Autor Tema: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!  (Pročitano 7011 puta)

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« poslato: Novembar 13, 2013, 10:22:22 pre podne »
Ovim gestom nisu nam nista dobro doneli gospoda iz Mupa kao ni nase kolege.
Ostali su svi pri svom stavu, a mi treba da se prilagodjavamo bas su nam ucinili ustupak.
Svojim gestom kao ucinili su nam da ne izlaze na teren sve ostalo ostaje,Samo ne znam kako u zemlji u kojoj drzava uvodi mere stednje, a od nas traze mnogo toga.Minamalno nam stvaraju troskove od 50.000din. mesecno.Ko to ima da plati,kad je sve mrtvo kandidati su ogorceni, pola njih nece da polaze izgubili su volju,dok Mup krivi auto skole.
Kako se niko nije udostojio da nas primi iz drzavnog vrha, vreme je da odpocnemo proteste koji su najavljeni,jer rok do subote koji su imali je prosao.
Samim tim treba pozvati sve nadlezne i organizovati mirne proteste i blokade na 1h, da malo i za nas cuju.
Jer ovo je sramota, zato niko sa nama i nece u bilo koje proteste kad se treba pricati sve je ok, kad nas podrze kolege iz taksi udruzenja nasi odustaju,sa izgovorom da smo dosta toga dobili!

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 13, 2013, 12:28:41 posle podne »
Ja sam i dalje za strajk!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 13, 2013, 12:55:24 posle podne »
Kuke i motike poneti a i kome otvarati skole svi mladi odose u Evropu a deca se ne prave, a ko misli biti mladi vozac ici ce u Saobracajnu skolu a cuo sam da se u Srbiji i otvara tri Saobracajne skole i smerovi za Saobracajnu struku tako da kolege POSLA NECE BITI A GUZVE SU PROSLE i nemojte se ni nadati vise koliko puta da kazem pomirite se sa tim i preusmerite se u druge vode dok imate malo para jos i dok taksu niste uplatili!!!

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 13, 2013, 01:40:00 posle podne »
Jesu li to danas svi pojurili po sugestiji naseg kolege  da ispune uslove i dodvore se Mup-u, bez nadoknade stete koja je trazena?
Ne znam samo da li oni smatraju da je narod budala?
Sad nam je dobro eto izborili smo se ostalo je sve isto,uspeli su pregovori.
Katastrofa i niko se ne oglasava svi cute, ispunjavaju uslove.Gospodo na ulicu u Nemajinu da se samo pojavimo ili izadjemo da znaju da smo zivi, a ne ovako.Brige rukovodioce Pk, oni su sve svoje probleme resili.A mi na ulici gladni i zedni, kako kolega nije izneo da kad policija najavi strajk zbog smanjenja dodataka odmah nije kriza nalazi se sve i resava.A sad nije ni cudo sto sa nama niko nece, znate kad ce nam taksisti vise dati podrsku nikad.Da se to njima desilo gerelo bi sve od uzvika i protesnih voznji.Gde su sastanci u Medija centru, verovatno mora bez posluzenja pa ne moze da se ispune dosadasnji uslovi?


apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 13, 2013, 01:48:58 posle podne »
doneseni zakon i pravilnicu odlicni u odnosu na ono sto se desilo posle njihovog donosenja.to je tek katastrofa..i nepravda.
malo su nas bombardovali..maloo

Instruktor Pera

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 13, 2013, 02:19:06 posle podne »
Na žalost, izgleda da ćeš biti u pravu.

razocarani

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 13, 2013, 03:25:14 posle podne »
Drage kolege, po meni, mi vec strajkujemo, ne radimo jer nam ne daju, a i sve  da nam daju, nemamo sta....

Plate po selima su izmedju 10 i 20 hiljada... citam u blicu da je skupa odeca za zimu, pa ljudi kupuju sada, a placaju do sledece zime... drva, zimnica i ostalo, a i ja se slazem da nismo socijalna ustanova... kao sto rece kolega to ce se resavati na drugi nacin... mlade vozace vijaju, a oni jadni da zarade idu pa prave nevolje, drugima, sebi i naravno nama... autoskola je za sve kriva....

Protesti idu uredu.... Citam ovih dana, da svi koji imaju fiskalne kase, morace da iz zamenu za online fiskalne kase, koje mogu u svakom trenutku da pruze podatke gospodi iz poreske uprave.... Cena kase, kazu, sitnica... 80.000.00 navise.... pa ko mora da ima kasu, taj mora da racuna i sa ovim troskom....

Ali niko osim kolege Petra nije rekao (a i on je to rekao na kraju), bilo bi posteno da je rekao na pocetku, pre 4 godine, gde se u zadnjih deset godina spominjalo da hoce da se zavede red u struku i da nas ima prekobrojnih xy..... Ali nema veze.... vi se i dalje nadajte, ali bilo je fer reci Gospodo tako i tako, a ne ima vas viska, i ko vas.... Pa umesto da smo se preorijentisali dok se moglo, sada je kasno.... Kome biro, kome soferaj, kome farma, kome optika, a kome sve to, pa cak i auto skola...

A kolege, ne strajk, nemate kome... oni koji imaju posla, a i resenja.. cisto sumnjam da ce stati.... a nama je ostalo da protestvujemo.....

A nas nigde ne spominju... http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/419557/Skupstina-o-osam-zakonskih-predloga-u-oblasti-saobracaja
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2013, 04:28:50 posle podne razocarani »

vozac

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: Nista nama dobro nisu doneli, vreme je za strajk!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 13, 2013, 04:13:33 posle podne »
mozda na brzinu osnuju jos neku agenciju da ubace vodjsvo PKAS u znak zahvalnosti  sto su im pomogli da sve proguraju bez nase bune.