Autor Tema: otpustanje instruktora  (Pročitano 5070 puta)

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
otpustanje instruktora
« poslato: Maj 17, 2013, 09:19:38 posle podne »
Evo drage kolege opet smo stigli do 1 juna kao i prosle godine sto je bilo samo niko ne sme da pokrene ovu temu a tih 10 ljudi je zaokupljeno sad sa seminarima pa ne stizu na forum TRCE za LOVOM a instruktore opet nazalost ko sljivi ovako je gospodin Raseta izajavio prosle godine rezonski:Резон је ''супер''. Па хајде онда сам у битку или ћеш и даље кукати и посматрати са стране.
Зар Ти већ једном није јасно да сам не можеш, а пошто заједно нећеш онда кукај.
Можда и дочекаш да ми остале будале нешто и за тебе урадимо.
Зато нам и јесте тако.
Критизирање је за кафане и ћошкове није за озбиљне људе.
Изабери где си.
Извини, али више не могу да трпим такво резоновање.
Шта мислиш за кога ја то радим. Мислиш да је мени боље. Од 01 јуна сам отпустио и последњег инструктора. Имао сам 8.
Шта очекујеш?
?????????????
Рашета.                                                                                                                                                       Da li ce ove godine biti isti scenario ili rezonski pa da cujemo malo i OZBILJNE LJUDE ali nesto u zadnje vreme nema ozbiljnih ljudi na forumu ili se opet izigrava postenje neko pa se ukljucite malo u diskusiju nece PARE nigde pobeci....

sasa69

  • Gost
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2013, 10:38:29 pre podne »
Dobro me podseti, to je meni tako lepo odgovorio.  Malo posle je Apatinus2 napisao da njegovi radnici jos rade. i toliko o ozbiljnosti i dobacivanju iz kafanskog coseta.... :'(

Samo sto umesto da se izborimo svi za posao, bar ja ostadoh bez njega....

Zato sam i napisao da sada saberu koliko clanova ima zajednica, puta 200.00 dinara, da li ce biti dosta za PK ASS?

GOLF IV

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2013, 01:55:27 posle podne »
Cekamo odgovor a niko se ne oglasava sta se desava sa FORUMOM nema niko ni iz Zajednice da se javi ili iz KOMORE da nam odgovori strucno na pitanja i da pojasni detalje vrlo je neozbiljno sa vase strane da se niko ne javlja vise... Ima li novih kandidata ili se muzu jos uvek stari izgleda da su svi imali samo pricu, snove i lepu bajku o svome ovome a sad najedanput tajac.....

sasa69

  • Gost
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2013, 03:26:02 posle podne »
kako rece Hrvatski predstavnik na sajmu.... jos 40 dana pa idemo u uniju... samo da nam dotle nedaju 6 nedelja....  :'(

Neco

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2013, 06:01:02 posle podne »
DRAGI KOLEGA I AKO SVI OCEKUJEMO NOVE KANDIDATE A NJIH NI ZA LEK NEMA STO JE JOS CRNJE NEMA IH NI NA POMOLU TESKO DA CE IH I BITI  A 25.10.2013. JE NA PRAGU JOS JEDNO VELIKO OPTERECENJE PO SKOLE ALI STA MOZEMO KO PREZIVI PRICACE

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2013, 07:26:59 posle podne »
sad kad se nakupi ..posle necemo moci stici sve..
malo su nas bombardovali..maloo

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: otpustanje instruktora
« Odgovor #6 poslato: Maj 22, 2013, 10:35:34 pre podne »
Поштоване колеге,
донео сам одлуку, да без обзира на структуру посетилаца на форуму, посетим форум сваки дан, тј. сваку вече.
Постављајте које ког хоћете питање и добиће мој одговор или коментар на њега. Молим Вас да будете коректни.
Заиста сам био много заузет ових недеља у жељи и намери да покушам да помогнем чланицама наше Заједнице.
Имао смо три званична сусрета у Министарству саобраћаја, неколико сусрета у Агенцији за безбедност саобраћаја, седам састанака радне групе за измену Закона, две групе предавања за будуће предаваче итд.
Још чекамо одговор МУПа на наш допис у коме тражимо да се закаже састанак са њима.
Успели смо неке значајне ствари експресно да решимо, а неке су усвојене као решење Измене Закона по хитном поступку. Несмем да их објавим, јер то још није предлог Владе, тј предлагача, већ само усвојени став РАДНЕ ГРУПЕ.
Усвојен је концепт да се обука возача обухвати са коренитим изменама у Закону. На томе се ради. Радна група нашег удружења је дала свој предлог који је усагласила са Агенцијом за безбедност саобраћаја и то ће бити презентирано тој Републичкој радној групи када дође на ред. Стигло се до разраде прва три поглавља. Сада је на реду 4 поглавље (Правила саобраћаја) где ћу ја бити основни предлагач радног материјала. Наравно и то ћу да радим у сарадњи са нашом радном групом. Но то је све процес који траје.
Наш циљ је да због тога одложимо примену нових Правилника и да продужимо прелазни период. Мислим да је клима таква да ће то да се усвоји.

Од овог силног посла заборавио сам на обавезе у својој кући, у својој ауто школи, према судовима и вештачењу итд. Нећу да се правдам.
Покушавам да све стигнем, али и ту је проблем. ПОтребна ми је помоћ свих озбиљних људи. Зато се уозбиљите.

Са друге стране имамо проблем око издавања књиге која је коначно у завршној фази.
Имамо проблем и око Наградног конкурса за обраду  часова по темама за теоријску наставу, јер многи пријављени предавачи још нису послали своје радове. То све треба да прегледају и професори. Ових дана ћемо их поставити на увид чланицама Коморе.
итд.

Зато, ето постављајте питања и коментаре. На неозбиљни коментар нећу да се јављам.
Иначе и директна питања можете послати на Е маил office@raseta.co.rs  ili office@autoskolesrbije.org па ћу Вам одговорити.
Рашета.