Autor Tema: izmene ZOBS-a  (Pročitano 11159 puta)

leson becej

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
izmene ZOBS-a
« poslato: Novembar 17, 2019, 11:34:53 pre podne »
Pozdravljam inicijativu ucesca struke u izmenama ZOBS-a  pa da se ukljucim u tokove na ovoj
mrezi jel smo zapusili ,a mislim da je vreme da se i ovde oglasimo .
U toku je velika drustvena rasprava o zagadjenju zivotne sredine, i sprecavanju koriscenja takvih vozila.
Mislim da je ova tema bas u ovom momentu kada se razni lobisti ukljucuju u raspravu,veoma znacajna i za nas.
Pre svega zapazio sam da niko ne razmislja o mogucnosti ugradnje CNG ili TNG uredjaja u vozila,a dolazi nam
Turski tok i mogli bi smo kao drustvo da na ovaj nacin resimo probleme, samo da se izgrade na postojecim benz.
pumpama punionice za metan. Svasta znam o ovome ali samo treba pokrenuti raspravu o ovoj mogucnosti na sredstvima javnog informisanja i shvaticemo da je ovo najbolja opcija za siromasno drustvo koje uz pomoc
Velikih strrucnjaka sa Marsa zamislja da mi nismo siromasni.

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: izmene ZOBS-a
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2019, 08:21:38 pre podne »
Pitanje za predlagače izmena zakona. Zašto se u članu 224. traži opet uvođenje polaganja ispita za instruktore prilikom produžavanja licence ? Taman smo se izborili da se to ukine i neko sad to opet predlaže. Da li je to sumnja da instruktori ne znaju propise ? To su samo dodatne komplikacije i dodatni trošak. Za osvežavanje znanja mogli bi da posluže malo bolje pripremljeni seminari, ovi postojeći svakako i nemaju neku svrhu.