Autor Tema: Nova tema  (Pročitano 27915 puta)

bane bezar

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #30 poslato: Novembar 01, 2013, 11:33:38 pre podne »
auto škola 5 brzina Beograd dobila rešenje za rad

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #31 poslato: Novembar 01, 2013, 11:35:45 pre podne »
Mora da su poneli velike zasluge kao PKAS i ostali gdinu Pejovicu da sprovede nove pravilnike u delo i njegovu naucnu fantastiku od novih pravilnika.
To su dupeuvlakaci sto trce prvi da bi decu prehranili!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #32 poslato: Novembar 01, 2013, 11:42:12 pre podne »
Pa i Petrova skola je dobila resenje!

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #33 poslato: Novembar 01, 2013, 11:47:29 pre podne »
Zato se kritizer ucutao?
On je najzasluzniji,on je morao da dobije doveo je nas ovce na klanje Pejovicu i sad cuti.
Fukare se vide samo iplivavaju svakim danom, boje se da im deca ne ostanu gladna.
Sad im je drugi korak u dobijanje licence da zadovolje paradu ponosa.Istim bojama su obojeni,isto im je opredeljenje i isto treba da ispune uslove i zadovolje.
A jel kolega Petar ima 17 vozila, video nadzor,licencu za predavaca ispitivaca i ostalo?
E Petre sramoto kukala ti majka!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #34 poslato: Novembar 01, 2013, 11:50:39 pre podne »
Ima sve jos pre 10 godina je on to ispunio uslove i znao da ce tako biti Petar je stari TRGOVAC kod njega nema sale!!!

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #35 poslato: Novembar 01, 2013, 11:54:42 pre podne »
To su ljudi koji nemaju obraza.Trgovali su sve im je islo na ruku i sad umesto da su u zatvoru oni prvi kupuju licence.
Odakle auto skoli koja se u predhonih nekoliko godina pare da plati sve sto je Pejovic izmislio?
Da ima policije i institucija kako nema prvo sto bi se krenulo od trgovaca koji su se obogatili i sad prvi krecu u ispunjavanje uslova.
Sramno je sto su prodavali dozvole i sad prvi sticu uslov, gde je policija?

deki00

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #36 poslato: Novembar 01, 2013, 06:44:31 posle podne »
Pokusajte da napisete pozitivan komentar za auto skolu, ili da date + za pozitivno misljenje o auto skolama.
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=772262

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #37 poslato: Novembar 01, 2013, 07:01:43 posle podne »
Zaista nema smisla,
kolege ako to jeste, a sumnjam.
Šta se budi u Vama tako grozno svaki dan? Zašto ste tako sujetni i zli?
Zar zaista nemate neka druga pametnija posla nego da napadate nekoga i to bez argumenata i dokaza?
Zaista mislim da ću iskoristiti svoje pravo i sa ovog foruma poskidati sve uvrede na druge ličnosti. Komentarišite stanje, a ne ličnosti.
Ko od sada bude govorio o nekome bez argumenata i sa uvredama neće moći da postavi svoj komentar.
Sada malo odgovora.
Moja škola je mala škola. Ima samo tri instruktora. Apatin je mali grad. Posla u Apatinu ima samo za dva i po instruktora, ne auto škole nego instruktora. Sada će biti u Apatinu najmanje 6 instruktora. Šta će oni da rade? Pojma nemam.
Podneo zahtev 25 oktobra u 12, 45 minuta putem pošte, a mogao sam još prošle godine, jer imam sve uslove za nastavak rada po novome oduvek. Nisam predao ranije, jer sam hteo da vidim šta misle ostale kolege. NISAM DOBIO DOZVOLU ZA RAD I NEZNAM KADA ĆU.
Imam ''prvu licencu'' koja mi daje pravo da držim predavanje onima koji su izgubili vozačku dozvolu, onima koji će biti predavači i onima koji će biti ispitivači. NEMAM LICENCU ZA PREDAVAČA I NEMA LICENCU ZA ISPITIVAČA. Tek ću da polažem za to. Opet nisam trčao prvi da to uradim.
Ne živim od auto škole. Stalni ovlašćeni sudski saobraćajni veštak sam preko 30 godina. Radim za sudove. Imam svoj salaš i radim ko ''crnac'' svaki dan hraneći životinje. Pravim naočare, jer sam položio i za optičara. Ništa me nije sramota da radim. Sramota me je samo što živim u suludom društvu gde neko kao vi može da blati ljude. Gde će Vam duša. Dozovite se pameti ljudi. Budite bar ljudi. Činite drugima ono što bi želeli da drugi čine Vama. Zar je mnogo to što tražim od Vas.
Hvala.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #38 poslato: Novembar 01, 2013, 07:03:36 posle podne »
cestitke prvoj i jedinoj autoskoli u srbiji..bravo.,
http://www.autoskolapetabrzina.rs/

