Autor Tema: Ma šta mi reče  (Pročitano 8706 puta)

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Ma šta mi reče
« poslato: Mart 23, 2014, 06:12:30 posle podne »

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2014, 09:47:24 posle podne »
E MOJE KOLEGE...EVO MENE SABANA I ZAISTA CE SVASTA NESTO OVDE BITI JOS... JA JOS NISAM DOBIO DOZVOLU ALI BICE JOS IGRANKI U NASEM POSLU, MENE CUDI 400 SKOLA RADI POLIGONI SU PO ULICAMA JOS . KAKO CE ISPITIVACI POLOZITI. 400 SKOLA A ZA PET MESECI OD KADA SU POCELI ISPITI ZA ISPITIVACA POLOZILO 100. KAKO CE SADA ZA TRI MESECA JOS 300 POLOZITI KAD JE ZA PET MESECI SVEGA STOTINAK POLOZILO . PA TREBA BAR STO ISPITIVACA I MUP DA IMA. TRISTA CUDA CE NAS JOS SNACI. LICNO MISLIM DA CE MORATI BITI POMERANJA ROKOVA ILI PROMENA PRAVILNIKA.JA OD NOVE GODINE ATESTRAM I SPREMAM VOZILA I TEK SADA OCEKUJEM RESENJE,ZAISTA AKO SVE TACKE PRAVILNIKA BUDU PRIMENJENE KRECITE U AKCIJU, PROCEDURA SVETLOSNO ZVUCNIH KOMANDI TRAJE MESEC DANA. POLIGON CETIRI MESECA DA BI KATASTARSKI I GRADJEVINSKI BIO URADJEN.ZA OPREMU INSTALACIJE RACUNARI I VIDEO NADZOR PAR MESECI, JOS NE ZNAMO USLOVE NI STA I KAKO CE SITEM RADITI, CEKA NAS VRUCE LETO.
« Poslednja izmena: Mart 23, 2014, 10:13:03 posle podne saban »

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2014, 10:33:48 posle podne »
Da, biće problema opet, poligon i zujalice cemo nekako da sredimo, ali računari i tahograf to je veci problem.

saban

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 135
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2014, 07:12:52 pre podne »
Tahografi i racunari nisu problem ko ima novca,Nema tu atesta cekanja resenja i cuda.zato mislim da bi trebali da znamo sve sta ce biti a ne kao ove godine pravilnici o uslovima izadju 26 oktobra. NAJBOLJA OPCIJA JE DA POKUSAMO TO ODLOZITI ILI PROMENITI ALI TESKO ZAISTA.

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2014, 08:56:56 pre podne »
Da li ste čuli Pejovića?
Nove tehnologije tahografi će da otpadnu, GPS nam sprema,novim zakonom i pravilnikom.
A ni računari nisu problem,odeš kupiš i gotova stvar.

Jablana

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #5 poslato: Mart 24, 2014, 11:47:41 pre podne »
Trebalo bi pre svega tražiti da se objavi zvanično koje tehničke karakteristike mora da ispunjava oprema koju moramo da nabavimo.
Stalno nas optužuju da se nismo spremili na vreme, a  još uvek ne znamo da li nam trebaju tahografi ili GPS. I šta da  radi neko ko je već kupio tahografe ili računare?
Takođe, postoje neke kolege u manjim mestima koje nemaju mogućnost za tu specijalnu internet konekciju koja se zahteva.
Besmisleno je to što nam je određen rok da ispunimo nešto što nije još precizno definisano, ne znamo koliko tačno košta i da li nam uopšte treba!

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #6 poslato: Mart 24, 2014, 04:00:09 posle podne »
Ja mislim ko je ostao u ovoj prici i treba da plati debelo i sve sta je navedeno treba da se usvoji nismo na Pijaci vise...

gedza

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #7 poslato: Mart 24, 2014, 06:00:27 posle podne »
Samo Saric moze da pomogne svima, da kaze kome je sve od strucnih lica koja su nam zagorcali zivot davao pare.Preko koga je ostvarivao svoje planove i poslove, u tom kosu su i ovi strucnjaci koje pominjete iz nadlezne institucije.
Dare Sare spasi Srbiju.

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #8 poslato: Mart 24, 2014, 07:37:01 posle podne »
Nema kukanja...ko je se upustio u tu pricu treba da se nosi,a ne sada traze se povlastice!Kada se ugasilo toliko skola neki su se radovali kako su ostali sami...a sada bi trazili za sebe povlastice!!!Pejovic nece popustiti zbog jedinki!Poljoprivrednik isto mora da ulozi a niko ga nepita kad ulaze hoceliga susa,nevreme ili led sjebati!!!
« Poslednja izmena: Mart 24, 2014, 07:43:53 posle podne BIGBOSS »

xl

  • Gost
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #9 poslato: Mart 24, 2014, 08:25:35 posle podne »
Da, biće problema opet, poligon i zujalice cemo nekako da sredimo, ali računari i tahograf to je veci problem.
Eto ja sam pre neki dan prosao kontrlolu !!!! Jupi, ugradio sam zujalice kod Vite u rumenci , atestirao zajedno sa duplim komandama !!!
ETO SAMO DA JAVIM DA NJEGOVE NE PROLAZE , obostrana zalost, ali na svu srecu imam vremena da ih promenim do OKTOBRA :'( :'(

moša

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 201
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #10 poslato: Mart 24, 2014, 08:53:34 posle podne »
Mislim da za zujalice ne treba atest.
 

mudrinic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #11 poslato: Mart 24, 2014, 10:47:53 posle podne »
nisam shvatio xl sta ne valja kod vitinih zujalica.I ko je to rekao, zujalice rade ,zuje svetle a nigde upravilniku ne pise vise o njima ,U kom gradu si kontrolisan

xl

  • Gost
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #12 poslato: Mart 25, 2014, 08:48:08 posle podne »
Vitina zujalica ne valja jer se moze dotakniti komanda kocnice na nekim mestima a da se NE AKTIVIRA prekidac !!! Treba promeniti tako da celom povrsinom reaguje na dodir, a bojim se reci odakle sam, PROSAO SAM KONTRLOLU  . Hvala na razumevanju :'( :'(

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Ma šta mi reče
« Odgovor #13 poslato: Mart 25, 2014, 08:54:19 posle podne »
smesno je ako nekom,a jedna te ista zujalica prodje a drugom ne...mislim..,uz to ..kao da je probelm napraviti daljinski skojim mozes iskljuciti ili ukljuciti sta zelis.cime se danas struka bavi...i gde se energija gubi.jedino me tesi cinjenica da saobracajni inzenjeri danas ..dan i noc se bore da sto vise svog znanja i iskustva daju mladima..jer nije znanje znanje znati vec je znanje znaje dati..
malo su nas bombardovali..maloo