Autor Tema: Inicijativa za štrajk  (Pročitano 130678 puta)

robyn

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 26, 2013, 05:56:57 posle podne »
pa sa što više auta iz cele Srbije pred vladu. u sredu je tu gdin. Vučić, vraća iz abudabija pa uz Božju pomoć da nas konačno čuju. IMA PUNO ZABLIDA ŠTA MI TO USTVARI HOĆEMO, MEDIJI NE PRENOSE ČINJENIČNO STANJE NEGO REKLA KAZALA, PA NI NAROD NAS ZBOG TOGA JOŠ NIJE PODRŽO. MISLE DA ISTERUJEMO NEKAKAV HIR, KAO VOLIMO LOV U MUTNOM I STALNO SE POMINJU 80 HILJADA , PA MISLE DA NAMA TO PREDSTAVLJA GLAVNI RAZLOG. IDEMO DA PROBIJEMO MEDISKU BARIJERU I DOPREMO DO MNOGIH KOJI UOPSTE NE ZNAJU KAKAV PROBLEM MI IMAMO U EVROPSKOJ SRBIJI. A U SINDIKATU IMAMO JEDINSTVEN STAV , HITNO ODLAGANJE PRAV. NA JEDNU GOD. TO NAS U SREDU BUDE VIŠE , LAKE ĆE SE PREGOVARATI

autoskolaspasic

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 26, 2013, 10:44:06 posle podne »
Kolege moje,sinoć blejim u kompjuter i čitam statistički bilans saobr.nezgoda u 2012,spremam ispit za ispitivača 5/11 u Bgd(budala bio budala ostao,uplatio lopovima 15000) i ovako stoje stvari...vrlo bitan podatak za mene i vas da sutra budemo kvalitetni i korektni ispitivači,i damo dozvole samo onima za koje procenimo da su sposobni za upravljanje mot.vozilom je i sledeći podatak,BROJ NASTRADALIH TERAČA I JAHAČA STOKE,jebem ti sunce žarkoooo,kao i mali milion štamparskih grešaka u tekstu,kao i prostih grešaka tipa SUBOTOM pogvređeno 2500,NEDELJOM 3200 učesnika u saobraćaju,i onda matematički BISER -UKUPNO VIKENDOM 7600...................BRUKA I SRAMOTA,dasam ovoliko blejao u knjigu pre 20godina završio bi 2 fakulteta i bio gospodin čovek.....Rašetu sam jako CENIO kao čoveka iz struke,ali od onoga što mi je poslao 300-400 kojekavih papira za A I M kategoriju,bodovne liste i gluposti,a radio sam samo B obuku,i pošto nikada nisam dobio onih 10 plaćenih CD-ova,MUKA MI JE OD SVEGA I ŠTRAJK JE NEMINOVAAAAAN


bane bezar

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 28, 2013, 12:34:17 posle podne »
INICIJATIVNI ODBOR AUTO ŠKOLA BEOGRAD

Danas smo trebali da podnesemo zahtev za protest koji je trabalo da se održi u sredu, međutim odlučili smo da se sutra satanemo u PRIVREDNOJ KOMORI BEOGRAD  i da na kraju sastanka potpišemo ko podržava i ko će pristupiti protestu koji bi smo zakazali odmah nakon sastanka,  za petak 01.11.2013. u 12h ispred SKUPŠTINE  ili VLADE.

MILENKO KULJIĆ
Sve informacije na tel: 063/221092


vozac

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 28, 2013, 12:50:07 posle podne »
U petak se gubi mnogo ljudstva koji bi dosli ali slave...

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 28, 2013, 02:29:36 posle podne »
Podrska strajku. 
Trebalo bi strajk napraviti na nivou cele drzave. Ukljuciti i skole iz unutrasnjosti.
Jel imate komentare na emisiju SAT? Neke moje starije kolege su gledali emisiju po sest puta. Strasno su se razocarali.
Zamislite, ceo dan nema nikakve reakcije od vodecih ljudi PKAS. Da li mozda oni i ne trebaju da imaju bilo kakvu reakciju?

bane bezar

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 28, 2013, 02:35:40 posle podne »
INICIJATIVNI ODBOR AUTO ŠKOLA BEOGRAD

Štrajk i jeste na nivou cele države

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 28, 2013, 02:43:06 posle podne »
Svaka cast. Tako i treba.
IMA DA ISPUNE SVE I JEDAN NAS USLOV.
Treba im jasno reci da sad mi necemo da krenemo da radimo dok stvari ne dovedu u jedan normalan i razuman tok.

