Autor Tema: borci za istinu  (Pročitano 23945 puta)

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #30 poslato: Decembar 29, 2013, 09:07:53 posle podne »
Da,ali to nije normalan rad i ja mislim da  mu neće dozvoliti da radi bez predavača.Pravilnik keže da je rok za licencirane predavače 04.01.2014,kada je podnet zahtev nema veze jer ispunjenost uslova ide po pravilniku kojim je predviđen rok za licence.Velike su kazne ide i predviđena mogućnost poništavanja obuke,ispita...
Može da obavlja praktične časove i ispite.

« Poslednja izmena: Decembar 29, 2013, 09:11:05 posle podne moša »

feniks

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #31 poslato: Decembar 31, 2013, 11:44:01 pre podne »
   Gospodine Raseta citam ovaj Vas "ESEJ" o povredama zakona i vidim da se ovoga puta pozivate i na Zakon o radu, ali samo u onim delovima gde Vama odgovara.
   Nikako da spomenete da taj Zakon ne propisuje da moraju postojati TRI RADNIKA (instruktora) da bi neko pravno lice moglo poslovati, ne spominjete da zakon o obligacionim odnosima dozvpoljava zakup vozila da bi pravno lice moglo raditi.
   Mnoge male skole su propale zbog vaseg pogleda na nacin rada auto skola i sada ste se setili svim mogucih zakona kada se radi licno o vamaa, tri godine unazad nista nije cinjeno od starane Zajednice po svim ovim pitanjima
   
   SRETNA VAM GODINA NOVA VAMA VASOJ PORODICI SVIM ISNSTRUKTORIMA

  ZDRAVI BILI :)
 

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #32 poslato: Decembar 31, 2013, 11:55:06 pre podne »
Kolega feniks,
nisi u pravu.
Zajednica se uvek zalagala za ravnomerno rasoredjivanje auto skola.
Ovaj moj stav je vezan za postojeci Zakon i nema veze sa mojim slucajem.
No nema veze,
drago mi je da ste ukljuceni i da citate i pratite slucaj.
Hvala
Raseta.

struka

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #33 poslato: Decembar 31, 2013, 12:55:04 posle podne »
Pozdrav kolege.
Slažem se u potpunosti sa kolegom Feniksom u pogledu broja radnika,Petre i to treba preispitati,jer na osnovu čega smo dužni da držimo zaposlene,a možda u tom trenutku nemamo posla za sve?!
Zahtevajte primer gde to ima.
Nije ni problem naći tri instruktora sada kada ih ima mnogo,ali je meni lično problem naći  čoveka,a da je instruktor!
Srećna Nova godina svim koleginicama i kolegama!
 

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #34 poslato: Decembar 31, 2013, 02:12:50 posle podne »
   Gospodine Raseta citam ovaj Vas "ESEJ" o povredama zakona i vidim da se ovoga puta pozivate i na Zakon o radu, ali samo u onim delovima gde Vama odgovara.
   Nikako da spomenete da taj Zakon ne propisuje da moraju postojati TRI RADNIKA (instruktora) da bi neko pravno lice moglo poslovati, ne spominjete da zakon o obligacionim odnosima dozvpoljava zakup vozila da bi pravno lice moglo raditi.
   Mnoge male skole su propale zbog vaseg pogleda na nacin rada auto skola i sada ste se setili svim mogucih zakona kada se radi licno o vamaa, tri godine unazad nista nije cinjeno od starane Zajednice po svim ovim pitanjima
   
   SRETNA VAM GODINA NOVA VAMA VASOJ PORODICI SVIM ISNSTRUKTORIMA

  ZDRAVI BILI :)

i feniks je u pravu i za petra a i za zakon..
malo su nas bombardovali..maloo

razocarani

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #35 poslato: Decembar 31, 2013, 05:05:00 posle podne »
sta vredi za sve one koji su ostali bez posla... sada ce gazde da ih utuze i dobiju duple pare... podigli moje plate, i utze ih za iste, a ja na 0. NULI.... e, pa izvinte... gde smo tu mi???

OGINP

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #36 poslato: Decembar 31, 2013, 06:21:40 posle podne »
SRECNA NOVA 2014,U NOVE RADNE POBEDE.

zzvazbuka

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #37 poslato: Januar 01, 2014, 09:46:51 posle podne »
Sta ce biti sa auto skolama ,koje su predale zahtev,a do 04.01. ne dobiju dozvolu za rad i nemaju jos uvek licencirane predavace?Da li ce dobiti dozvolu za rad posto su vec u postupku dobijanja dozvole?
« Poslednja izmena: Januar 01, 2014, 09:53:31 posle podne zzvazbuka »

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: borci za istinu
« Odgovor #38 poslato: Januar 01, 2014, 09:56:50 posle podne »
Sta ce biti sa auto skolama ,koje su predale zahtev,a do 04.01. ne dobiju dozvolu za rad i nemaju jos uvek licencirane predavace?Da li ce dobiti dozvolu za rad posto su vec u postupku dobijanja dozvole?

Po zakonu neće dobiti dozvolu za rad ako nemaju licenciranog predavača.