Autor Tema: Cena rada predavaca  (Pročitano 10601 puta)

mimitic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Cena rada predavaca
« poslato: Januar 04, 2014, 03:43:32 posle podne »
Kolege,kakav ste dogovor postigli sa poslodavcima?Koja je cena casa,koliko po kandidatu?

mimitic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2014, 04:06:16 posle podne »
Znam da su pojedini vlasnici sada ocajni i nije mi cilj da koristim tu situaciju ali me interesuje do koje ste cene dosli a da bude razumna za obe strane?

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2014, 06:57:06 posle podne »
Ako uopšte sada ima kandidata.

mimitic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2014, 07:04:09 posle podne »
Ima kandidata taman toliko da se radi pojedinacno ili sa najvise dva kandidata u grupi,i popodne i prepodne zato sto tako odgovara kandidatima...i kako to naplatiti?

auto skola sto pplus

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #4 poslato: Januar 05, 2014, 01:19:24 posle podne »
nama je potreban predavac,ako znate nekog neka se javi,dogovorili bi se oko uslova.....063 84 80 865

xl

  • Gost
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2014, 09:55:42 posle podne »
Kolege,kakav ste dogovor postigli sa poslodavcima?Koja je cena casa,koliko po kandidatu?
Svi postali trgovci, sluze se cak i naj prljavijim PREVARAMA !!!!1

mimitic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2014, 10:32:10 posle podne »
Kolege,kakav ste dogovor postigli sa poslodavcima?Koja je cena casa,koliko po kandidatu?
Svi postali trgovci, sluze se cak i naj prljavijim PREVARAMA !!!!1
Kolega,Ja sam licencirani predavac,saobracajni ing.,instruktor,ispitivac,radnik,ljudsko bice...nisam trgovac ni prevarant niti mi je cilj bio da  ovde pokrecem licitaciju.Zelim samo da sa kolegama sirom zemlje razmenim iskustva u interesu struke pre svega.Cinjenica je da se sada mnogi ,,gadjaju,, raznim ciframa i ucenjuju vlasnike skola.To ce proci vrlo brzo,bice novih licenci i predavaca...Sa druge strane nije nikakva sramota posteno raditi i posteno zaraditi.

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: Cena rada predavaca
« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2014, 10:38:07 posle podne »
evo cene kako ja mislim da je realna 1oo evra pausalno mesecno predavacu za dva casa dnevno. napravi se ugovor za radno angazovanje od dva sata. cetiri skole po sto evra. posto je malo kandidata za pocetak tako i da se plati po dvesta dinara cas po kanidatu makar i za jednog drzao cas.