Autor Tema: Video snimci tehnike voznje  (Pročitano 14344 puta)

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #15 poslato: Mart 14, 2013, 12:26:09 pre podne »
prezentacija na plazmi,oho eto me i ja moderan
malo su nas bombardovali..maloo

sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2013, 09:01:31 pre podne »
nije losa tema, eto nekog vida razmene iskustava, ali mi je zao sto se samo postavlja B kategorija.....

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #17 poslato: Mart 15, 2013, 02:09:27 posle podne »
novi poligonhttp://www.youtube.com/watch?v=qnKcWY6NN_c

Neco

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Prioritet Beogradu za polaganje prakticnog ispita
« Odgovor #18 poslato: Mart 15, 2013, 02:41:17 posle podne »
Dali neko ima informaciju da ce MUP povuci ispitivace iz unutrasnjosti za BGD za polaganje prakticnog dela ispita zbok velikog broja kandidata a obustaviti nama ispite .To znaci da se ispitaju kandidati iz prestonice a nasi mogu da cekaju dali je moguce i to da se desi pa nismo ni mi gradjani drugog reda . E sad se vidi ko nije spreman za polaganje po novom pravilniku AUTO SKOLE spremne prijavljuju ispite a gde su njima ISPITIVACI zasto ih nisu skolovali na vreme dragi moji negoji se prase u oci bozica

mortisha2

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #19 poslato: Mart 15, 2013, 03:41:46 posle podne »
U Beogradu zivi 3 miliona ljudi, to je pola Srbije, a ima samo par ispitivaca. Ne treba da se prekida u ostalim gradovima, ali treba da se preraspodele da svima bude jednako

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #20 poslato: Mart 15, 2013, 03:57:30 posle podne »
Poslati su gospodo ispitivaci za Beograd iz unutrasnjosti prvo moramo Beograd da namirimo do oktobra ce svi zavrsiti i sa ispitima mi u ruralnom podrucju smo gotovi sad cekamo NOVE kandidate 8)

mortisha2

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #21 poslato: Mart 15, 2013, 04:44:34 posle podne »
Treba zajednica autoskola da podigne grupnu optuznicu protiv MUP-a i odgovornih za ovaj haos, skole se zatvaraju, instruktori bez posla a kandidati bez dozvola, ako se podigne veca prasina neko ce da odgovara i da se nadje neko resenje

sasa69

  • Gost
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #22 poslato: Mart 15, 2013, 05:36:15 posle podne »
Kolege, jedan kolega koji je bio i u vestima, cini mi se RTS, pre 10 godina je rekao otprilike ovako.... dajte da se udruzimo, vi uopste ne znate sta nas ceka.... svi su ga ismejali, i rekli da sanja bele miseve i ruzicaste slonove.... sada bi da tuzite MUP, po meni, ni onda ni sada niste kolegijalni... jer su mnogi od vas znali sta se sprema.... i sada kada je sve doneseno, i dato na tacni... kada je i profesor Vujanic, cini mi se, u Novome sadu smeskao za tahografe, pa neko rece ili tahografi, ili ja odoh iz zakonodavnog odbora..... e sada je kasno..... daj boze da gresim, ali i NAVAK je gradjen zbog licenci, ili se varam???

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #23 poslato: Mart 16, 2013, 09:20:53 pre podne »
Pogledajte kako to rade na zapadu mnogo jace drzave auto skola sa JEDNIM vozilom JEDNIM instruktorom i sekretaricom http://www.youtube.com/watch?v=4lhWHx9t6Yk
Svako treba da radi svoj posao,odgovornost za ovu "sprdnju i zajebanciju" :),imaju svi koji su na bilo koji nacin ucestvovali u donosenju propisa.Voleo bih da cujem argumente zasto je to uradjeno bas na ovakov nacin.
Propisi su otisli presiroko,trebalo je da se bave samo "suvom materijom",a nacin organizovanja onih koji ce je primenjivati,oni treba sami da  urede.Pa valjda svako ko organizuje posao zna da uspostavi rentabilne kapacitete.
Neverovatno je da se nikakva pouka nije izvukla iz proteklog perioda,pa velike skole da su mogle da opstanu opstale bi,ne mislim da je kvalitetnija obuka u tzv velikim skolama,ne radi obuku velika skola,nego dobar instruktor,i dobar predavac.
Verovatno kad se zavrsi sa ovim eksperimentisanjem,a ako zamorcici prezive,dobijemo lek za bolest koja se zove sujeta,arogancija,neznanje,...cekaju nas bolji dani...



sasa69

  • Gost
Odg: Video snimci tehnike voznje
« Odgovor #24 poslato: Mart 20, 2013, 05:29:33 posle podne »
Treba zajednica autoskola da podigne grupnu optuznicu protiv MUP-a i odgovornih za ovaj haos, skole se zatvaraju, instruktori bez posla a kandidati bez dozvola, ako se podigne veca prasina neko ce da odgovara i da se nadje neko resenje

Slusam onu pesmu duni vetre... A vetar duva... samo nema prasine....