Autor Tema: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?  (Pročitano 7113 puta)

vlaaadaaa

  • Gost
Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« poslato: Oktobar 08, 2012, 11:24:48 pre podne »
Svedoci smo svakodnevnih udarnih vesti o drasticnoj izmeni zakona, niko ne zna ciji je interes.Najverovatnije odlazece vlade i odlazeceg predsednika.Poruka zbog neposlusnosti.
Sva moguca udruzenja i zajednice cine da bude dobro svojim clanovima,osim vas.Ti pravilnici su toliko glupi,meni kao laiku dok mogu da zamislim nekome kome to spada u opis radnog mesta.
Zasto zajednica ako vec postoji ne radi u korist svojih clanova,kao taksi udruzenja.Oni bi do sada blokirali Beograd i sve gradove a vi cutite.
Izgleda tu postoji interes kako sam video na forumu,sto je covek izneo na nekakvom seminaru u Nisu.Sve se svodi na jasan cilj, drzava hoce da ugasi vecinu skola,a pre toga da im uzme pare.
Ugledajte se na taksiste i na ulicu,blokadama i protenim voznjama oatvarite svoja prava.Nemojte cutati.

sasa69

  • Gost
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:31:57 posle podne »
kazu da napadamo gospodina sekretara, Rasetu, ali oni koji su bili u Zrenjaninu, ja nazalost nisam stigao, kazu da je bio tu da proda materijal za autoskole...... U Rumuniju su poligon davno ukinuli.... Tahografa nema ni u Rumuniji, Madjarskoj, Austriji, Nemackoj..... Samo kod nas... Nekom je kanda interes da se ugrade... Auto skola puta 3 vozila..... puta xy evrica....

Mrzime da skupljam ovde gore sta je sve gospodin napisao... te struka ce da baci na sto, te advokati, te strucnjaci, ne bih nikog da vredjam, ali kanda su se taksisti i advokati i ostali udruzili samo mi ne mozemo, pardon, nasi sefovi tj direktori.... ali nek im je na cast.... samo radite da uzmete jos dok se moze, a za godinu dana mozda necemo imati ni za WC papir, a kamoli za gace, kako nas je krenulo. Daj Boze da budu plate 1.500,00 evrica, ali cisto sumnjam. Moje licno misljenje, ali procesljajte ovde na forumu koje sta napisao. Sretan rad gospodo i laku noc.....

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2012, 10:35:53 posle podne »
Pa tako je konacno ste skontali niko se ne bori za instruktore za njihov crnacki rad i za podizanje dnevnice i plate nego je nekim vlasnicima zinulo dupe na lovu a ovi iz zajednice koriste momenat da prodaju pakete i propratni materijal i sve ostalo......e tu je interes u pitanju nazalost i ovaj put ce u ovoj igri ostati samo VELIKI igraci koji ce imati iza dobru zaledjinu.......

sasa69

  • Gost
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:40:54 posle podne »
to sam ja davno napisao, i kazu da sam galamdzija i provokator.... vezi konja gde ti gazda kaze, pa makar i crko....

MT

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 156
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 12, 2012, 12:15:44 pre podne »
Nisam siguran da može neko nešto da uradi,ili da promeni,mislim da je vreme da se dozovemo pameti i da gledamo svoja posla da odradimo naš posao i manemo se politike,i sve to naplatimo pošteno,a ovo nam se sve dešava zato što nas niko ne doživljava ozbiljno,....


monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 13, 2012, 07:24:55 posle podne »
Pa sve je jasno zakone pisu oni kojima ce ovo ubuduce i odgovarati sta se cudite ne pitaju se auto skole i instruktori koji su svaki dan u dodiru sa tim  8) nego gledaju kako sve oporezovati i kako da svoj materijal "uvale" po dobroj ceni auto skolama......

sasa69

  • Gost
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2012, 06:51:36 posle podne »
Zasto favorizuju 10 plus ?????????

nemam nista protiv coveka, ali su prvo rekli kakva je ozbiljna obuka za A kategoriju,

sada opet trubi kvalitet, a ovamo samo obuka.....

15 ruta, vozacemo se samo na tih 15 ruta, po ulicama koje one odrede, a ostale ???



sasa69

  • Gost
Odg: Zasto ne ucinite nesto za svoje clanove zajednice kao taksi udruzenja sto cine?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 28, 2012, 06:21:50 posle podne »
Evo gledam Alvirovica i Petra Rasetu......  :'(  :'(

 On kaze da smo olako svatili ove pravilnike....

i pita nas da objasnimo....
nema reultata....

  samo ne znam sto ne pita generala policije..... i zasto je sam bio u emisiji.... gde su ostali ??? okanovic vidi resenje problema u produzavanju roka za obuku po starom programu... izvor informer ....   a ovamo gospodin general saobracajne policije je izjavio da nema produzavanja rokova .... izvor sat od, septembra .... datum me mrzilo traziti....

to ce se pripremiti....
 sto nas pita za cenu??? koje je trebala da donese i vlada i MUP ???

opet general saobracajne policije fali.... ???

nema ispitnih pitanja ??? a skole nisu nista pripremili....

opet general saobracajne policije fali ???
nema ni testova ???
opet general saobracajne policije ??? on ne radi po zakonu ili auto skole ???

sve skole su spremne....

mars rute su spremne... to jest nisu, pa koliko smo culi ni BGD nije dobio...

marsurte, kao da ce kandidati da vize po njima, a ne negde drugde, samo tamo gde odredimo mars rute ??? i kada poloze vozice samo njima....

sve je bilo lepo, kada je to objasnjavo general saobracajne policije....

 izgleda da cemo proizvod pustiti, i one koji siu uzeli pare, pustili nekvalitetne vozace, onda ce zatvoriti ???

mi se nadamo da je ministarstvo morali doneti cene do 25.10.2012 godine, a nisu ???

Prva pomoc je kontaktirana, ali nema cena i ostalog ....

ali ocekujemo samo obuku A kategorije i bzbednog vozacas A kategorije ....

Auto -skole stancuju vozace kao na traci .... izvor informer ...

 Inspektorat: kontrole ce biti pojacane ....

neki su spremni da prime i do 300 evra da sprovedu (citaj upisul, obuku , to jest da ne odvoze sve casove, a na papiru ce stajati da jesu, direktore skola nije mnogo briga .... jedino ako komisija (citaj policija) odradi svoj posao kako treba.

a sta reci posle onoga u vranju.....

decko dobio za 18 rodjendan mercedesa i alkohol pa pusten u saobracaj, posle tata davao 2.000.00 evrica po policajcu....

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/349959/Pekar-i-saobracajci-uhapseni-zbog-mita

a navodno nije imao ni dozvolu, izvor informer......