Autor Tema: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_  (Pročitano 115382 puta)

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #120 poslato: Oktobar 08, 2013, 09:32:03 posle podne »
Hehe, hajde onda zovem za dan-dva samo da resim guzvu.

DRAGAN N.SAD

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #121 poslato: Oktobar 08, 2013, 11:38:16 posle podne »
@rasetam
Da se malo uozbiljimo. Ako se znalo da su prazne price u komunikaciji sa MUP-om. Zasto se predstavnik nije oglasio nama zvanicno i rekao da on nema autoritet i da se nadje neko drugi.? ZNAM zato sto je njemu ispod casti da stupi u komunikaciju sa nama. Zasto samo meni smeta takav stav sekretara ( mozda vecina nece da se zameri ili ?)
Kazete nije bilo profita za stampanje knjiga,knjizica.... Pa kako je onda neko mogao da odradi taj materijal za duplo nizu cifru? Ako je zajednica tada bila kao za dobrobit AS, zasto taj konkurs nije javno oglasen? ili na ovom forumu ? Zasto su cifre u onim finansijskim izvestajima tolike za put do BGD ? KAO DA SE PUTOVALO HELIKOPTEROM. I KAKVO FINANSIRANJE SEMINARA ? Da kotizacija je bila za sta?
                                        IMA JOS PUNO TOGA ALI MISLIM DA KUCKAM U PRAZNO, TAKO DA        Z  B O G O M.
Znam da svaka  Vasa izjava je AKSIOM, tako da necu vise trositi vreme na ovo.

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #122 poslato: Oktobar 09, 2013, 09:25:47 pre podne »
Ok, pozdrav.

@rasetam
Da se malo uozbiljimo. Ako se znalo da su prazne price u komunikaciji sa MUP-om. Zasto se predstavnik nije oglasio nama zvanicno i rekao da on nema autoritet i da se nadje neko drugi.? ZNAM zato sto je njemu ispod casti da stupi u komunikaciju sa nama. Zasto samo meni smeta takav stav sekretara ( mozda vecina nece da se zameri ili ?)
Kazete nije bilo profita za stampanje knjiga,knjizica.... Pa kako je onda neko mogao da odradi taj materijal za duplo nizu cifru? Ako je zajednica tada bila kao za dobrobit AS, zasto taj konkurs nije javno oglasen? ili na ovom forumu ? Zasto su cifre u onim finansijskim izvestajima tolike za put do BGD ? KAO DA SE PUTOVALO HELIKOPTEROM. I KAKVO FINANSIRANJE SEMINARA ? Da kotizacija je bila za sta?
                                        IMA JOS PUNO TOGA ALI MISLIM DA KUCKAM U PRAZNO, TAKO DA        Z  B O G O M.
Znam da svaka  Vasa izjava je AKSIOM, tako da necu vise trositi vreme na ovo.


sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #123 poslato: Oktobar 10, 2013, 06:23:35 posle podne »
Ako je suditi po ovome : Ових дана сте постали веома активни у својим позивима насве телефоне којима контактирам са Вама. Јуче је постигнут рекорд у овој новој ''рунди'' активности у ауто школама од 79 позива.

Ispada da 4.000 instruktora, radi radilo u 80 auto skola, to jest 50 u svakoj auto skoli....

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #124 poslato: Oktobar 10, 2013, 06:37:06 posle podne »
Da, kao pravi političar izvučeš zaključak kako tebi odgovara. :)

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #125 poslato: Oktobar 10, 2013, 09:28:24 posle podne »
Moze i ovako, samo ce njih 79 ostati u daljem radu....  :'(

ali mi je ono lepse.... ;)

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #126 poslato: Oktobar 12, 2013, 07:01:28 pre podne »
Vidim da ti mi ovo ne odgovara....

Ali evo neki ce da se dogovaraju, to jest vec su se dogovorili, a posle 25og ce da rade....

http://www.kurir-info.rs/navak-pravi-centar-u-zajecaru-clanak-1018909

Na prostoru ispod Kraljevice nići će pravi biser, čija će vrednost biti veća od dva miliona evra i gde će mnogi Zaječarci dobiti i radno mesto

Dogovor centar gradi... Saša Mirković i Mirko Alvirović

ZAJEČAR - Za bezbednije drumove.

Nacionalna vozačka akademija, u saradnji s Gradom Zaječarom, otvara regionalni centar za istočnu Srbiju.
Na prostoru ispod Kraljevice nići će pravi biser, čija će vrednost biti veća od dva miliona evra i gde će mnogi Zaječarci dobiti i radno mesto, a svi stanovnici Timočke Krajine i istočne Srbije moći će da se obučavaju na bezbednoj stazi i imaju bezbednu vožnju.
Ova saradnja Grada Zaječara i NAVAK dogovorena je između predsednika Skupštine Grada Saše Mirkovića i direktora NAVAK Mirka Alvirovića.

