ne???

Kako je proslo na usaglasavanju???

+38111

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2013, 02:01:25 posle podne »
Danas je zadnji dan za odgovor od strane MUP-a

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« Odgovor #4 poslato: April 18, 2013, 02:14:37 posle podne »
Upravo tako, rok je bio do danas.

Danas je zadnji dan za odgovor od strane MUP-a


sasa69

  • Gost
Odg: Konstatacija na izvestaj sa glavnog odbora zass
« Odgovor #5 poslato: April 18, 2013, 09:36:00 posle podne »
pisu prijave, instruktor nezna nazad ce, ali ucenik zna, prijava, ....