Autor Tema: Inicijativa za štrajk  (Pročitano 130850 puta)

xl

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 28, 2013, 06:27:48 posle podne »
Dali nadležni znaju da kod nas vecina ljudi ima PLATU 133 LITE GORIVA !!!!!!!!
80 LITARA goriva , placa račune
53 lire mu ostane za zivot.  Bar kod nas u manjim mestima !!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #76 poslato: Novembar 01, 2013, 10:46:37 pre podne »
Lista zahteva je sledeca:

 1. Da se smeni gospodin Pejović

 2. Da se omoguci rad auto skolama,a da se tekuci problemi resavaju u hodu

 3.  Da se razumno postave zahtevi,koji su realni za auto skole u Srbiji

 Za pocetak je dosta!
 U vecernjim novostima pise da ce nam se u strajku pridruziti 2.700 taksista kao znak podrske na ulicama,a koji ce biti zakazan 8.novembra ispred zdrade Vlade ! Strajk mora da se prijavi Mupu par dana ranije! I nadam se da cete SVI izaci na ulice.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #77 poslato: Novembar 01, 2013, 10:57:36 pre podne »
nije sustina smena pejovica nego izmena takvog sistema koji omogucvuje da dodje novi takav..ili slican..tj da se onemoguci nacin an koji nas tretiraju..
malo su nas bombardovali..maloo

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #78 poslato: Novembar 01, 2013, 11:08:05 pre podne »
U redu,nek odpadne 1.stavka....dopunjujte sta trazimo i da se organizujemo vise.....hocemo da ceo dan provodimo na ovom forumu ili da izadjemo na ulice? Ja ne znam ljudi od cega svi vi sada zivite? Ako cete svi da sedite kuci i da izmisljate razloge sto necemo da strajkujemo onda u redu...pocepajte licencu za instruktora i toliko od vas.Ja hocu da strajkujem,zelim da radim i zelim da se SVI ZAJEDNO izborimo za svoja prava! Iskreno kad  vidim neke tunjave instruktore place mi se! A zbog takvih penzionera i ne mozemo da se ujedinimo...jer svako vuce pricu na svoju stranu! BUDIMO SLOZNI PO PITANJU STRAJKA! Jebe mi se za ove skole koje su podnele zahtev,jer nas 90 posto nije to uradilo! Niti zelimo da se povinujemo idiotskim pravilima! Lako je Pejovicu da pregleda 10 skola pa kad covek stigne stigne...a ko ce nama da placa tekuce racune za poligon,prostorije,knjigovodju,referenta,doprinose? Ko bre? I sta cekate vise? Prolece? Jebes mi sve ili sam ja lud,ili ste vi stvarno velike zentare....nemam reci!!!

instruktorinstruktor

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #79 poslato: Novembar 01, 2013, 11:41:45 pre podne »
Cime se vi zaludjujete da povladjujete da nekolicina jebe narod?Sta da ispravljamo da kupujemo 17 vozila da li ste ljudi normalni?
Da sporovodimo Pejoviceve zamisli u delo?
Nema,hocemo vracanje starih pravilnika,kakav video nadzor,racunari kad nam obezbede standard onda cemo.
Protest i traziti da se sve odlozi do 2016 kad se drzavni vrh nada da cemo izaci iz krize.
Ne mogu da se sprovode prevelike investicije a drzava u bankrotu i krizi.
Ostavke svih nadleznih koji rade protiv naroda, vratiti stare pravilnike do daljnjeg jer ne postoje uslovi za prevelike investicije koje nam namecu.
Protest do ispunjenja svih zahteva,a ne odlaganje da igramo kako oni sviraju.Takav zakon nigde nije zaziveo i ne treba ni kod nas pogotovo ne u ovo vreme.Ako gospoda Pejovic,Alvirovic i ostali imaju para, treba ispitati odakle im jer postenim radom to nisu moglei da steknu.A da namecu nama sve ove budalastine, a koliko obuka treba za B da bude 2000eura pazi bogati ko to da plati da bi se odrzavalo svo sto oni traze.
Protest i kraj bez ustupaka kakvo resavanje u hodu kakve budalastine, kad nam standard dovedu na nivo zemalja odakle su prepisali i doradili zakon na stetu gradjana e onda mozemo da pricamo.
Pozdrav kolegama dupe uvlakacima koji su pozurili da sto pre ispune uslove, jadni su do Boga i izrodi uvek je bilo Brankovica pa i u auto skolama.
Protest svi,svi,svi.