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 28, 2013, 03:21:43 posle podne »
http://www.autoskolesrbije.org/vesti.php?id=226

Podrska strajku. 
Trebalo bi strajk napraviti na nivou cele drzave. Ukljuciti i skole iz unutrasnjosti.
Jel imate komentare na emisiju SAT? Neke moje starije kolege su gledali emisiju po sest puta. Strasno su se razocarali.
Zamislite, ceo dan nema nikakve reakcije od vodecih ljudi PKAS. Da li mozda oni i ne trebaju da imaju bilo kakvu reakciju?


BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 28, 2013, 03:49:13 posle podne »
Mladjoooo bio si ljut kada sam komentarisao tvoju izjavu da se Pero i Bane dogovaraju tel,i docega je doslo...da smo mi na forumu bili u pravu!sada smo u onoj poziciji kojoj smo mi nagovestavali pre par meseci sta ce da se desi!!!Sramno je sta se desava koliko je ljidi na ulici a iza svakog coveka stoji familija!Sta sada ?Pustimo brod koji tone...tako i ovaj jebeni zakon i pravilnici i sve sami strucnjaci!

sasa69

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 28, 2013, 03:54:47 posle podne »
Ajte ljudi moze jedno pitanje?

Kome cemo sada da strajkujemo? kada niko neradi.....

Mozemo samo da blokiramo, BG, prugu, aerodrom, sta li.... ali od strajka nema vajde, ko je uplatio uplatio, kome daju resenje daju, a kome ne sta ce da strajkuje kada i ovako i onako neradi?

Pa me sada napadajte... ali meni nije jasno,sat osim blokade?

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 28, 2013, 04:16:12 posle podne »
Rasetam
Odlican odgovor.
Izvinjavam se, jer ovo nisam video dok sam pisao komentar.
Trebalo je ranije ovako sa njima, mada mislim da i sad nije kasno.
Samo napred, sa njima se ne moze drugacije.

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 28, 2013, 04:27:02 posle podne »
Nisam bio ljut. BigBoss to nije bio dogovor telefonom, to je bio zajednički rad kako bi napravili nešto normalno, ali izgleda da je Bane pod pritiskom popustio pa odlučio da na svoj način ubrza stvari i opet se vrati na stari dobri način stare dobre policije i primeni silu.


Mladjoooo bio si ljut kada sam komentarisao tvoju izjavu da se Pero i Bane dogovaraju tel,i docega je doslo...da smo mi na forumu bili u pravu!sada smo u onoj poziciji kojoj smo mi nagovestavali pre par meseci sta ce da se desi!!!Sramno je sta se desava koliko je ljidi na ulici a iza svakog coveka stoji familija!Sta sada ?Pustimo brod koji tone...tako i ovaj j****i zakon i pravilnici i sve sami strucnjaci!


Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 28, 2013, 04:32:44 posle podne »
Hocu da pozdravim odgovor Sekretara PKAS, MUP-y!!!
Stalno sam te kritikovao, ali ovo moram da pozdravim.
Sjajan odgovor.
Mislim da za Sekretara PKAS ima nade. Nadam se da je on sad video s kim ima posla i ko su mu prijatelji.
Vreme je da Sekretar stane uz svoje kolege i opravda svoju funkciju. Imas svoje kolege iz sebe, ne boj se nikog i samo opleti po njima.
Bilo bi dobro da Sekretar mozda pocne konacno da razmislja i o strajku.
Bilo kako bilo, sve pohvale sekretaru za odgovor Mup-y.

BIGBOSS

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 28, 2013, 05:13:04 posle podne »
Samo nas sloga spasava!!!Mup je iskoristio nasu neslogu na celu sa Banetom!

mrkiboy74

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 155
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #74 poslato: Oktobar 28, 2013, 05:56:54 posle podne »
Ljudi, treba informisati javnost i pozvati građane da nas podrže. Pa ni njima ne ide u prilog da plaćaju sve ove Banetove izmišljotine, kad se uzme u obzir ulaganje i održavanje opreme za učionice, tahografi, licence, naknade za poligone koje će biti znatno veće nego do sad, i kad se ukalkuliše u cenu, polaganje za B kategoriju će preći i cifru od 1000 e. A gospodin će za to opet da optuži auto škole !

Petre, pojavi se u emisiji i iznesi građanima sve ovo, neka shvate ljudi. Pa ako hoće da tuže, znaće bar koga treba. Šta vredi ovde postavljati reagovanja, možemo mi ovde jedni drugima mitingovati doveka, to mora na državnu televiziju !
« Poslednja izmena: Oktobar 28, 2013, 05:58:42 posle podne mrkiboy74 »