Autor Tema: Udžbenici i metodika  (Pročitano 7560 puta)

milos.sb

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Udžbenici i metodika
« poslato: Jul 17, 2012, 08:52:52 posle podne »
Ima li neke novosti u vezi literature za predavače, ispitivače i instruktore? Možda neka nova metodika obuke?

Petar

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 319
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #1 poslato: Jul 20, 2012, 12:52:41 posle podne »
Agencija za bezbednost saobracaja treba da pripremi literaturu. Neznam dokle su stigli.
Raseta.

sale

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 08, 2012, 02:34:31 posle podne »
Kao i Miloša, a s obzirom da je prošlo par meseci od kad je on postavio to pitanje, interesuje me ima li nekih novina u vezi potrebne literature za predavače i ispitivače, hvala i pozdrav

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 08, 2012, 10:02:04 posle podne »
Ponavljam u ovoj zbrci i zurbi niko ne posvecuje paznju na kandidata i na kvalitetnu obuku nego sto vise da se upise kandidata i da se pare uzmu na brzinu BRZI KES i dalje se fabrikuju losi vozaci ali neke auto skole ce zaista biti u problemu ali tada ce biti kasno......

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 08, 2012, 11:28:50 posle podne »
Jesu li auto skole krive za ovakvu situaciju?
Sta su trebali da urade, da ne primaju kandidate?
Samo da ne pocinjemo o "moralu"...

sasa69

  • Gost
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:16:13 posle podne »
ne bih ja o moralu, kod nas ima u selu uzrecica : kada cemo (smo) poceli o postenju bolje da se razidjemo.....

ali evo svi pritisli, pa se nakupilo, da ce u jednom danu biti prijavljeno za polaganje njih 80, a kako uraditi to sve za 6-7 sati?

ili sta ce biti sa onima koji ne stignu na red, kako odabrati povlascene, a ostalima reci....

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:50:45 posle podne »
Ja sam i dalje u uverenju (mozda naivnom) da su skole primile onoliko koliko mogu da odrade. E sad, nisu svi isti, neki su mutili i do sad pa su imali kandidate i radili, tako da ce verovatno i ovoj prilici navuci naivne.

Ali tu su mozda krivi kandidati sto idu kod takvih.

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:19:44 posle podne »
vremena sve manje ima trka za novcem je sve brza ali da li ce nam vreme posluziti u decembru i januaru sta ako nam se zalede putevi a naprimali smo kandidate a treba ih zavrsiti ko snosi tada troskove???

igorski

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:55:02 posle podne »
Kako rece neko, mozda da tuze auto skole ako su im nesto obecali a nisu ispunili.

Da li se to moze smatrati prevarom?

Elem, mislim da su svi primili onoliko koliko mogu da raspisu u zakonskom roku, i da se sve uklopi u papire, a rad, zar je bitno ( rad nikad nije ni bio bitan)  :P

sasa69

  • Gost
Odg: Udžbenici i metodika
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:39:40 posle podne »
evo ovako, ja sam u 10 mesecu odvozio casove sa 7 ucenika, i moje kolege su odvozile casove sa jos po sedam, to je oko 32 -40 ucenika sa repovima koji se vuku od ranije za jedan ispit. e sada tu dolazi caka, da su oni prethodni od avgusta, septembra i zadnjeg ispita u oktobru, njih oko 40, po otkazivalo ispite...
sada se javljaju i oni koji su zavrsili obuku od 2005 na ovamo, i svi bi da urade to do famoznog 25.10.2012...... i sada sta.... od januara kukamo, molimo, dajte ljudi deco uradite.... neka ima vremena... od 25.05.2012 ajte ljudi doneli su pravilnike.... neka, ima vremena samo stvarate buku.... e a sada......................  :'(
ako bi islo po redu, svi koji nisu mogli da nauce test, i ostalo do njegovog roka, pa su jos produzavali, oni neka ostanu za nove Pravilnike.... sami sebi su krivi.....