Autor Tema: Uputstva iz MUP-a  (Pročitano 8147 puta)


apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2013, 04:35:48 posle podne »
pijani bekuta i selja suspendovase burazerski jos jedan clan zakona.mogu se lomiti vratni prljenovi?nije problem,pojas ?nije problem..nazad ne bezbedno sede drugovi clanovi iz pupa.niko ih nije ni pitao.dajte jos neki suspendujte.komora nece reagovati,sada kao vec politicki faktor igrace politicki,van struke.tri piva i tri prsta.
malo su nas bombardovali..maloo

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2013, 08:57:18 posle podne »
apatinus2 (Mićo) znaš li možda zašto je doneto to uputstvo o naslonima?

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2013, 10:37:29 posle podne »
neznam,mladene.. ,top me i ne brine,brine me nacin na koji suspednuju zakon dva pijana majmuna.kako mogu da nam rade sta hoce.i kao sto sam rekao niko se nece buniti ,jer kad u igri je komora i  onda politika kroji ,a ne struka.tako je u svim sferama i bilo i bice.u kasnijim fazama promenama..ulozi su veci,i recimo korupcija ce se pojaviti odmah.isto je bilo i sa sindikatima.koji nemaju veze sa radnicima,tako ni komora sa instrutorima i auto skolama.
malo su nas bombardovali..maloo

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #4 poslato: April 15, 2013, 11:09:57 posle podne »
Hajde još samo par pitanja:
Jesi li ikada bio na nekom seminaru ili sastanku članova zajednice odnosno komore?
Znaš li bar nekoga iz komore ko radi na svemu ovome a da je podložan korupciji, naravno uz čvrste argumente?
Jesi li siguran da se niko ne buni po pitanju zakona, pravilnika i uputstva?
Jel tebi smeta to uputstvo o naslonima za glavu, i zašto?
Kad ćeš da se ti uključiš u rad komore kao nadzorni organ, odnosno zaštitnik prava auto škola i instruktora pošto mi se čini da smatraš da je tako nešto neophodno?

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #5 poslato: April 16, 2013, 12:24:47 pre podne »
ok,mladen.ima stvari koje i ne razumes verovatno,slozices se da je i to moguce.slucajno si u ovoj prici (zbog jebene tanjirace pune masti) (interno se malo salim) :) i mozda nevidi s sve..,ali  ,polako..,iskreno.. ja bih voleo da si ti u pravu..i da politicarenje pomogne struci.no videcemo i ti i ja..kako ce biti.
malo su nas bombardovali..maloo

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Uputstva iz MUP-a
« Odgovor #6 poslato: April 16, 2013, 10:02:43 pre podne »
Dobro osim tanjirace tu sam i zbog drugih stvari (malo rada na ASO).

Elem, nisi na pitanja odgovorio (ukupno 5), pa da tu pricu zavrsimo i nastavimo sa normalnim radom i prekinemo agoniju skepse i ironije koja je izgleda postala normalna stvar u Srbiji.