Autor Tema: Tako reći ne zvanično  (Pročitano 6490 puta)

anaboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Tako reći ne zvanično
« poslato: Maj 09, 2015, 06:38:53 pre podne »
Na jučerašnjem teorijskom ispitu u jednoj beogradskoj školi,kolega ispitivač iz MUP-a je odbio da uđe u učionici i održi ispit dok se ne ugase
 kamere video i audio nadzora ,uredno postavljene prema važećem zakonu i pravilniku.
 Sve čestitke kolegi i dužno  poštovanje na očuvanju svoje ličnosti i ličnog integriteta.
 Pitanje za nas ostale,da li bi neko od nas smeo da to isto uradi,bilo za ispit,bilo za teor.nastavu.
 Kada to sebi odgovorite,možda će te shvatiti da je glavni pokretač i uzrok  svega  što nam se dešava ovih godina - STRAH
Vazduh je bio toliko vlazan da su ribe ulazile na vrata i izlazile kroz prozor, plivajuci po njemu.

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2015, 06:49:52 pre podne »
Tako je Anaboj,
da nismo kukavice, da nismo sebicni i sujetni onda bi znali kako treba da se borimo za nasa prava. Ali sta cemo. Takvi smo.
Jedna skola iz Vrsca se hvali kako je ona prva u Srbiji pocela da se obucava za polaganje na racunarima. Eto on to zeli, jer zeli da bude prvi, pa makar i na svoju stetu i na stetu kandidata.
Takvi smo mi.

vidakovicbogdan

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2015, 01:49:12 posle podne »
Само да би други разумели разлог зашто испитивач из Муп-а није хтео пред камере-ЊЕМУ ТО НИЈЕ ОБАВЕЗА ДО 30 ЈУНА.

Vlada123

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2015, 07:01:28 posle podne »
Meni sad ništa nije jasno... Mi se kao protivimo kamerama i ostalim nametima, a ovde se žalimo kad sam ispitivač iz MUP a odbije da izađe pred istu.

anaboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2015, 07:18:07 posle podne »
Za Vladu123

Moraš malo pažljivije da čitaš ,niko se nije žalio,već sam samo izrazio poštovanje čoveku koji je uradio ono što bi svi želeli,ali ne smemo,uz izuzetak Petra,kome opet iskazujem dužno poštovanje jer je skupio hrabrost da ne drži predavanje nekoj samozvanoj komisiji.

Za Vidakovicbogdana

Nemojte tako olako i bez argunenata da procenjujete ljude koje ne poznajete,siguran sam da bi  ....... to isto uradio i 30.juna

Vazduh je bio toliko vlazan da su ribe ulazile na vrata i izlazile kroz prozor, plivajuci po njemu.

Vlada123

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2015, 07:22:44 posle podne »
Ok, ali opet iskazujemo poštovanje za posedovanje kamere za audio video nadzor, protiv čega se od početka ovih nakaradnih pravilnika borimo. Gde mu je bila hrabrost kad je kupovao sistem..

anaboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2015, 07:48:53 posle podne »
Vlado,malo koncentracije,priča se o milicioneru,ispitivaču,kada su oni kupovali kamere?
Vazduh je bio toliko vlazan da su ribe ulazile na vrata i izlazile kroz prozor, plivajuci po njemu.

Vlada123

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #7 poslato: Maj 09, 2015, 07:55:17 posle podne »
"ispitivac iz mup a je odbio da odrzi ispit dok se ne ugase kamere" ako na to mislis. Znaci on je nas   ;D

ROBIN

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Tako reći ne zvanično
« Odgovor #8 poslato: Maj 12, 2015, 11:06:08 posle podne »
Apelujem na kolege da  uplatimo tu članarinu i ako ima zaostalih rata. Nije patetika, ali u našem je interesu .