Autor Tema: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE  (Pročitano 6458 puta)

cakani

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« poslato: Februar 21, 2013, 10:52:26 pre podne »
Da li neko mozda ima neku ideju ili predlog sta cemo da radimo posto smo u potpunosti blokirani a mozda smo najmanje krivi za to. Veliki broj gradova nema polaganja, i da imamo uslova nesmes da organizujes polaganje jer ako ti crkne sijalica u toku ispita?!!!! Veliki broj ljudi nema posla i ne radi, ne privredjuje. Kandidati koji su upisani do 25.10.2012. negoduju sa punim pravom, isticu lekarska uverenja, polako teku polozeni teorijski ispiti, a mi nista ne mozemo.. Novih kandidata nema, i da ih ima mogu najdalje da stignu do polaganja prakticnog ispita ali ne i do dozvole. Zbog svega sto sam naveo voleo bih da cujem da li neko ima nekakav predlog ili ideju sta dalje.. Dajte da damo neke ideje jedni drugima, bilo kakve, mozda lose mozda dobre, zajedno cemo ih razmatrati...mozda dodjemo do nekog zakljucka.... Ako ne mozemo da saradjujemo sa opstinskim supovima, valjda mozemo jedni sa drugima! Hvala na paznji, ako je nekom ova ideja interesantna pisite. Mozda postoji nacin da trazimo produzenje prelaznog perioda, ne znam....


sasa69

  • Gost
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2013, 11:27:04 pre podne »
Mozda je ovo nekom u interesu, (kazu da jaci ker .....), pa ce onda ostati par intersnih grupa i onda ce uvideti da su pogresili, i popustice, a mi dotle finansijski nemocni, da bilo sta uradimo.... propali nacisto....

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2013, 11:53:02 pre podne »
Nazovite Branimira Pejovica u upravi u Beogradu pa ce vam dati dalja uputstva!!!

sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2013, 01:20:06 posle podne »
danas sam saznao da smo morali odjaviti kandidate koji su prijavili polaganje za D kategoriju, JER TESTOVA ZA TU KATEGORIJU JOS NEMA!

sasa69

  • Gost
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #4 poslato: Februar 21, 2013, 02:31:40 posle podne »
A da tuze MUP za njihovo ustavom zagarantovano pravo ???  :'(

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #5 poslato: Februar 21, 2013, 06:23:53 posle podne »
Mislim da je ucinjeno sve sto se moglo uciniti,ostaje da cekamo,vidimo sta ce reci sud,ostaje nada da ce s lepim vremenom doci i do polaganja,...

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #6 poslato: Februar 22, 2013, 08:42:33 pre podne »
Nema sta da se tumaci,sve je jasno,jedino da neke odredbe da se stave van snage,...i ne bi bilo ovakvih problema,...mozda takva  inicijativa,...samo da neko protumaci prelaznu odredbu clan 31.

cakani

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: DA VIDIMO STA CEMO POSTO OVAKO NE IDE
« Odgovor #7 poslato: Februar 23, 2013, 08:57:26 posle podne »
ispitna pitanja za prakticni deo vozackog ispita koja su odobrena od strane lokalnih supova je trebalo sprovoditi onako kako su odobrena, mali milion stvari su totalno zapostavljene koje su trebale da nam u ovom prelaznom periodu budu od koristi... ljudi mi moramo da budemo slozni kao ljudi iz ostalih bransa..... ne znam ili smo mi ludi ili nismo jedinstveni... ja bi hteo takodje da potpisem za onu inicijativu pokrenutu za ustavnost samo ne znam kako, ako znate javite pa da dobijemo na brojnosti, osim mene tu su jos sedmorica mojih kolega koje se slazu sa time... pozdrav svim kolegama