pozdrav i peri opticaru.  :)

malo su nas bombardovali..maloo

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #39 poslato: Novembar 01, 2013, 07:15:00 posle podne »
instruktori svi na baustelu u nemacku..sta drugo?
malo su nas bombardovali..maloo

sasa69

  • Gost
Odg: Nova tema
« Odgovor #40 poslato: Novembar 01, 2013, 08:32:45 posle podne »
Ja, pa ja...

Uvek forsiram, bez uvrede...

Gde su ti pravilnici bili okaceni, kada ovde kazete da su se pojavili da vaze od 26.10.2013...

i opet sam pitao, zasto posle prvih pravilnika nije nista uradjeno....

Pa, oce pa nece, u Novome Sadu gore u sali sajma, kada je kolega kija drzao predavanje, i brka koji je rekao izmedju ostalog, da se gosn instruktor usrao i slomio zivcano negde u francuskoj....

Samo da ne kazete da nisam bio tamo...

E od onda, do danas, bez uvrede, mozda ste dosta uradili, ali ja sam samo osetio da sam ostao bez posla,

Sto kaze Petar, radio sam i ja svakve sezonske poslove da bih mogao nabaviti drva,(mesao beton, utovar-istovar kukuruza, rasturanje djubriva, frezerovanje....) jer od 24.01.2013 je zaradjeno negde oko 50.000.00 u struci, a nesiplacenih jos uvek... a racuni samo stizu... internet, pa racune, ne placam ja, nego tata i mama...  sramota....uskoro cu telefon da odjavim, zajedno sa internetom

Jos onda ste spomenuli poligone, kamere, poligone, svaka cast bilo je pokazno dokaznih vezbi, da se ne moze uraditi sto se trazi od kandidata.... ali opet smo na istom....

Davne 2011, 2012 godine, uopste niste spominjali da cete zatvarati auto skole, nego da udruzimo da smo zajedno jaci...

E gospodo, meni se ovo smucilo, udruzimo se u zajednicu... ocemo, leteli papiri....  za PAKS, potpisali...

u Novom sadu u aprilu, ni jednom recju niste spomenuli da ce se zatvarati auto skole....

E sada, postavljam ja sebi pitanje : ili sam ja prespavao ova dva predavanja, ili sam izasao da pisam na oba predavanja, kada se pricalo o uozbiljavanju struke i zatvaranju autoskola.... Pa se vi sada ljutite na mene koliko hocete....

Okej za cene, sta da radimo kada brica dere bolje i brze za vece pare, nego sto smo mi uzimali, a na svakom cosku su hteli da nas ubiju... deca, kako je napisao kolega, samo pitaju da li su polozili... a kada im kazete da su pali, oni zalupe vrata...

a, kako rece jedan sto je pregazio babu.... a gde je bila baba... a baba letac preletela preko auta, ni video je nije, pisao covek sms... ah, da, kriva autoskola...

Kampanja prava, ne znam da li sam procitao 10ak pozitivnih komentara u raznim novinama....

Gledam nacionalnu HAPPY televiziju, neka emisija postar, bavi se romima.... ajde njih da pozovemo da se bavi sa nama...

I na kraju, hvala vam gospodo za nacionalnu sluzbu za zaposljavanje.... i sto ste mi stavili do znanja, da nas ima oko 3.500 prekobrojnih... sto ce bezbednost biti bolja sa ta dva cm razmaka na tabli za reklamu.... ili neku drugu glupost....

Nakon ovoga nemam sta da vam napisem.... osim KRAJ


monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #41 poslato: Novembar 01, 2013, 08:38:39 posle podne »
A Sta sa onima koji nemaju MAMU i TATU da ih pogura od pozadi i da plate telefon struju vodu grijanje pelene i plazma keks??????

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #42 poslato: Novembar 02, 2013, 09:21:43 pre podne »
Zaista nema smisla,
kolege ako to jeste, a sumnjam.
Šta se budi u Vama tako grozno svaki dan? Zašto ste tako sujetni i zli?
Zar zaista nemate neka druga pametnija posla nego da napadate nekoga i to bez argumenata i dokaza?
Zaista mislim da ću iskoristiti svoje pravo i sa ovog foruma poskidati sve uvrede na druge ličnosti. Komentarišite stanje, a ne ličnosti.
Ko od sada bude govorio o nekome bez argumenata i sa uvredama neće moći da postavi svoj komentar.
Sada malo odgovora.

