Autor Tema: Pozvati Kurir da pokrene akciju ko je kriv za stanje auto skola  (Pročitano 3204 puta)

gedza

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Pozvati Kurir da pokrene akciju ko je kriv za stanje auto skola
« poslato: Januar 20, 2014, 11:09:10 pre podne »
Zasto ne potrazite pomoc Kurira da raskrinka bandu koja vas gusi i konstantno napada,dzabe se vi zalite Mupu oni su prica za sebe pod zastitom premijera.Na druge adrese intenzivirajte zalbe,jer ovi vas opstrujisu a vi zapeli samo njima se obracate.Kurir zamoliti nek napise odakle Alvirovicima milioni eura za stazu i ostalo,jel od plate sa rts?

struka

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: Pozvati Kurir da pokrene akciju ko je kriv za stanje auto skola
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2014, 02:54:02 posle podne »
Pozdrav kolege.
Što se tiče teme koju je započeo kolega voleo bih da mi neko objasni sledeće:
Kako se stiče zvanje"INSTRUKTOR BEZBEDNE VOŽNJE U CENTRU NAVAK", koja škola je potrebna za to zvanje,u kojoj školi se polaže,ko je napisao nastavni plan i program,ko ispituje te ljude,da li Zakon poznaje ovaj termin,jesmo li mi obični,neobični,nebezbedni instruktori...
Na stazi širine 16 metara,izuzetnog kvaliteta, okoline puta urađeno u stilu samoopraštajućih puteva,gde Vam se jedino produžava put kočenja zbog otpora trenja na travi, ti "instruktori"  pokazuju kandidatima ili kako ih već nazvati kako da urade test severnog jelena,gde ukoliko i ne urade zadatu radnju,pomeriće gumeni čunj,kako se koči na vlažnom kolovozu,veštački izazvanom od vode sprovedene na stazu i ostalo...
Mi "obični"instruktori učimo prave kandidate recimo  kako da sa praznim teretnim vozilom,širine 2,5m,na snegom prekrivenom putu širine 3 m vrše kočenje, kretanje,mimoilaženje,preticanje,obilaženje... i ostale radnje.
Čiji je posao teži? Ko ima veću odgovornost?
Setite se da je taj Mirko Alvirović ranije u uvodnoj špici najave svoje emisije imao okretanje pod ručnom koje sam vrši?!-taj da priča o bezbednosti?
Instruktori,
dignite glavu,ne zabijajte je u pesak kao nojevi,radite na sebi,ali držite do sebe i ne dozvolite da Vam svako priča kako se vrši praktična obuka kandidata za vozače.




razocarani

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Odg: Pozvati Kurir da pokrene akciju ko je kriv za stanje auto skola
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2014, 08:53:56 posle podne »
Nas zezaju, a ovamo oni sa onim autima i sva nova, pa pista bez rupa.... a, kada nauce decu da voze bezbedno, pa posle sednu u njihove krseve i onda dodje do problema, jer to nisu one toyote. a,  eno ga u nemackoj test pilot slupao novi BMW 8i, i nikom nista, a on je jos veci strucnjak. ili se varam?  :'(

a, sto se tice kurira.... http://www.kurir-info.rs/navak-pravi-centar-u-zajecaru-clanak-1018909
« Poslednja izmena: Januar 20, 2014, 08:55:49 posle podne razocarani »