Autor Tema: Sastanak u privrednoj komori Beograda  (Pročitano 4905 puta)

anaboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Sastanak u privrednoj komori Beograda
« poslato: Septembar 18, 2012, 08:01:24 posle podne »
Da li neko zna nešto više o ovome,
za mene je to prilično iznenađenje?

 25. septembar 2012.
 
STRUČNO-PRIVREDNI SKUP
"PRIMENA PRAVILNIKA O OBUCI
  KANDIDATA ZA VOZAČE"
U skladu sa planiranim aktivnostima i inicijativi Grupacije auto škola, Udruženje saobraćaja i telekomunikacija organizuje stručno – privredni skup na kome će se razmatrati primena Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima Republike Srbije.
1.     Primena Pravilnika o obuci kandidata, polaganju vozačkih ispita i licenciranju stručnih kadrova
2.     Predlog najniže cene obuke i polaganje ispita za vozače
Na skupu će prisustvovati predstavnici Ministarstva za saobraćaj, MUP - Uprave saobraćajne policije, Ministarstva odbrane, Agencije za bezbednost saobraćaja,  Saobraćajnog fakulteta, Fakulteta tehničkih nauka, srednjih stručnih škola, autoškola, privrednih komora, privrednih društava i dr.
 Obuka vozača je jedna od najznačajnijih vrsta institucionalnog saobraćajnog obrazovanja i vaspitanja koja neposredno utiče na bezbednost saobraćaja, a ona je  značajan činilac za funkcionisanje i razvoj privrednih i društvenih aktivnosti u Republici Srbiji.
 Molimo Vas da uzmete učešće na pomenutom skupu i date svoj doprinos u rešavanju aktuelnih pitanja primene Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima. 

Sastanak će biti održan u utorak, 25. septembra 2012. godine sa početkom u 13 časova, u Privrednoj komori Beograda, Kneza Miloša 12, sala na VI spratu.

 
Vazduh je bio toliko vlazan da su ribe ulazile na vrata i izlazile kroz prozor, plivajuci po njemu.

mudrinic

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Sastanak u privrednoj komori Beograda
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2012, 11:13:08 posle podne »
Jedna grupa beogradskih auto skola koja nece da saraduju sa nasom zajednicom je to organizovala u privrednoj komori Beograda,,.cuo sam da ih je bilo oko 25

sibek2005

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: Sastanak u privrednoj komori Beograda
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2012, 12:41:20 pre podne »
cuo sam da ih je bilo oko 25

sta reci... mislim da bi samo u ovoj drzavi covek na coveka isao......  i opet pa opet... kao i u svakom udruzenju, tako i u udruzenju pecarosa, javice se grupa koja vise riba peca i smatra da ima vise prava na parce reke nego ostali... UZAS!  da se ljudi ne mogu druziti BAR JEDNOM.... nek nam je bog u pomoci....

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Sastanak u privrednoj komori Beograda
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 12, 2012, 12:44:57 pre podne »
Ima li neko novosti sa ovog skupa?