Srbija do Tokija

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #80 poslato: Novembar 01, 2013, 05:30:32 posle podne »
Da se ne lazemo. Ja sam predao zahtev koji nije potpun i uplatio sam taksu. Spremio sam gotovo sve uslove, ali sam takodje ostao bez i jednog dinara. Niko vise nema zalihe novca. Potrebno je da radimo. Ja sam jedan od prvih koji je za strajk , ako ne i prvi.
Spreman sam da ako niko ne zeli da bude vodja protesta, budem ja lično.
Da li negde postoji informacija kakve su odluke donete na sastanku PKAS?
Sto se bojimo strajka. Ljudu par dana blokirali prugu i uspeli su svoje zahteve da izdejstvuju.
Opsta je zabluda kod kolega da ako prezive sa svojim skolama, a ostali instruktori ostanu bez posla da će njima biti bolje.  Mislim da je tu srž problema.
Stalno nas plase ako krenemo u strajk, da ce vrsiti neku represiju.
Stalno nas odvracaju od strajka.
Moje misljenje je da nikako ne smemo da dozvolimo audio-video nadzor, tahografe, smernice. Uslove koje traze cemo ispuniti onda kad za to budu postojale realne mogućnosti.
Traze 17 vozila za jednu auto skolu, apsolutno sam protiv toga.
Za to sam i da se poligon skroz ukine.
Dobra ideja je i da nas taksisti podrze.
Ostavke svih odgovornih ljudi u MUP i naravno PKAS


Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #81 poslato: Novembar 01, 2013, 05:43:31 posle podne »
U potpunosti se slazem sa tobom! Ja sam uz tebe i mojih 5 kolega iz koje skole...mi cemo doci na strajk! Meni je muka od banana instruktora,koji su kao pickice plasljive,i ne smeju nista da urade,nego seru iza racunara! Toliko sam besan na sve vas da nemam reci....pa ja imam 28 godina,a borim se vise nego ljudi koji imaju decu,i koji moraju da obezbede sutra ujutru hleb na stolu,pa jel imate imalo pameti? Ljudi da se razumemo,pa sutra mogu da dam otkaz i da nadjem drugi posao,a jel to poenta? Ovde garant ima i onih koji sve ovo citaju,ali ih je strah da komentarisu bilo sta...jer mozda neko ovo procita,pa da ga ne zapamte :) kao kolega koji se plasi da ga ne popisu :) a sto kaze drugi kolega,pa bolje da me popisu nego da me popisaju! Ajmo ljudi....napisite nesto ko dolazi u kom broju....ko ce da ode i da prijavi protest? Evo idem i ja licno sa njim...svejedno je...ja cu ako se svi plase :) ljudi AJMO U STRAJK!!! Ne budite pizde bre....ajmo svi zajedno u ovo,pa kud puklo puklo!

uviz

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #82 poslato: Novembar 01, 2013, 06:49:02 posle podne »
BRE ,BRE INSTRUKTORE  POTPUNO SI U PRAVU STO POZIVAS NA STRAJK ,ALI TO NEMOZES RADITI KAO SLOBODNI STRELAC.RECI U CIJE IME I KOGA POZIVAS NA STRAJK VLASNIKE AUTOSKOLA ILI INSTRUKTORE.TI SI MLAD KOLEGA  I TRBALO BI DA ZNAS DA SE U STRAJK NEIDE STIHIJSKI,KAO PUKO MI FILM I IDEM NA ULICU.SPOMENUO SI PETORO KOLEGA IZ TVOJE SKOLE  CE DOCI NA STRAJK ZA NJH MOZES DA GARANTUJES DA NISU PROVOKATORI I DA NECE ISKORISTITI STRAJK ZA LOMLJENJE I  KRJANJE PO ULICAMA I NA TAJ NACIN TI OD STRAJKA NAPRAVE HAOS.A ZA OSTALE NAZOVI UCESNIKE STRAJKA?.STRAJK JE OZBILJNA RABOTA MORA SE IMATI VODJA STRAJKA,STRAJKACKI ODBOR ( spisak strajkaca) I REDARSKA SLUZBA IZ SVAKOG MESTA ODAKLE DOLAZE STRAJKACI.OVO SVE SE NEMOZE URADTI BEZ PRETHODNOG POVEZIVANJA I UPOZNAVANJA BAREM VODJA STRAJKACKIH GRUPA.ZATO BIH TE ZAMOLIO DA  TU ENERGIJU KOJU IMAS USMERIS NA POVEZIVANJE SA KOLEGAMA IZ DRUGIH AUTOSKOLA SIROM SRBIJE AKO POZIVAS NA STRAJK KOLEGE INSTRUKTORE. ALI AKO POZIVAS NA STRAJK VLASNIKE AUTOSKOLA  ONDA MISLIM DA GUBIS I VREME I ENERGIJU.

