Autor Tema: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...  (Pročitano 5558 puta)

Bambilend

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« poslato: Oktobar 11, 2013, 08:58:03 pre podne »
Da li kamion,prikolica i  autobus moraju biti na imenu škole ili mogu da se iznajmljuju?
Ukoliko su na imenu škole,mogu li da obavljaju i prevozničke usluge?
Kolika je taksa za uskladjivanje sa novim uslovima poslovanja?Škola sa rešenjem za rad, istom lokacijom,voznim parkom,ljudstvom,koja osim administracije nije menjala ništa.Da li i takva škola podleže plaćanju takse?
Nejasne su izmene izmena kod A kategorije.Da li će sa A2 moći da se radi i A kategorija do 25.10.2014?
U osnovi,da li će stvarno doći do izmena, izmena pravilnika(koji do duše nije ni stupio na snagu)?


rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2013, 09:25:30 pre podne »
Dosta odgovora ima ovde: http://www.autoskolesrbije.org/documents/Kratke%20informacije%20vezane%20za%20podnosenje%20ZAHTEVA%2010.10.2013.doc

Vozila moraju bitiu vlasništvu škole.
Sve škole plaćaju tu taksu.
Svaka A kategorija posebno vozilo, ima samo olakšica za A1 i A2 što se tiče uslova.
Da izmene će biti 100%.

Da li kamion,prikolica i  autobus moraju biti na imenu škole ili mogu da se iznajmljuju?
Ukoliko su na imenu škole,mogu li da obavljaju i prevozničke usluge?
Kolika je taksa za uskladjivanje sa novim uslovima poslovanja?Škola sa rešenjem za rad, istom lokacijom,voznim parkom,ljudstvom,koja osim administracije nije menjala ništa.Da li i takva škola podleže plaćanju takse?
Nejasne su izmene izmena kod A kategorije.Da li će sa A2 moći da se radi i A kategorija do 25.10.2014?
U osnovi,da li će stvarno doći do izmena, izmena pravilnika(koji do duše nije ni stupio na snagu)?


ILIJA63

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2013, 02:06:13 posle podne »
Pozdrav svim auto skolama. Zainteresovan sam za rad u auto skoli u ulozi predavaca teorijske obuke na odredeno vreme sa skracenim radnim vremenom. Diplomirani sam inzinjer saobracaja sa dugogodisnjim iskustvom u obuci vozaca. Posedujem vozacku dozvolu svih kategorija i instruktor sam za obuku vozaca kategorije A,B,C i E. Obuku za predavaca teorijske obuke sam odslusao a strucni ispit polazem 23.10.2013. god. na Fruskoj Gori nakon cega planiram da polazem i za ovlastenog ispitivaca.
Zainteresovan sam za rad u auto skolama sa teritorije Novog Sada, Zrenjanina, Vrsca, Bele Crkve, Temerina, Zablja i Vrbasa.
Kontakt telefon 060 0262662. Pozdrav.

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2013, 02:21:14 posle podne »
Pozdrav svim auto skolama. Zainteresovan sam za rad u auto skoli u ulozi predavaca teorijske obuke na odredeno vreme sa skracenim radnim vremenom. Diplomirani sam inzinjer saobracaja sa dugogodisnjim iskustvom u obuci vozaca. Posedujem vozacku dozvolu svih kategorija i instruktor sam za obuku vozaca kategorije A,B,C i E. Obuku za predavaca teorijske obuke sam odslusao a strucni ispit polazem 23.10.2013. god. na Fruskoj Gori nakon cega planiram da polazem i za ovlastenog ispitivaca.
Zainteresovan sam za rad u auto skolama sa teritorije Novog Sada, Zrenjanina, Vrsca, Bele Crkve, Temerina, Zablja i Vrbasa.
Kontakt telefon 060 0262662. Pozdrav.


Moras se obratiti u agenciju za bezbednost saobracaja,komitet za bezbednost,navljak i pkas oni ce jedini moci da te plate kolega, nemoj u mup oni ukidaju dnevnice.
Svi drugi su u problemu misle koliko eura treba da promene da isplate takse.Veliki je to problem.

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2013, 02:52:15 posle podne »
Pozdrav svim auto skolama. Zainteresovan sam za rad u auto skoli u ulozi predavaca teorijske obuke na odredeno vreme sa skracenim radnim vremenom. Diplomirani sam inzinjer saobracaja sa dugogodisnjim iskustvom u obuci vozaca. Posedujem vozacku dozvolu svih kategorija i instruktor sam za obuku vozaca kategorije A,B,C i E. Obuku za predavaca teorijske obuke sam odslusao a strucni ispit polazem 23.10.2013. god. na Fruskoj Gori nakon cega planiram da polazem i za ovlastenog ispitivaca.
Zainteresovan sam za rad u auto skolama sa teritorije Novog Sada, Zrenjanina, Vrsca, Bele Crkve, Temerina, Zablja i Vrbasa.
Kontakt telefon 060 0262662. Pozdrav.

http://www.youtube.com/watch?v=RBgS_vvMdh0

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: IZMENE IZMENA- PITANJA(verovatno za Rašetu)ili,ako neko zna...
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 13, 2013, 07:25:31 pre podne »
 :) :) :)