Sta ces sa tolkim parama kolega?Uzimas na sve strane,sad evo stampas novu dokumentaciju, ako radis sve sto si naveo, sto ti onda treba da prodajes struku, da obmanjujes nas kojima je to jedina delatnost.Ne mozes ti sve pare ovog sveta da uzmes sebi, doveo si nas do propasti i ti umesto da pokrenes protest ti nudis dokumentaciju i bahatis se na svom forumu.Bas lepo, a mi smo budale sto te i posecujemo.Ali doce vreme da se ispita bar insajder b92 sta ste radili i ko.
Moja škola je mala škola. Ima samo tri instruktora. Apatin je mali grad. Posla u Apatinu ima samo za dva i po instruktora, ne auto škole nego instruktora. Sada će biti u Apatinu najmanje 6 instruktora. Šta će oni da rade? Pojma nemam.
Podneo zahtev 25 oktobra u 12, 45 minuta putem pošte, a mogao sam još prošle godine, jer imam sve uslove za nastavak rada po novome oduvek. Nisam predao ranije, jer sam hteo da vidim šta misle ostale kolege. NISAM DOBIO DOZVOLU ZA RAD I NEZNAM KADA ĆU.
Imam ''prvu licencu'' koja mi daje pravo da držim predavanje onima koji su izgubili vozačku dozvolu, onima koji će biti predavači i onima koji će biti ispitivači. NEMAM LICENCU ZA PREDAVAČA I NEMA LICENCU ZA ISPITIVAČA. Tek ću da polažem za to. Opet nisam trčao prvi da to uradim.
Ne živim od auto škole. Stalni ovlašćeni sudski saobraćajni veštak sam preko 30 godina. Radim za sudove. Imam svoj salaš i radim ko ''crnac'' svaki dan hraneći životinje. Pravim naočare, jer sam položio i za optičara. Ništa me nije sramota da radim. Sramota me je samo što živim u suludom društvu gde neko kao vi može da blati ljude. Gde će Vam duša. Dozovite se pameti ljudi. Budite bar ljudi. Činite drugima ono što bi želeli da drugi čine Vama. Zar je mnogo to što tražim od Vas.
Hvala.


robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #43 poslato: Novembar 02, 2013, 10:45:52 posle podne »
KOMENTAR BUDUCEG KANDIDATA- Gospodine ne može se čekati da kandidat pređe 300000 km obuke da bi dobio dozvolu. Niko valjda ne očekuje da kandidat i početnik vozi kao profesionalac jer vožnja se nauči tek posle dosta samostalnog iskustva a auto škola služi samo da nas približi tom samostalnom iskustvu. Ovim zakonom se ometa sticanje dozvola i sticanje saobraćajne samostalnosti jer valjda je neko nama iza leđa odlučio da vožnju rezerviše samo za elitu i da naciju svede na pešake - politički i ekonomski nemoćnu i zavisnu raju. Ali to neće ići. Dakle onako kako ste vi dobijali dozvole isto tako će morati i budući kandidati inače biće beskrajnih protesta i nemira.
(Zakon je pogrešan, 2. novembar 2013

deki00

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Odg: Nova tema
« Odgovor #44 poslato: Novembar 04, 2013, 04:55:49 posle podne »
NOVA TEMA U OVOJ TEMI !

S obzirom da su svi poceli da bojkotuju forum, ne znam da li ima svrhe pisati. I ako je dogovor bio da se posle sastanka da rok od 7 dana MUP-u, to je ucinjeno tek jutros. Tako je kupljeno jos malo vremena da bi se narod nervirao. Stvarno nema smisla !! I onaj koji je izabran da predstavlja strajkcki odbor, pokleknuo je pred drugima. Sada se ceka subota, pa ponedeljak kako bi se razmatralo MUP-ov odgovor. Veliki broj uto skola sa Cukarice je spreman za protest i muka im je vise od svega. Vec sutra moze da se podnesu papiri za protest u petak. Na fb imate grupu, ako ste za, samo kliknite +1. Lako je otvoriti nalog na fb za klik, ako zelite da budete skriveni. Svaki post je suvisan i neko gadno kupuje vreme. Danas je 9 dan kako su skole zatvorene. Puta 3 instruktora , pa puta dnevnica eto debelog minusa. Svaka cast odgovornima.