deboj

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #83 poslato: Novembar 01, 2013, 06:59:24 posle podne »
kolega i ja dolazim i moja dva instruktora pa sta bude,nek biju ili nek hapse.samo da vam javim da je danad auto skola peta brzina iz Beograda dobila dozvolu za rad,prva u Srbiji.cestitam im i zelim da rade sa puno djaka a manje nerviranja.sa srecom

rasetam

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 329
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #84 poslato: Novembar 01, 2013, 07:05:09 posle podne »
instruktorinstruktor, monstrum, instruktor voznje bre, apatinus2 i jos par vas, totalno ste neobavesteni i pricate ovde neistine a cesto i gluposti, zar je moguce da imate volje za takvim stvarima?

Procitam nekoliko tema, samo vrtite iste i jednako pogresne stvari u svakoj, i nista korisno da kazete.

apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #85 poslato: Novembar 01, 2013, 07:06:25 posle podne »
izvini ,molim te,ja ne.. ne vrtim gluposti.nikako. :-*

i zaboravio si BIGBOSSA
malo su nas bombardovali..maloo

monstrum

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 150
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #86 poslato: Novembar 01, 2013, 07:45:40 posle podne »
Molim da me ne prozivaju ONI koji su JUCE postali Instruktori i usli  struku juce i koji su se MUCKALI u jajima kad sam ja polizio vozacki ispit Forum i jeste za Slobodu govora i da se iznesu i ISTINE i GLUPOSTI e sad ne mozemo da napisemo scenarijo kome to uvek pase i odgovara mora malo da BOLIi PECKA nisu za Dzabe ljudi popizdeli i nisu za Dzabe nezadovoljni i ima ARGUMENTA sigurno VAs vredja jedna recenica A ja nemam za leba i nisam uvredljiv ma dajte ljudi nosite se.....!!!!!

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #87 poslato: Novembar 01, 2013, 08:19:44 posle podne »
Slusaj bre ti raseta...ja jesam mlad kao sto kaze kolega,a jel znas zasto sam besan Raseta? Jer nam je ukinuto pravo na rad! A jel znas Raseta da mi koji lupetamo kao sto kazes imamo zelju da opstanemo u ovom poslu i da se izborimo za nasa prava! Lako je ispljuvati ovde ljude pa i mene! Ja bih iskreno voleo da me uputis sta da radim? Da sedim kao ti i da ne preduzimam nista? Evo reci pred svim ovim ljudima sta je naj pametnije...posto mene ljudi osudjuju jer pozivam na strajk! Moje kolege kao i ja necemo lomiti po gradu,nismo mi divljaci,iako ja delujem kao divljak sa mojim pisanjem,ja sam jednostavno besan sto niko nece da se udrzi.Ako necete ne morate....ja zelim,a to sto ne znam proceduru oko strajka to je drugo,ali zato imam vas starije kolege da mi objasne a ne da me pljuju kao ti Raseta!




apatinus2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 409
    • Pogledaj profil
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #88 poslato: Novembar 01, 2013, 08:27:11 posle podne »
lagano ljudi.ne zestite.se.svi smo mi pomalo krivi..ali svi.opustili smo se godinama,dopustili sebi svasta,ali i drugima.nije ni raseta svemoguc,niti nas je prevario..,bar ne nas koji nismo puno ocekivali.trudio se za sebe,a u zaru borbe i za nas..kako je znao,u ovoj zemlji svaki zakon se tesko primenjuje,birokratija prvenstveno gleda sebi mesta..,kruta je ne cuje dobro,ne oseca,ne slusa struku( a struka je slaba-eksponiraju se uglavnom NEstrucnjaci) takodje struka je dobila desetine (NE)pravih inzenjera..,tako da u temelju svega nemamo nista..i laki smo za manipulaciju a takodjei bez autoriteta.
malo su nas bombardovali..maloo

Instrukor voznje bre

  • Gost
Odg: Inicijativa za štrajk
« Odgovor #89 poslato: Novembar 01, 2013, 08:30:33 posle podne »
Uviz izvini,zaboravih da ti odgovorim...pozivam sve instruktore,naravno da mogu da garantujem za moje kolege.Mi zelimo kao i svi vi ovde miran protest,nismo nasilnici.Samo zelimo da izrazimo nase nezadovoljstvo.Ako gresim kao sto kaze Raseta,jel mogu istog tog Rasetu da zamolim da me posavetuje? :) Hvala cika Raseta :) vas mladji kolega ;)