Autor Tema: Uspon u gradu  (Pročitano 5655 puta)

micha56

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Uspon u gradu
« poslato: Novembar 10, 2013, 09:09:51 posle podne »
Kao sto naslov kaze - da li je i dalje moguce obavljati poligonsku radnju - Zaustavljanje i polazak na putu sa usponom u gradu, ako auto-skola nema ovo na svom poligonu ili treba da se late lopate i mesalice za beton?

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Uspon u gradu
« Odgovor #1 poslato: Novembar 10, 2013, 09:16:54 posle podne »
Još godinu dana možeš sa usponom u gradu, stim da to mesto mora da se označu u putanjama koje se koriste na ispitu, i naravno pregledaju i odobre od strane mup-a.

micha56

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Uspon u gradu
« Odgovor #2 poslato: Novembar 10, 2013, 09:30:42 posle podne »
Добро, верујем Вам да је тако, али по оном Правилнику о теоријској и практичној обуци кандидата за возаче
који је објављен у "Службеном гласнику РС", бр. 93/2013 од 25.10.2013. године, а ступио је на снагу 26.10.2013. нигде то не пише или ја то не видим (члан 19, тачка 5. каже да је то на полигону). Такође ни у Правилнику о организовању, спровођењу и начину полагања возачког испита, вођењу и роковима чувања евиденција о возачком испиту и условима које мора да испуни возило на којем се обавља возачки испит објављеном у истом Сл.гласнику, такође нигде не пише да може и у граду.
А можда је то речено или написано на неком другом месту ? Да ли можете да ми кажете где ?

Унапред хвала на одговору и срдачан поздрав !!!!

« Poslednja izmena: Novembar 10, 2013, 09:35:28 posle podne micha56 »

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Uspon u gradu
« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2013, 09:44:04 posle podne »
Pravilnik o uslovima, Prelazne i završne odredbe, član 33. stav 2.

micha56

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Odg: Uspon u gradu
« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2013, 10:02:57 posle podne »
Aaaaaaaa, ubicu se. Pa ja nemam taj pravilnik. Nisu mi skinuli sa sajta Sluzbenog glasnika, a ja pomislio da imam sve. U stvari imam ih samo 3 i to 2 su gore pomenuta, a treci je Pravilnik o sadrzaju, nacinu vodjenja i rokovima cuvanja evidencije iz oblasti osposobljavanja kandidata za vozace.
Znate li gde mogu da skinem ovaj Pravilnik o uslovima za auto skole i da li ima jos neki ?

Izvinite drugari na davezu, ali ...