Autor Tema: Protest-skup  (Pročitano 22329 puta)

sasa69

  • Gost
Odg: Protest-skup
« Odgovor #30 poslato: April 27, 2013, 04:28:05 posle podne »
@ Moja malenkost nije shvatila o kom se to sinoćnjem sastanku radi i koje su to obe strane ?
Stvarno vas molim za pojašnjenje.
Razgovor između zajednice i predstavnika ministarstva za saobraćaj ??
To je trebalo biti juče i danas.
Ima li koji detalj sa tih sastanaka ?

Kolega, bilo je nesuglsica oko pojedinih auto skola iz zajednice. Na sastanku, prisustvovao je P.Raseta i dobio objasnjenje za ovaj skup. Kao mnoge clanice, i njegov zakljucak bio je da se grupa auto skola separatise. Ne, naprotv, svi hoce ka istom cilju, jednino ljudi vise ne mogu da cekaju. Skole , finansijski potkovane izbegavaju ovakve skupove i cekaju da se male zatvore da bi one radile. Finansijski potkovani vlasnici *( ne svi ) su vec sebi otvorili vrata preko nekih ljudi iz samog vrha. Negativno misljenje o Raseti sm imao i ja, jel sam mislio da je povezan sa Alvirovicem i kompanijom. Medjutim, kada cujete da ne postoji ni najmanja nit povezivanja ovih ljudi deo sumnje se brise. Sad pojedini misle kako nas je zedne preveo preko vode. Ogroman broj koega nije upucen u desavanja iz razloga sto ne posecuju sajt, ne iz neznanja , vec da bi dosli do informacije moraju da procitaju niz glupih komentara. Takodje ne mogu da prisustvuju svim sastancima jel svki put , mislim na kilometre, kosta. Jedno od boljih resenja bi PO MENI, bilo slanje mejlova. Nista ne kosta, a vreme se ne trosi. To bi administratori trebalo da uzmu u obzir. Sto se tice, sastanaka  za cetvrtak i petak, i kojih, to bi trabao sam Petar da objasni. Kolega iz HERLIK-a je pitao, da li postoji nesto iz vrha sto bi auto skole trebalo da znaju, a ne znaju. Imaju pravo da pitaju i ostali. Da li Raseta na celu zajednice, SME JAVNO, da podrzi skup ili ne, to je opet pitanje za njega. Po meni ovaj skup ima efekta, ali nije dovoljno jak. Raseta je rakao da se ocekuje vrlo brzo odgovor odgovornih, a ako ne bude povoljan, organizovace se generalni skup i blokiranje grada.  Jos nesto, motorciklisti koji su pratili ovaj skup, su bili katastrofalno obuceni za ovakav vid manifestacije. Kolonu su isekli na pola, jedni su isli jednom trasom, drugi drugom. Vecinu raskrsnica su napustali, tako da se deo kolone presecao. Za ostale informacije nek se ukljuci jos neko, a za pitanje Raseti, mislim da je odgovore on treba da da.  Poz
.

mozda i ja dajem glupe komedntare, ali.....
ako nekog ne isprovociram na forumu, nemogu doci do informacija.... recimo ima posla, idu ispiti, ko jos da strajkuje....

ili ono malo sto kasni nikako da stigne,za tri meseca 25 eura, a ne 1200 kao sto se spominje... a strajk... mislena imenica....

sretni vam praznici........

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Protest-skup
« Odgovor #31 poslato: April 29, 2013, 09:33:42 posle podne »
Forumasi su se uspavali istroseni su i iscrpljeni a mozda ima mnogo neozboljnih i provokatora pa ovi *previse ozbiljni i strucni*nece da ulaze u diskusiju i raspravu sa ovima sto su neozbiljni i nestrucni pa dolazi do sukoba razlicitih misljenja kao sto su neki optimisti a neki pesimsti pa nikome ugodit i udovoljiti  svako na svoju vodenicu vuce ali zato i postoji forum i za ljude koji su u struci a i za one koji i nisu ::)

sasa69

  • Gost
Odg: Protest-skup
« Odgovor #32 poslato: Maj 02, 2013, 09:24:00 pre podne »

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/380543/Slika-na-sliku-Sukobi-radnika-i-policije-sirom-sveta-u-Srbiji-rostiljanje-i-idila

U Evropi su danas organizovani prvomajski sindikalni protesti na ulicama glavnih gradova Grčke, Španije, Italije, Francuske, Austrije, pa i Rusije, a posebno dramatičan je bio okršaj turske policije i demonstranata u Istanbulu. Za to vreme u Beogradu sindikalni skupovi koji ne bi uznemirili ni vlasti neke mesne zajednice, dok većina radnika u prestonici i drugim delovima Srbije svoj dan provodi na roštiljanju. Kako to objasniti?



SFR Jugoslavija - SFR Yugoslavia

Kedveled · 12 órája



.skinuto sa facebook - a

"Nikada kao danas radnici nisu bili ovako poniženi. Oni koji danas „daju“ radna mjesta, prema radnicima, dakle, onima od kojih žive, ponašaju se arogantno i bezobzirno, a radnici bi im se trebali klanjati- Jedu, da prostite, radnici govna za male pare, za crkavicu. Traži ih se da varaju, lažu, pa i da kradu za svoga gazdu i još na to gledaju kao na milost koju su radnicima pružili. Rado će im danas poslodavci i njihovi poltroni, uskratiti pokoji dan godišnjeg odmora, a još će radije ne napisati im prekovremene sate i rad nedjeljom. Svojim poslodavcima radnici danas trebaju pokloniti sve svoje slobodno vrijeme i biti im na raspolaganju kad god zatreba, a uz to, naravno ne smiju biti nezahvalni za ono što im se daje. Pritužbe više nitko ne sluša, a tko se proba potužiti, dobit će nogu u dupe i „zahvalu za proteklu suradnju“ ili će ih se, kako bi rekao jedan domaći novinski izdavač, inače oličenje fair poslodavca – „uputiti u nove životne izazove“. Sve je ovdje izokrenuto – kao da ne žive poslodavci na grbači radnika, već radnici na grbači poslodavaca."Piše: Ivor Car

 SLIKA - Spomenik Radnik Zemunski park

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: Protest-skup
« Odgovor #33 poslato: Maj 02, 2013, 10:08:51 pre podne »
Da da u Srbiji su svi opusteni i kuliraju ne fali nama nista i sto cemo strajkovati imamo dobre plate svi radimo svi smo zaposleni svake nedelje pecemo janjad svi smo zadovoljni i ne oskudevamo ni u cemu dok mi praznujemo i rostiljamo ceo svet se digao na noge i prave haos u gradovima i hoce  bolji zivot i VECE PLATE a mi u Srbiji vec to imamo i zato se i ne bunimo zato sto smo opusten narod i nadjemo uvek izlaz tako da nema sikiracije snaci cemo se mi opet IZDRESIRAN smo mi narod   ;)

Neco

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Protest-skup
« Odgovor #34 poslato: Maj 03, 2013, 03:35:27 posle podne »
P U N O  Z D R A V LJ A  S R E C E   P O S L A   Z A    N A S T U P A J U C I    P  R  A  Z  N  I  K   Z E L I M    S V I M    K O L E G A M A   I K O L E G I N I C A M A    - POZDRAV  '' NECO''

sasa69

  • Gost
Odg: Protest-skup
« Odgovor #35 poslato: Maj 03, 2013, 05:48:05 posle podne »
i tebi kolega, za vaskrs, a ko je nesto drugo, to si za boravio, ali neka, ima vremena....