Autor Tema: GUZVA  (Pročitano 24166 puta)

vlada 70

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: GUZVA
« Odgovor #15 poslato: Decembar 22, 2015, 10:00:49 posle podne »
Ima puno školi koje su u aktivnom statusu Šabane....mnogi su čekali zadnji dan pa su počeli tek 14-og da ubacuju podatke,mnogi nisu stigli da sve ubace,neki nisu "pronašli foru" za ubacivanje ispitnih zadataka opcijom copy-paste (kucali ručno i tu se zakopali...),ja sam iskreno sve uradio za jedno popodne od 16h pa do 1 po ponoći,rešio i završio...čak nisam imao problema ni sa brisanjem starog i inst.novog kioska,bilo mi je potrebno da provalim sve na prvom računaru,a posle sve ide lako samo se prati procedura iz uputstva....ali,ja imam problem sa brojem administratora jer sam prijavio samo jednoga,(nigde nije pisalo da moraju biti dva)pa ako se ne reši problem od 01.januara neću moći da izdam knjigu rada samom sebi,zvao sam sve redom,od inspektora do UPS i niko mi ne daje odgovor KO je taj koji može da mi promeni broj admina.Postavim prosto pitanje šta ako mi administrator da otkaz ili se preseli,nađe bolji posao,šta tada...nemam odgovor.....od prvog kreće prava igranka....

vlada 70

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: GUZVA
« Odgovor #16 poslato: Decembar 23, 2015, 06:17:03 posle podne »
Šabane,javljaće mi se problem kada ja (administrator i instruktor) budem trebao da SEBI izdam knjigu rada vozača instruktora,knjiga se potpisuje elektronskim potpisom,pa neću moći da se potpišem na obe strane....ja sam već postavio pitanje svojima u Mupu,NIGDE nije pisalo da moramo imati dva admina,kao što je uslov za vozila,ispitivača,pa ii minimum za računare...nigde nije bila ni preporuka da stavimo dva administratora(kao ako se jedan razboli,ili bude na odmoru,slavi tog dana kada treba nešto da se kuca u ISO....)ništa nisam uradio van pravilnika i uputstava ali imam problem...sutra Mupovci imaju seminar,valjda će tamo izneti bar neke od naših problema...biće nama Srećna nova godina
PRC-TRICA,prijava odg.licu,administratoru i firmi pa da se pušimo!!!!!!

feniks

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Odg: GUZVA
« Odgovor #17 poslato: Januar 01, 2016, 06:55:43 posle podne »


      SRETNA NOVA GODINA  i jos mnogo zakonskih izmena  :D