Autor Tema: Provera uslova  (Pročitano 43282 puta)

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #75 poslato: Novembar 21, 2013, 09:53:05 posle podne »
Devet sati za proveru?Koliko je sati,dana meseci potrebno da se sve to pripremi?
To znamo mi koji smo spremali fizički i administrativno i sada čekamo njihov dolazak.Ja predao zahtev 24.10.2013 i evo mesec dana ne mogu da stignem na red za kontrolu uslova,ako je sve u redu ko zna kad rešenje stiže.ako nešto fali tipa "F1P"(FALI JEDAN PAPIR),biće još ko zna koliko vremena.Strašno,zemljo Srbijo pretvorila si se sva u jalovu administraciju.

duki

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #76 poslato: Novembar 21, 2013, 10:38:37 posle podne »
da li ispitivac mora da bude u stalnom radnom odnosu ,ili moze  da bude sa onih
 
30 posto radnog vremena

mare

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #77 poslato: Novembar 21, 2013, 10:57:43 posle podne »
50%

rodak

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #78 poslato: Novembar 22, 2013, 12:03:14 pre podne »
drage moje kolege nemoj da se zamajavate sa popustanjem mupa pouzdano zmam da se utvrdivanjem uslova nastavlja po starom zato pripremite sve po zakonu od olaksanja nema nista ne gubite vreme i neznam kome treba
ovo obecavanje da ce popustiti i nece trazyti samo ovo ili ono , znaci sve po uputstvu do kraja.

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #79 poslato: Novembar 22, 2013, 12:44:49 pre podne »
Petre, pročitah malo pre tvoje reagovanje i ne mogu da verujem da si konačno otvorio oči. Pa odavno se vidi da im je namera da nas poguše i lobiraju nekom ko je rešio da preuzme ovu delatnost. Zašto se prekoračuju ovlašćenja prilikom utvrđivanja uslova ? Zašto se traži da vozilo A1 ide 90 km/h kad još godinu dana ne mora ? Zašto se traže zimske gume ako je suvo i sunčano vreme ? Zašto se traže lanci za sneg kad su obavezni samo van naselja ? Zašto predavač mora da predaje kad nije ni obavezno fizičko prisustvo kadrova ? ZAŠTO ? Pa zato da ne dobiješ dozvolu..

Vreme je da se okrene list.. http://www.youtube.com/watch?v=0ziNLWjBy3A
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2013, 01:00:22 pre podne mrkiboy74 »

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Provera uslova
« Odgovor #80 poslato: Novembar 25, 2013, 11:34:28 posle podne »
Dragi Rodak! otkrio si rupu na saksiji ili toplu vodu? pa svi mi znamo da ulazimo u utakmicu koja je izgubljena. pa sta sad, da ne izlazimo na teren? a sta ako kojim slucajem bude nereseno? ili slucajno dobijemo! Tako da Mup je sa jedne strane a mi i kandidati sa druge... Ako se i malo razumete u saobracaj i propise, nece vam biti tesko da odlucite ko je upravu! Pa ne zive u ovoj zemlji samo bezveznjakovici i politicki podobni kadar. Ima ljudi koji ce da razmisle svojom glavom!! TA TEZA DA MUP NECE POPUSTITI SA USLOVIMA , ZAVISI SAMO OD TOGA KOLIKA IH SILA PRITISNE. ako nam jos budete tako pomagali... tesko nama..