Autor Tema: 17 APRIL - BORBA ZA PRAVO NA RAD  (Pročitano 12449 puta)

LuckyL

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Odg: 17 APRIL - BORBA ZA PRAVO NA RAD
« Odgovor #15 poslato: April 17, 2015, 07:04:45 posle podne »
Pa ipak, bilo je solidarnih te bih ovim postom želeo da demantujem sebe.
Bio sam preambiciozan po pitanju vremena.

Realno, ne znam šta da kažem, ali prestankom, odnosno , potpunom obustavom rada do daljeg bi postigli pun efekat. Ovako nisam siguran jer smatram da smo samo privukli par minuta medijske pažnje i negodovanje građana.

struka

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Odg: 17 APRIL - BORBA ZA PRAVO NA RAD
« Odgovor #16 poslato: April 18, 2015, 02:08:30 pre podne »
Poštovani,
hvala svim kolegama koji su našli vremena i došli danas u Beograd. Želim da se zahvalim gospodinu Rebiću i njegovom zameniku na vremenu koje  su nam posvetili i nadam se da će biti od reči i pokušati da zajedničkim snagama uradimo nešto za dobrobit svih nas u procesu osposobljavanja  i samih kandidata.
Posebna zahvalnost Petru-hvala za sve što činiš!
Žao mi je svih građana koji su danas ispaštali zbog našeg blokiranja dela grada.
Što se tiče onih koji su rekli da će prisustvovati protestu,potpisali i stavili pečat svoje firme,a nisu došli želim da im poručim sledeće: SRAM vas BILO! Iskreno želim da doživite izdaju kakvu ste priredili danas nama na svojoj koži,jer bolje i ne zaslužujete.

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: 17 APRIL - BORBA ZA PRAVO NA RAD
« Odgovor #17 poslato: April 18, 2015, 06:50:35 pre podne »
Struka,
hvala mnogo.
Ponosan sam na Vas koji ste dosli. Pokazali ste da ste istinski zainteresovani da se nasa struka zastiti.
Veoma sam razocaran onima koji nisu dosli. Nisu dosli i neki od kojih sam to sigurno ocekivao. Tako se ne ponasaju ozbiljni ljudi.
Zao mi je njih. Nadam se da ce iznaci snage da ustanu, jer su nam potrebni. Nije sramota pasti sramota je ne ustati. Predstoji nam odlucujuca bitka.
Kada se malo odmorim danas cu staviti detaljniji izvestaj sa protesta, jer sam stigao pre par sati kuci.
Molim one koji su bili da mi posalju fotke na email office@autoskolesrbije.org ili office@raseta.co.rs
Jos jednom hvala onima koji su tacno OSAM SATI BILI ISPRED SKUPSTINE I U BEOGRADU.

ROBIN

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: 17 APRIL - BORBA ZA PRAVO NA RAD
« Odgovor #18 poslato: April 19, 2015, 12:23:48 pre podne »
Svaka cast ljudima koji su bili na protestu  :) sVE POHVALE NA ISTRAJNOSTI :D Vredelo je !  Drago mi je i zbog maratona i naravno zao ljudi koji su tog dana doziveli saobracajni kolaps na ulicama Beograda. Ali morali smo tako da skrenemo paznju na nase probleme. Mislim i nadam se da ce nas ubuduce konsultovati kada budu donosili zakone vezane za rad auto skola.
                                            SVI ONI KOJI NISU DOSLI NA PROTEST, POKAZALI SU, DA U ZITU IMA I KUKOLJA!