Autor Tema: Novi zakon za kandidate  (Pročitano 4914 puta)

blackheart

  • Gost
Novi zakon za kandidate
« poslato: Januar 28, 2013, 12:06:51 pre podne »
Nigde nisam mogla da nadjem do kada kandidati koji su upisali obuku voznje po "starom" zakonu moraju da poloze voznju a da ih "ne uhvati" ovaj "novi zakon?

Da li ja koja sam obuku upisala u julu prosle godine moram da polozim do nekog odredjenog vremena tipovanje i voznju?


Ako "premasim" taj period jer mi sledi cela obuka ispocetka po novom zakonu?



Izvinjavam se ako sam bezveze pokrenula temu,ali nigde nisam mogla da nadjem to.

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Novi zakon za kandidate
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2013, 12:20:09 pre podne »
Nigde nisam mogla da nadjem do kada kandidati koji su upisali obuku voznje po "starom" zakonu moraju da poloze voznju a da ih "ne uhvati" ovaj "novi zakon?

Da li ja koja sam obuku upisala u julu prosle godine moram da polozim do nekog odredjenog vremena tipovanje i voznju?


Ako "premasim" taj period jer mi sledi cela obuka ispocetka po novom zakonu?



Izvinjavam se ako sam bezveze pokrenula temu,ali nigde nisam mogla da nadjem to.


Ako si završila obuku (izvozila časove) iz redovnog programa po starom do 25.01.2013. ispite možeš polagati kad hoćeš, nema rokova.

blackheart

  • Gost
Odg: Novi zakon za kandidate
« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2013, 05:33:01 posle podne »
Izvozila sam. A koji su to rokovi posle 25.01.2013.?


Milosavljevic Miso

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 31
  • Neco
    • Pogledaj profil
Odg: Novi zakon za kandidate
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2013, 06:18:08 posle podne »
Kazes da si obuku zavrsila postarom zakonu i ona ti vazi ali nemozes izaci na teorijski deo ispita to jest na test dok ne odslusas tri casa teorije i tri casa prakticnog   da odvozis 3+3 patek onda prijavis u auto skoli teorijski ispit a za rokove ce vam saopstiti iz auto skole kada budu njima iz mupa odredili termin a kada polozis teorijski deo test neces moci  prijaviti praktican deo voznju dok nepolozis prvu pomoc prva pomoc se polaze u CRVENI KRS raspitaj se da li su poceli sa polaganjem u tvom gradu tako da iako si obuku zavrsila po starom programu polazes po novom srecno.
Neco

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Novi zakon za kandidate
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2013, 08:49:03 posle podne »
Izvozila sam. A koji su to rokovi posle 25.01.2013.?


Pa rekoh ti, nema više rokova koji se moraju ispoštovati. Kako sada stvari stoje, ako hoćeš, možeš polagati i sledeće godine ili za 10 godina. Ne gubiš ništa osim vremena. A kolega ti je objasnio dalje korake.