Autor Tema: LICENCIRANJE  (Pročitano 6517 puta)

Amel

  • Gost
LICENCIRANJE
« poslato: Februar 08, 2011, 10:18:13 pre podne »
Da li će uskoro da započne sa radom Agencija za bezbjednost saobraćaja i kada će krenti licenciranje predavača, ispitivača....

sasa69

  • Gost
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2011, 05:55:41 posle podne »
ta ti je dobra, rekli su i napisali da svako ko se nalazi na mestu na kome radi, morace da se licencira za pet godina, no ko zna, mozda im trebaju hitno pare......

Amel

  • Gost
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2011, 01:34:44 posle podne »
ama, nije mi jasno ko će da provodi ispite, teoretsku nastavu, kja je uloga vlasnika autoškole, malo sam gledao uredjenje ove oblasti u Hrvatskoj, ma tamo komplikovano, te stručni voditelj autoškole (pa propisan stepen obrazovanja) predavac teoretske nastave (pa propisan stepen obrazovanja) da li ce takvo nesto da zakaci autoskole u srbiji ???????????

MTK

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2011, 02:26:34 posle podne »
Pogledajte MOVI ZAKON  kao i nacrte pravilnika,koji postoje na ovom sajtu, - SVE je skoro isto kao i u Hrvatskoj

miljan

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #4 poslato: Maj 02, 2011, 01:23:10 pre podne »
Po zanimanju sam strukovni inz. saobracaja, zanima me me, povodom licenciranja za predavaca teorijske nastave, kada ce poceti prodaja strucne literature iz koje ce da se uci. Pitam zato sto bih zeleo da polazem za licencu pa me zanima sve u vezi sa tim.

Unapred hvala!


Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #5 poslato: Maj 02, 2011, 07:53:42 pre podne »
Стрпите се.
Рок за лиценцирање почиње да тече од дана почетка примене Правилника, а то ће бити негде у октобру. Тада имате годину дана времена.
Литература још није ни сачињена. Агенција треба да објави тендер за издаваче.
Рашета.

Boro

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: LICENCIRANJE
« Odgovor #6 poslato: Maj 16, 2011, 01:23:16 posle podne »
литературу нећемо добити за сто година.