Autor Tema: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako  (Pročitano 17600 puta)

A.S.Valvolin

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« poslato: Jun 22, 2008, 08:48:18 pre podne »
Ovo ce biti sigurno veoma interesatno za sve nas , mi imamo informacije da do nove godine bi trebalo ocekivati novi zakon sto znaci da treba na vreme se pripremiti a da to bude najbezbolnije za nas . Ko god ima neke savete ili predloge valjalo bi da se postavi na ovaj sajt. Pozdrav :-\

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2008, 11:11:45 posle podne »
Poštovani kolega, budimo strpljivi.
Sve što čitate ili slušate u sredstvima informisanja je iz nepouzdanih izvora.
Nacrt Novog Zakona se nalazi na prepravljanju u MUPu RS i josš se nije pojavio u javnosti. Ubedjen sam da neće smeti da ode u skupštinsku proceduru bez predhodnog izjašnjavanja stručnih ljudi, a medju njima i ans iz auto škola.
Na ovom sajtu ćemo prikazati sve varijante nacrta do kojih smo došli.
Kada budemo sigurni da će se javiti nacrt mi ćemo sigurno kao Zajednica auto škola reagovati stručno i na vreme.
Do tada se moramo sve više okupljati i grupisati snage.
Tvoj region  treba još ojačati.


A.S.Valvolin

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2008, 11:22:15 posle podne »
Sto se tice naseg regiona mi smo izuzitno zainteresovani za sva zbivanja oko novog zakona . Mozemo se pohvaliti da sve skole u Uzice imamo mesecno po jedan sastanak  i da sve nejasne situacije se izmedju nas raspravlja tako da smo postigli i prilicnu jaku cenu u obuci kao i kvalitet same obuke. Sva vozila po skolama su nova ,strogo se drzimo nastavnog plana .Ali mora se razmislati na vreme o promenama .Pozdrav

A.S.Valvolin

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2008, 09:05:30 posle podne »
Evo gospodo i danas na b92 je bilo rec o novom zakonu kako ce cim se formira vlada biti na usvajanje .
Ali mi smo i dalje ne efikasni kao i uvek . I uvek su auto skole krive za sve, sta se moze kad nema ko da nas zastupa .

A.S.Valvolin

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #4 poslato: Jul 23, 2008, 09:17:23 posle podne »
.
Hteo bih da dodam kako gospidin koji vodi emisiju SAT na prvom kanalu ne zelim ni ime da mu spominje ( nije ni vredno spomena ) previse sebi daje za pravo da kritikuje auto skole , sto ne pozove nekoga od vlasnika auto skola u emisije pa da
onda kritikuje  :(
24.07.2008 u Uzice se odrzava predavanje o novom zakonu , dolaze profesori koju i napisali novi zakon tako da ovim putem pozivam sve zainteresovane koji su okolini da dodju na predavanje radi upoznavanja novog zakona pocetak je u 16.00 i traje sve do 19.00 . Sigurno ce imati sta da se cuje i nauci .

dalibor

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #5 poslato: Novembar 01, 2008, 01:58:21 posle podne »
postovane kolege, zovem se dalibor i predsednik sam udruzenja auto skola republike srpske. zelim da vas pozdravim i pozelim srecu u radu a pogotovo u prilagodjavanju novom zobsu. mi u bih smo imali vec takvu pricu i mogu vam reci da su nas dobro protresli i opljackali. u rs je bilo oko 270 skola a sad ih je oko150. bili smo primorani da platimo reverifikaciju uslova za rad autoskola oko 500-750€ura po skoli. cista pljacka , a verujem da i vas ceka nesto slicno. ako koga zanima nesto vise o tom moze me pozvati na broj +38765520599 ili +38751665444 , rado cu vam pruziti sve informacije. bratski pozdrav iz republike srpske

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Pa da zapocnemo , novi zakon kad i kako
« Odgovor #6 poslato: Novembar 25, 2008, 09:11:16 posle podne »
Evo novih vesti o novom Zakonu.
Vodi se teška bitka oko toga koji materijal će postati materijal koji će ući u skupštinsku proceduru. (Onaj koji je Vlada platila, a sačinila ga je ekspertska grupa 2005 godine ili ovaj koji sada kruži po kuloarima, a koji je sačinila stručna služba MUPa.)
Zajednica auto škola Srbije je spremna da i na jedan i na drugi materijal da odgovarajuće primedbe, pa ako treba i u obliku amandmana.Sve naše primedbe, kao i sve Nacrte zakona možete pronaći na ovom sajtu. Samo se potrudite.
Posetom ove stranice biđete pravovremeno i istinito obavešteni o ovom problemu.

Dalibore, očekivao sam Te na Godišnjoj skupštini zajednice u Velikoj Plani.