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #127 poslato: Oktobar 12, 2013, 11:55:27 pre podne »
Na kom drvetu rastu ti milioni i ko finansira tu takozvanu nacionalnu vozacku akademiju?
Kako je to moguce da jedan covek priprost poput tog Mirka koji je ceo zivot rezimski covek i uvlakac odakle njemu pare za takav jedan projekat?On to studiozno radi kako bi zamenio sve auto skole u Srbiji i ostao on vrhunski strucnjak da obucava svojim glupostima narod.
Toyota je dala vozila, od opstina otme zemljiste, e sa se namece pitanje odakle tih nekoliko miliona sto treba investirati u ceo projekat,koja banka to njemu moze da da, jedino Agro banka ili Nacionalna stedionica ako mu nisu isplatile pre banktrota.I takvi ljudi kroje zakone, dovodeci strucan kadar ABS-a,Okanovica i Petra Rasetu da oni cute dok Mirkic zadaje domace zadatke.
Sta radi UKP i pravosudni organi imaju li uvid u desavanja u drzavi i odkud bas kod bivseg pomocnika ministra saobracaja?
Sta rade institucije u nasoj zemlji?Izgleda cute!
Nemaju auto skole osim pojedinih nacine finansiranja kao Navljak pa da mogu da plate milione eura.Koliki gdin sto mu ni ime a ni prezime ne volim kao ni milione gradjana Srbije promet mora da ostvari da bi opravdao ekonomsku racunici njegove navodne skole bezbedne voznje?Pritom znajuci samo da izvede svoju tacku naglu promenu pravca kretanja i to jedva, ali sad je sinove ukljucio.
Ako ima zakona trebao bi se neko ukljiciti da se ipita slucaj svih umesanih u zlocin protiv naroda,auto skola i instruktora.
Veliki je broj smrtnosti i ogromne materijalne stete, a stepen narkomanije,droga u skolama i vrticima prodavace se na kioscima ispred, razbojnistvo,pljacke,ubistva i ostalo sta cemo sa tim za to niko ne nosi posledice.....!Koliko samoubistava,ubistava,izuda i ostalog,tu kao da nema zrtvi i stete?Nestao je jedan grad u Srbiji samo u nekoliko godina koliko se ovakvih i slicnih nemilih dogadaja desilo.
A oni se uhvatili za auto skole i instruktore, samo da naplate takse.

Sramota!

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #128 poslato: Oktobar 12, 2013, 05:02:11 posle podne »
Da, kao pravi političar izvučeš zaključak kako tebi odgovara. :)

Bice da cu opet kao politicar, ali kolega instruktorinstruktor ima cifru od 1000 autoskola,

a celih 79 se interesuje...
Poštovane kolege,
ovih dana su se usijali telefoni od vaših poziva u kojima želite da sazante šta ima novo vezano za podnošenje Zahteva za dozvolu.
Ових дана сте постали веома активни у својим позивима насве телефоне којима контактирам са Вама. Јуче је постигнут рекорд у овој новој ''рунди'' активности у ауто школама од 79 позива.



Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #129 poslato: Oktobar 12, 2013, 06:35:56 posle podne »
Treba sad koliko toliko da sacuvamo zivce. Nicija nije gorela do zore.
Ja samo krpim ove iz PKAS, mislim da su oni odgovorni za sve. Ne sve kolege iz PKAS. Pojedine. Mislim da ce svega da bude na sledecim sastancima. :-)
Veliki pozdrav za sve moje drage kolege, bilo sa jedne strane ili sa druge strane.

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 15, 2013, 01:18:07 posle podne »
Da, kao pravi političar izvučeš zaključak kako tebi odgovara. :)

Bice da cu opet kao politicar, ali kolega instruktorinstruktor ima cifru od 1000 autoskola,

a celih 79 se interesuje...
Poštovane kolege,
ovih dana su se usijali telefoni od vaših poziva u kojima želite da sazante šta ima novo vezano za podnošenje Zahteva za dozvolu.
Ових дана сте постали веома активни у својим позивима насве телефоне којима контактирам са Вама. Јуче је постигнут рекорд у овој новој ''рунди'' активности у ауто школама од 79 позива.

Sta bi cekam odgovor, narocito posle ovoga sto je objavljeno u vestima.... Uzmi ili ostavi nastavne planove...

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:23:39 posle podne »
kolega rasetam, bio si i ovde u zadnjih 15minuta, i u BG, a nista..... cutanje je znak odobravanja...

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 15, 2013, 02:27:21 posle podne »
Tu sam ja povremeno, nego nisam shvatio pitanje, zapravo mislio sam da pitanja nije ni bilo? Hajde pojasni?

sasa69

  • Gost
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 15, 2013, 03:02:40 posle podne »
onda neka budu komentari,

Da, kao pravi političar izvučeš zaključak kako tebi odgovara. :)

Bice da cu opet kao politicar, ali kolega instruktorinstruktor ima cifru od 1000 autoskola,
a celih 79 se interesuje...
Poštovane kolege,
ovih dana su se usijali telefoni od vaših poziva u kojima želite da sazante šta ima novo vezano za podnošenje Zahteva za dozvolu.
Ових дана сте постали веома активни у својим позивима насве телефоне којима контактирам са Вама. Јуче је постигнут рекорд у овој новој ''рунди'' активности у ауто школама од 79 позива.

a ima i ona, uzmi ili ostavi, po vestima na stranici, uzmi ili ostavi, nastavi sa radom, uplati takse.... ili vest koju je postavio kolega koju je 10+ rekla novinarima kurira...

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Gospodo, šta do 25,10,2013 a šta posle_
« Odgovor #134 poslato: Oktobar 15, 2013, 04:02:52 posle podne »
U sunce ti, haje da vidim jesam li dobro shvatio.

Kolega je rekao da ima 1000 auto skola, a da je po onome sto ste procitali samo 79 zainteresovano? Jel to?